głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś czyj dotyk sprawi że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś czyj dotyk sprawi że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chc
Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic. więcej

Zakochałam się w magii słów  w... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Zakochałam się w magii słów, w tym, w jaki sposób mnie dotykał i co mówił, kiedy mnie dotykał. Pociągnął mnie za sobą jak wiatr pociąga nasiona dmuchawca. Ja - bez woli... On jak żywioł.

Spotykamy się od czasu do czasu... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Spotykamy się od czasu do czasu, chodzimy na imprezy, do kina, do łóżka. Nic mnie z nią nie łączy.

Przecież ja jestem taki porządny.... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Przecież ja jestem taki porządny. Chociażby dlatego, że nie uprawiałem seksu z inną w dniu naszego rozstania.

To stawało się niebezpieczne.... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

To stawało się niebezpieczne. Zaczynała niepokojąco zbliżać się do stanu, w którym mężczyzna znowu wypełni jej cały świat. Nie chciała tego. To ma być przyjaźń. Nie miłość!... Nie chciała żadnej miłości. Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione, chociażby przy rozstaniach. A oni przecież rozstawali się każdego dnia. Przyjaźń - nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń - nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń poza tym jest niezwykle rzadko końcem miłości. To nie ma być żadna miłość! Co najwyżej asymptotyczny związek. Ma ich zbliżać nieustannie, ale nigdy nagrodzić dotykiem. Nie kocha go przecież! To tylko fascynacja...

im piękniejsza była miłość  tym... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

im piękniejsza była miłość, tym dłuższe będzie cierpienie, kiedy ta miłość się skończy.

Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i żalu, gdy myślimy o rzeczach i ludziach, których nie możemy mieć, o możliwościach, których nigdy nie zyskamy.

Bo kobiety najczęściej wiedzą... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Bo kobiety najczęściej wiedzą dokładnie, czego chcą, po pierwszym seksie. Wszystko albo nic. A tak naprawdę wiedzą to już po pierwszym pocałunku.

Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili.

Kobieta  która już raz poszła do... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Kobieta, która już raz poszła do łóżka z mężczyzną, będzie z nim szła za każdym razem, kiedy mężczyzna zechce, o ile potrafi ją za każdym razem przekonać do tego swą czułością.

Miłość: jest to dające... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Miłość: jest to dające szczęście pragnienie uprawiania seksu wyłącznie z jedną osobą, mimo nadarzających się okazji do uprawiania go z innymi.

Niektóre kobiety są po to  by je... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV