głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Doskonale widzę dokąd zmierzasz wiem o co biega chcesz łagodnie przejść odległość stąd do nieba. Koleżanki dyskutują o potrzebach brak przyjaciół którzy nie tyl

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Doskonale widzę dokąd zmierzasz wiem o co biega chcesz łagodnie przejść odległość stąd do nieba. Koleżanki dyskutują o potrzebach brak przyjaciół którzy nie tylko
Doskonale widzę dokąd zmierzasz... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 maja 2014

Doskonale widzę dokąd zmierzasz, wiem o co biega, chcesz łagodnie przejść odległość stąd do nieba. Koleżanki dyskutują o potrzebach, brak przyjaciół którzy nie tylko chcą polegać.

Nie chcesz dziś odebrać mojego... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 maja 2014

Nie chcesz dziś odebrać mojego telefonu, trudno, jesteś za daleko, bym mógł powiedzieć Tobie, co mnie kuje w sercu i tak później się dowiesz.

 Prosze popatrz ja na prawdę Cię... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 maja 2014

"Prosze popatrz ja na prawdę Cię kocham, choć często zachowuje sie jak prostak. Wybacz mi jakoś to wszystko naprawie, byś była dumna ze mnie i było tak zawsze. Przepraszam że czasem moja wyobraźnia wybiega daleko w krainę błazna, że myśli mam chore, ale serce zdrowe ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie. Zbyt często może widzisz łzy w mych oczach zbyt często może mówię Ci ze kocham, ale ja taki jestem i chcę być lepszy. Musisz na prawdę w te słowa uwierzyć "

Weź się w garść młoda  to nie... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 maja 2014

Weź się w garść młoda to nie czas na kłótnie Ile w życiu dzieli nas kilometrów zmartwień

Też bym chciał  żeby ktoś kiedyś... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 maja 2014

Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć.

I w moim świecie jest inna prawda.... teksty

ponaadwszystko dodano: 6 maja 2014

I w moim świecie jest inna prawda. Samotność przykłada mi nóż do gardła. Gdy przez głupotę powoduję te kłótnie. Nie chcę ich i to pewne absolutnie.

Choć nie jestem Borixon... teksty

ponaadwszystko dodano: 6 maja 2014

Choć nie jestem Borixon, przyciągasz jak magnes. Znam Cię na pamięć, wiem czego pragniesz. I dam Ci to wszystko, by przeszłość zamazać. I wskazywać kierunki jak na drogowskazach.

Bywa  że troska o ludzi niegdyś... teksty

ponaadwszystko dodano: 6 maja 2014

Bywa, że troska o ludzi niegdyś bliskich trwa dłużej niż związki z nimi.

Przecież to było oczywiste  że... teksty

ponaadwszystko dodano: 6 maja 2014

Przecież to było oczywiste, że jedno z was się zakocha i prędzej czy później ta przyjaźń zmieni swój charakter. / piwo.maniaczka

Ile tego było? ile razy się... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Ile tego było? ile razy się zdarzyło brat? załamany siedzisz popierdolił się ten świat.

Miłość nie rozkłada się po... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

Miłość nie rozkłada się po równo w związku. Nigdy nie jest pół na pół. To zawsze siedemdziesiąt do trzydziestu, lub sześćdziesiąt do czterdziestu. Ktoś zakochuje się pierwszy. Ktoś stawia drugą osobę na piedestale. Ktoś staje na głowie, by życie toczyło się gładko i przyjemnie, a partner po prostu załapuje się na ten wózek.

  Chcę być tym przyjacielem  w... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 maja 2014

- Chcę być tym przyjacielem, w którym się beznadziejnie zakochasz. Tym, którego weźmiesz w ramiona i do swojego łóżka, i do osobistego świata w swojej głowie. Takim przyjacielem chcę być - mówi. - Takim, który zapamięta rzeczy, które mówisz, i kształt twoich ust, kiedy je mówisz. Chcę znać każdą krzywiznę, każdy pieg, każde drżenie twojego ciała, Julio [...] Chcę wiedzieć, gdzie cię dotykać - mówi - Chcę wiedzieć, jak cię dotykać. Chcę wiedzieć, jak cię przekonać, żebyś stworzyła uśmiech tylko dla mnie. [...] -Chcę być twoim przyjacielem - mówi - Chcę być twoim najlepszym przyjacielem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV