głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Jeśli nie porzucisz przeszłości ona zniszczy Twoją przyszłość. Żyj tym co oferuje teraźniejszość a nie tym co zabrała przeszłość. Kontakt z ludźmi zużywa mnie.

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Jeśli nie porzucisz przeszłości ona zniszczy Twoją przyszłość. Żyj tym co oferuje teraźniejszość a nie tym co zabrała przeszłość.
 Jeśli nie porzucisz przeszłości... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

"Jeśli nie porzucisz przeszłości, ona zniszczy Twoją przyszłość. Żyj tym, co oferuje teraźniejszość, a nie tym, co zabrała przeszłość."

 Kontakt z ludźmi zużywa mnie.... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

"Kontakt z ludźmi zużywa mnie. Absolutnie nie rozumiem, w jaki sposób ludzie interesu, politycy, handlowcy potrafią spotykać się z tyloma ludźmi i szlag ich nie trafia." Emil Cioran

  Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

ponaadwszystko dodano: 31 grudnia 2015

- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Tu chodzi o to  by od siebie nie... teksty

ponaadwszystko dodano: 21 grudnia 2015

Tu chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko, kiedy długo drugie nie widzi pierwszego. Bo gdy siedzi człek samemu z czarnymi myślami, człowiek rzuca słuchawkami, rzuca słuchawkami...

nie lubię kiedy płaczesz... teksty

ponaadwszystko dodano: 13 grudnia 2015

nie lubię kiedy płaczesz przepraszam że Cię ranie, oddałbym bym wszystko żeby mieć Cię już na stałe

Ból nie znika tak szybko jak gniew... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Ból nie znika tak szybko jak gniew, to tylko kolejny problem. Uczucia nie zawsze idą w parze z rozsądkiem. Choć czasem myślę, że właśnie to nam daje oddech.

Podjęliśmy razem wiele prób... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Podjęliśmy razem wiele prób, umarliśmy tyle razy już. Możemy dumać tylko czemu. Wciąż nam zależy, tutaj nigdy nie brakuje słów. Jesteś nożem – rozgrzebujesz brzuch.

I nie wiem czy cię mam czy tylko tu... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

I nie wiem czy cię mam czy tylko tu jesteś. I czy te parę metrów to nasze miejsce. Już nie potrafię częściej odpuszczać dni. Przecież nie odda nam nikt żadnego z nich.

 Chciałbyś znaleźć specyfik na... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Chciałbyś znaleźć specyfik na skołatane nerwy? Chciałbyś iść ale drogi się krzyżują bez przerwy Wskaźnik bliski rezerwy myśli twe niespokojne Jakby szczęście ostatnimi czasy wzięło se wolne"

Czas leczy rany  za to dziś rani... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Czas leczy rany, za to dziś rani psychikę, im dłużej Ciebie nie ma, tym bardziej chcę Cię usłyszeć...

 Umrzeć przyjdzie  gdy się kochało... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością."

 Kochać kogoś to nie znaczy czekać... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Kochać kogoś to nie znaczy czekać na niego wieczność. Nie możemy uromantyczniać zadawanego nam bólu. Kocham Cię, ale siebie szanuję. Nie chcę stracić kolejnej szansy, czekając aż Ty mi ją dasz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV