głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Niesamowite co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu za którym tak się tęskniło. — Colleen Hoover Hopeless Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już za 7 minut wczoraj

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Niesamowite co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu za którym tak się tęskniło. — Colleen Hoover Hopeless
Niesamowite co może zrobić Twojemu... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

Niesamowite co może zrobić Twojemu sercu brzmienie głosu, za którym tak się tęskniło. — Colleen Hoover - Hopeless

 Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

"Zwyczajnie Cię potrzebuję. Już, za 7 minut, wczoraj, za pół godziny, trzy dni temu, za trzy dni o poranku. Na chwilę, na kawę, na obiad, na spacer, na łzy, na smutki, na splecione dłonie, na ciche pomrukiwania, na małe i duże kłótnie. Na zawsze."

 Kobiety bywają zazdrosne o... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

"Kobiety bywają zazdrosne o nieobecność."

Przyjdą nowi  przyjdą następni... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

Przyjdą nowi, przyjdą następni, bo z ludźmi wiąże Cię nic więcej, niż momenty.

Nie jestem na pilota  nie możesz... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

Nie jestem na pilota, nie możesz wcisnąć 'wybacz' i już nie wciśniesz 'kochaj', nie cofniesz przykrych słów, nie przewiniesz trudnych chwil, wszystko co wyrzucasz z siebie nie przepada, we mnie tkwi.

Nie możesz zastanawiać się czy... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 maja 2016

Nie możesz zastanawiać się czy jesteś szczęśliwy i być szczęśliwym. Myśleć czy kochasz i kochać. Powątpiewać w czyjąś wierność i ufać. W pytaniu: "Czy jestem szczęśliwy?" kryje się odpowiedź: "Nie, nie jesteś", bo samo zadanie sobie takiego pytania sprawia, że przechodzisz z tryby odczuwania na tryb oceniania, szukania wad i niedoskonałości. A musisz wiedzieć, że nic i nigdy nie jest w 100% dobre. Nawet jeśli jest teraz, to przecież kiedyś nie było, albo kiedyś może przestać być, wiec czym tu się cieszyć? Zadawaj sobie takie pytania codziennie, a kiedyś zorientujesz się, że stałeś się panem Zenkiem, który nikogo nie lubi, niczego nie chce i na nic nie czeka. Tylko dlatego, że kilka razy za dużo zapytał siebie "czy jest", zamiast zwyczajnie "być".

 Mój lekarz powiedział mi abym... teksty

ponaadwszystko dodano: 17 kwietnia 2016

"Mój lekarz powiedział mi abym zaczęła zabijać ludzi. Nie do końca się tak wyraził, ale powiedział, że powinnam zmniejszyć poziom stresu w moim życiu. A to to samo."

  Postanów  że dojdziesz do siebie... teksty

ponaadwszystko dodano: 1 kwietnia 2016

"-Postanów, że dojdziesz do siebie do końca tygodnia. Zmuszaj się do uśmiechu, bo żyjesz i musisz się z tego cieszyć. To samo rób w kolejnym tygodniu. -Mam udawać? -Nazywam to byciem profesjonalistą. Rób to właściwie, albo z uśmiechem, albo wcale." / Supernatural s7e11 ♥

Wszystko Ci wolno  ale nie wszystko... teksty

ponaadwszystko dodano: 10 marca 2016

Wszystko Ci wolno, ale nie wszystko warto.

 Kobiety mają w zwyczaju żebrać o... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 luty 2016

"Kobiety mają w zwyczaju żebrać o miłość. Zazwyczaj wyglądają wtedy żałośnie jak w worku po kartoflach, ale to nie przeszkadza im wierzyć, że i tak zasługują na milion dolarów. Bo on obiecał. Po drugim piwie, wciskając spragnioną dłoń pod dekolt w miejscu, gdzie biustonosz uwypukla obie piersi, napomknął, że kocha. A potem zapomniał. Ale kobiety nie zapominają nigdy – o żadnym słowie, o żadnym geście i o żadnym kocham rzucanym nawet mimochodem na imprezie."

 Chyba powinnam poznając nowych... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 luty 2016

"Chyba powinnam poznając nowych ludzi mówić im: "Wiesz, przywiązuje się szybko do ludzi, a potem cierpię więc albo zostań w moim życiu na stałe albo spierdalalaj od razu."

Jesteś mi potrzebna do przetrwania... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 luty 2016

Jesteś mi potrzebna do przetrwania jak tlen. Wiem, że to na Ciebie czekałem całe życie, nikogo wspanialszego nie znajdę w żadnym hicie. Dziękuję za wszystkie spędzone razem chwile, przepraszam za wszystkie krzywdy jakie wyrządziłem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV