głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cześć  chce Cię. teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

cześć, chce Cię.

Jako człowiek któremu nie hip hop i... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Jako człowiek któremu nie hip hop i jakieś pierdoły w głowie dla swoich przyjaciół i bliskich osób robie tyle ile mogę , jestem w stanie o 3 rano przybiec do nich i wspomóc ich w jakikolwiek sposób . Może problemem jest fakt , że gdy nie widze podobnych "czynów" zaczynam mieć wątpliwości . / rabbinni ; *

Brakuje mi tych dni  kiedy wszystko... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Brakuje mi tych dni, kiedy wszystko było tak cholernie proste.

Bo moja miłość  to nie hejnał z... teksty

ponaadwszystko dodano: 8 lipca 2012

Bo moja miłość, to nie hejnał z Wieży Mariackiej i nie muszę o niej trąbić na cztery strony świata.

Najgorsza jest walka pomiędzy tym co... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

Najgorsza jest walka pomiędzy tym co wiesz , a tym co czujesz .

przychodzi taki moment w życiu... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, kiedy to opuszcza nas dziecięca naiwnośc, kiedy zaczynamy rozgraniczac, grupowac ludzi, dostrzegamy ich wady, dzielimy na złych, dobrych, tych którym warto zaufac i tych, którym ufamy ze świadomością, że kiedyś zawiodą. przychodzi taki moment, gdy zupełnie znika ciekawośc tego co znajduję się pod etykietką od Kubusia, gdy lody zaczynają smakowac zupełnie inaczej, a deszcz oznacza nużące siedzenie w domu zamiast skakania w kaloszach przez wielkie, osiedlowe kałuże. przychodzi taki moment kiedy do zaśnięcia niezbędny przestaje byc pluszowy miś, a gwarantem jest sms od Niego o treści 'dobranoc' , gdy zamiast Smerfów bardziej kręci nas kolejny odcinek ulubionego serialu, a standardowe dwa warkocze porzucamy dla burzy gęstych loków. doroślejemy, zmieniamy się.

Wakacje   dobry początek czegoś... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

Wakacje - dobry początek czegoś nowego, ale najpierw trzeba dokonać wyboru i zapomnieć o przeszłości, spalić każdy most, który sprawia, że nie można zapomnieć.

Gdyby tak napluć wszystkim '... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

Gdyby tak napluć wszystkim ' kochanym ' osobom, uśmiechnąć się i powiedzieć : to za tą wspaniałą przyjaźń i obrabianie dupy, chyba cały świat by utonął w ślinie.

są tacy ludzie  przy których... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

są tacy ludzie, przy których wszystko inne nabiera znaczenia, są takie momenty, przy których niknie nawet ta najbardziej rozharatana przeszłość, ale niekiedy zdarza się, że to co liczy się dla nas ponad wszystko inne, tak jak bańka na wietrze, nieoczekiwanie oddala się i znika gdzieś w oddali, szybciej niż przypuszczałby ktokolwiek z nas. kiedyś ktoś powiedział, że nic nigdy nie wraca, że Ci, którzy zawiedli choć raz, z łatwością zawiodą po raz kolejny, jednak, jeśli to co posiadamy jest prawdziwe, jeśli ostatecznie jesteśmy tego pewni, to choćby odeszło, w nas pozostanie aż po grób, już na zawsze. ale wiesz co? wierzę w ludzi, ostatkami sił, ale wierzę, to tak jak wierzyć w słońce tuż po burzy, świat należy do odważnych, pamiętasz? wystarczy zaufać, nie bać się konsekwencji, wykorzystać szansę być może już tą ostatnią, a to co było kiedyś zostawić za sobą, daleko w tyle. wystarczy po prostu być, i chcąc tego, trwać w tym, bezwzględnie. / Endoftime.

Przestań tak przeżywać   do... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

Przestań tak przeżywać , do cholery . to był tylko kolejny palant w Twoim życiu . nie pierwszy i nie ostatni , przywyknij .

  eii   może powiem mu  że go... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

- eii , może powiem mu, że go kocham . ? - po co . ? dziewczyno , jego to w ogóle nie przejmie . spojrzy na Ciebie jak na jakiś obiekt pozaziemski i powie to jebane ' aha ' -,-

Żeby pokazać jak mi wisisz  nie mam... teksty

ponaadwszystko dodano: 7 lipca 2012

Żeby pokazać jak mi wisisz, nie mam takich luźnych spodni ;>

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV