głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pojebana.x3x W dźwiękach mojego serca tkwi morał wszystkich ran Noce zawsze są najgorsze.Nocą zawsze wszystko wraca wszystko nabiera większego znaczenia nawet choroba w nocy

pojebana.x3x

pojebana.x3x.moblo.pl
W dźwiękach mojego serca tkwi morał wszystkich ran
W dźwiękach mojego serca tkwi... teksty

pojebana.x3x dodano: 10 stycznia 2012

W dźwiękach mojego serca tkwi morał wszystkich ran,

Noce zawsze są najgorsze.Nocą... teksty

pojebana.x3x dodano: 8 stycznia 2012

Noce zawsze są najgorsze.Nocą zawsze wszystko wraca,wszystko nabiera większego znaczenia,nawet choroba w nocy najbardziej daje znać.

Tak wyszło. teksty

pojebana.x3x dodano: 8 stycznia 2012

Tak wyszło.

łamie zasady  pokonuje przeszkody... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

łamie zasady ,pokonuje przeszkody,rozbijam bariery,wylewam krew za szczęście,powstrzymuje łzy,tłumię w sobie gniew,żyje w ciągłym ciągłym biegu przed siebie,podbijam granice szczęścia,mijam przeszłość i trwam w ciągłej walce o swoją osobowość .

Czasem nie panuje nad swoją... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Czasem nie panuje nad swoją psychiką,po prostu jej nie ogarniam gdy wychodzi po za granice.

Kocham moje sny.W nich wiem  że... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Kocham moje sny.W nich wiem ,że jestem bogiem,to jest moja druga rzeczywistość w której mogę być kim chce,w której nie ma barier.W snach mogę nałogowo mordować,mogę być najgorszym koszmarem lub niewiarygodnym ukojeniem,mogę być nieśmiertelna i nie pokonana.W snach jestem królową swojego ciała,swojej duszy, w snach mogę być przy tych których najbardziej kocham,za którymi tęsknie,mogę wszystko a zarazem nic.Sny to nieprzewidywalny świat.Historia sama się zaczyna a ty decydujesz kiedy ją skończysz.

Nie ważne ile razy upadnę ile... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Nie ważne ile razy upadnę,ile kości połamię,ile zębów stracę,ile jeszcze razy serce mi pęknie i ile razy jeszcze zapłacze i tak będę umierać z uśmiechem na ustach.!

Obieram cel gonię za marzeniami... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Obieram cel,gonię za marzeniami,akceptuje rzeczywistość ,wybieram jedną myśl i jedno wspomnienie do których zawsze będę wracać by zaspokoić pragnienie uśmiechu,zawsze gdy upadnę,nawet jeśli będę na przegranej pozycji Wstanę uśmiechnę się i powiem "Dam radę.!",pokaże wszystkim że potrafię żyć,będę sobie wmawiać szczęście dotąd ,aż w końcu do niego dojdę.!

Najgorzej jest kochać osobę która... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Najgorzej jest kochać osobę która mieszka kilometry od Ciebie,wtedy każda myśl związana z nią pogłębia się do cna i powoduje stan lekkiej melancholii .

Każde wartościowe wspomnienie... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Każde wartościowe wspomnienie urania łzę tęsknoty w której odbija się blask przeżytego szczęścia.

Każdy człowiek jest inny ma inne... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Każdy człowiek jest inny,ma inne uczucia,podejmuje inne decyzje i inaczej odczuwa,inaczej się zachowuje. Każdy człowiek ma swój świat i swoje królestwo uczuć.

Człowiek po przejściach uczy się... teksty

pojebana.x3x dodano: 7 stycznia 2012

Człowiek po przejściach uczy się samotności,wytrwałości i odwagi.Taki człowiek zaczyna inaczej patrzeć na świat.Mimo że w głowie ma czarne scenariusze ,wciąż żyje.Taki człowiek staje się niezwykle silny,umie sobie radzić z życiem,chodź wciąż dostaje ciosy.Taki człowiek ma i poznaje nowych przyjaciół,ale zazwyczaj stara się radzić sobie sam,pomaga innym,ale liczy tylko na siebie.Taki człowiek ma niewiarygodnie silną psychikę.Chodź wciąż cierpi i upada,jak nikt inny walczy o swój cel.Jednak nie każdy taki jest, a stan tej odwagi także wiecznie trwać nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV