głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
piwo.maniaczka To ból sprawia że dorastamy ! Czekolada jednak uszczęśliwia ♥ a powód ? przestał mnie kochać. tak nagle .. czułaś się przy nim bezpieczna ! ? noo. w chuj bezpie

piwo.maniaczka

piwo.maniaczka.moblo.pl
To ból sprawia że dorastamy !
To ból sprawia że dorastamy !   teksty

piwo.maniaczka dodano: 16 grudnia 2011

To ból sprawia, że dorastamy ! ; )

Czekolada jednak uszczęśliwia   ♥ teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

Czekolada jednak uszczęśliwia ; ** ♥

a powód ? przestał mnie kochać.... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

a powód ? przestał mnie kochać. tak nagle ..

 czułaś się przy nim bezpieczna !... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

- czułaś się przy nim bezpieczna ! ? - noo. w chuj bezpieczna. i czułam, że mnie kocha. i nagle wszytko tak kurwa znikło !

Wiem ile mówią blizny na mojej... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

Wiem, ile mówią blizny na mojej ręce. ; **

mam dziś taki zajebisty dzień że... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

mam dziś taki zajebisty dzień, że z radości mogłabym tęczę wysrać, serio.♥

Jedno serce jedno bicie Barcelona... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

Jedno serce, jedno bicie, Barcelona ponad życie ! ♥ ; **

pamiętasz nasze pierwsze spotkanie?... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

pamiętasz nasze pierwsze spotkanie? Twoja nieśmiałość była taka pociągająca. Mnie zżerały nerwy i nie wiedziałam totalnie co powiedzieć, dlatego mówiłam wszystko, co przyszło mi do głowy. I gdy pierwszy raz mnie przytuliłeś.. nie jako koleżankę, ale już jako dziewczynę. To był najwspanialszy dzień w moim życiu. Gdy z dnia na dzień byłeś mniej nieśmiały. Lubiłam to w Tobie. Lubiłam poznawać Cię, tak od początku. To było wspaniałe, móc zacząć właśnie z Tobą. Pamiętam kolejne dni spędzone razem. Pierwsza kłótnia, jakaś mała sprzeczka o nieistotne szczegóły. Ale mimo to było cudownie, nie żałuję !

 jak się robi małe deseczki ?... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

- jak się robi małe deseczki ? - tak samo jak małe dziewczynki. najpierw rżnie się te duże

 dlaczego myślisz ze go kocham?... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

- dlaczego myślisz ze go kocham? - zapytałam. - widzę to w twoich oczach, nie potrafisz się na jego widok nie uśmiechać, gdy słyszysz jego imię przygryzasz delikatnie wargi, i gdy patrzysz w jego stronę to oczy świecą Ci jak gwiazdy. - to jeszcze nic nie znaczy. - zaprzeczyłam. - znam Cię zbyt dobrze żeby od tak dać się oszukać. - słusznie zauważyła. - przejdziemy przez to razem, Mała. - powiedziała i przytuliła mnie mocno do siebie.

chcem ci przysiąc ze nie bd się... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

chcem ci przysiąc, ze nie bd się ciąć i ty mi to obiecaj. zamiast się ciąć mów mi co ci leży na serduchu wszytko, a ja to zachowam dla sb tak samo ja ci bd się zwierzać, tak jak dawniej. nikomu tak nie ufam jak tobie i teraz muszę trzymać swoje problemy w sobie i jest mi ciężko. kocham cie i wiem ze to jest w chuj długa wiadomość, ale nie potrafiłabym ci tego powiedzieć, bo nie wyksztusiała bym z siebie ani słowa, tak bym płakała. teraz tez płacze ale pisać mogę ; ) Kocham cię ; *** ♥. Na zawsze z tb. Bo z tb sa nawiekszę brechty. ^ ^ Grondal ; ** ^ ^ (cz.2)

Dziękuje ze byłaś ze mną w tych... teksty

piwo.maniaczka dodano: 15 grudnia 2011

Dziękuje, ze byłaś ze mną w tych chwilach kiedy go nie było ze mną kiedy go straciłam. Wiem nie powinnam ci mówić tego co powiedziałam; Nie powinnam powiedzieć, ze chcem żebyś umarła bo tak bd lepiej. wcale tak nie myślę. Po prostu cie kocham i traktuje cie jak siostrę rozumiesz? nie nawidzę kiedy się obrażasz na mnie, nie nawidzę kiedy jesteś wkurzona, nie nawidzę kiedy się tniesz. sprawia mi to ogromy ból. Kiedy cie nie ma nie bawię się tak zajebiście, a w sercu mam taka pustkę i myslę co tym tam możesz robić. mogę się przyznać; czasami jestem zazdrosna o Kaszalota, ale to dlatego że za długo cie znam i za długo się przyjaźnimy i nie dopuszczam do sb myśli że mogła byś mnie tak zostawić albo ja cb :D ; ** Nie potrafię bez cb żyć. wiem ze często się kłucimy, wiem ze często przeze mnie ale po prostu ja tak mam nie wiem może lubię się z tb kłucić ; ) heh tak w serduchu to tego nie nawidzę. brakuje mi cb ! brakuje mi tego z juuż nigdy nie posiedzimy sobie razem ani nic. (cz.1)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV