głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pisaxx . czasami wolimy coś przemilczeć bo to fatalnie brzmi . . wszyscy mają Mambę lecz nie ja . nie należę do drużyny Actimela nie posiadam 3 letniej gwarancji ani

pisaxx

pisaxx.moblo.pl
. czasami wolimy coś przemilczeć bo to fatalnie brzmi .
 . czasami wolimy coś przemilczeć... teksty

pisaxx dodano: 16 maja 2011

` . czasami wolimy coś przemilczeć , bo to fatalnie brzmi .

 . wszyscy mają Mambę  lecz nie... teksty

pisaxx dodano: 16 maja 2011

` . wszyscy mają Mambę , lecz nie ja . nie należę do drużyny Actimela , nie posiadam 3 - letniej gwarancji ani gwarancji zwrotu kosztów . nie dodaję skrzydeł , nie znam Goździkowej , ze mną ci się nie upiecze , nie zapewniam uczucia komfortu , dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Terranovie czy Trollu , minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr , nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek , mam więcej niż dwie kalorie , nie jestem owocem Jogobelli , nie będziesz żuć mnie zdrowo , przed użyciem nie wymagam zapoznania się z treścią ulotki dołączonej do opakowania ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą . nie mam szans z pragnieniem , nie mam pięciu gwiazdek w crash-testach , nie trafiam celnie w silny ból , nie mam pomysłu na obiad , ani kolorowanki pod etykietą , nie pochodzę z pierwszego tłoczenia , wciąż nie wiem skąd się bierze Chocapic , nie rozpływam się w ustach ani w dłoni . aha , jeszcze jedno . nie znajdziesz mnie w co piątej Kinder Niespodziance ..

 . mam coraz dziwniejsze wrażenie... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . mam coraz dziwniejsze wrażenie , że coraz bardziej się oddalamy . ; ((

 . jak uzbieram na czołg  to wy... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . jak uzbieram na czołg , to wy wszyscy kur*a macie przeje**ne . ; >

 . wracałam do domu  co chwilę... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . wracałam do domu , co chwilę ocierając łzy z policzków , czułam , że świat , który mnie otaczał chciał mnie zniszczyć . odeszło bowiem w moim życiu to , co zawsze uważałam za najważniejsze przyjaźń i miłość. . przestałam się śmiać i uśmiechać , po prostu zapomniałam o tych czynnościach przeciętnego i szczęśliwego człowieka zastąpiły je natomiast łzy i strach czy dotrwam do następnego dnia . wiem dobrze , że gdyby nie ty nie było by mnie dziś tutaj , podniosłeś mnie i tchnęłaś we mnie życie to ci zawdzięczam . tak kochanie to zajebiście dużo , bądź tego świadomy , że uratowałeś mi życie swoją osobą . i dopiero ty uświadomiłeś mi co to znaczy kochać .. ; *

 . idziemy przez ten świat samotnie... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . idziemy przez ten świat samotnie , ale jeśli mamy szczęście , to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie .

 . “ umrzeć za kogoś kogo się... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . “ umrzeć za kogoś kogo się kocha , wydaje się być dobrą śmiercią .. ”

 . spośród miliona wybrał... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . spośród miliona wybrał właśnie ją . szarą myszkę o równie szarym sensie życia . malutką dziewczynkę o wielkich planach i nadziejach . i jakby za dotknięciem magicznej różdżki sprawił , że jej życie nabrało kolorów . chodziła jakaś inna . częściej uśmiechnięta , rzadziej już smutna . przestała mieć plany , bo plany zmieniły się w rzeczywistość . teraz już nie jest malutką dziewczynką .. jest jego i tylko jego .

 . pora była późna . napisał :... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . pora była późna . napisał : kochanie , musimy się zobaczyć . to pilne . czekam na dole :* . nie zastanawiając się chwili dłużej , zeszła w różowej piżamie w miejscu , gdzie on już czekał . co się stało .? - zapytała . odpowiedział : nic . tylko nie widziałem cię już jakieś pięć godzin , i się stęskniłem .

 . poznajemy tysiące ludzi i nikt... teksty

pisaxx dodano: 15 maja 2011

` . poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza . aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba . i odmienia nasze życie . bezpowrotnie .

 . mam niedobór witaminy C  iebie... teksty

pisaxx dodano: 13 maja 2011

` . mam niedobór witaminy C - iebie . ; *

 . miłość  dowolna ilość... teksty

pisaxx dodano: 12 maja 2011

` . miłość - dowolna ilość emocji i doświadczeń zachodzących z powodu silnej więzi . słowo " miłość " może odnosić się do wielu różnorodnych uczuć , stanów i postaw , poczynając od ogólnego zadowolenia , a kończąc na silnej więzi międzyludzkiej . rozmaitość użyć i znaczeń , połączona z zawiłością opisywanych przez nią uczuć , powoduje , że miłość jest niespotykanie trudna do zdefiniowania , nawet w porównaniu do innych stanów emocjonalnych ..... ja tam twierdze , że miłość , to ty . ; *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV