głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikulina21 Cały czas kłębią się jakieś problemy mniejsze i większe ale może po prostu potrzeba być cierpliwym bo wszystko jakoś się ułożyło. W końcu między tymi złymi rzec

pikulina21

pikulina21.moblo.pl
Cały czas kłębią się jakieś problemy mniejsze i większe ale może po prostu potrzeba być cierpliwym bo wszystko jakoś się ułożyło. W końcu między tymi złymi rzeczami są
Cały czas kłębią się jakieś... teksty

pikulina21 dodano: 21 września 2014

Cały czas kłębią się jakieś problemy, mniejsze i większe, ale może po prostu potrzeba być cierpliwym, bo wszystko jakoś się ułożyło. W końcu między tymi złymi rzeczami są też te dobre, do których chce się powracać.A płakanie nad tym co było wcale nie przywróci szczęścia, stało się i się nie odstanie. Ciężko jest zapomnieć. Bardzo ciężko, lecz czasami się powraca. Ale to przypomina nam o tym, że jak tyle się przeszło to dalej też możemy przetrwać.

Kochałam go. Z każdą chwilą... teksty

pikulina21 dodano: 21 września 2014

Kochałam go. Z każdą chwilą zdawałam sobie z tego sprawę coraz bardziej. Gdy słyszałam jego imię automatycznie na mojej twarzy pojawiał się uśmiech, trudno było funkcjonować mi bez jego słów i czułych wiadomości. Był dla mnie cholernie ważny i nie chciałam go stracić. Zbyt bardzo przywiązuję się do ludzi. Już teraz ciężko oddycha mi się gdy znika choć na chwilę. Więc co będzie gdy nagle i on zniknie z mojego życia? Na zawsze. Przecież wszyscy w końcu odchodzą.

Człowiek jest istotą która często... teksty

pikulina21 dodano: 21 września 2014

Człowiek jest istotą która często zapomina o tym co najważniejsze.Trochę to smutne, bo zazwyczaj gubi się po drodze, goniąc za czymś kompletnie nieistotnym. A później często tego żałuje. I czasami musi z tym żyć, bo nie da się cofnąć czasu, albo nauczy się akceptować ten błąd albo znajdzie ukojenie w czymś innym.

Myślałam  że byliśmy stworzeni... teksty

pikulina21 dodano: 27 lipca 2014

Myślałam, że byliśmy stworzeni tylko dla siebie. Ale prawda była taka, że jedynie mijaliśmy się w pewnych etapach naszego życia. Przez krótką chwilę widzieliśmy się na nowo, a ta nadzieja na wspólną przyszłość wzrastała za każdym tym razem, robiąc z nas głupców. Nie byliśmy dla siebie stworzeni. Nie. To tylko zwykła ironia losu.

Ludzie spotykają się w różnym... teksty

pikulina21 dodano: 21 lipca 2014

Ludzie spotykają się w różnym miejscu i czasie. Mijają, przechodzą. Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika wszystko. — Piotr Adamczyk

 Każdy człowiek ma swój mały... teksty

pikulina21 dodano: 21 lipca 2014

"Każdy człowiek ma swój mały sekret, o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie, którego nie zdradzi nikomu, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać."

 Można kochać i nie być z tym... teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

-Można kochać i nie być z tym kimś. Wystarczy, że uczucie nie jest odwzajemnione albo że ta druga strona nie jest wolna. -I można być wiernym takiej osobie przez dłuższy czas? -Jeżeli to ta jedyna, to chyba warto czekać, prawda? -Czyli nie jest pan sam? -Nie w sercu. ~ Marc Levy

  Jesteś psychopatą    Wolę... teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

- Jesteś psychopatą - Wolę określenie "człowiek z wyobraźnią".

Żyj tak  jakbyś miał umrzeć... teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie. ~ Gandhi Mahatma

Niestety  człowiek najbardziej... teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

Niestety, człowiek najbardziej nienawidzi kogoś, na kim mu kiedyś zależało. ~ Cassandra Clare

Doszłam do celu. Lecz gdzieś tam po... teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

Doszłam do celu. Lecz gdzieś tam po drodze zgubiłam znacznie więcej. Miłość, poczucie bezpieczeństwa, coś co dawało mi to głupie poczucie, że mam przy sobie wszystkich których kocham. Umknęło. Zupełnie niespodziewanie. Staram się pozbyć te wspomnień. Już nic nie będzie takie jak kiedyś. Czemu więc płaczę?

Tak pięknie kłamał o miłości. teksty

pikulina21 dodano: 16 lipca 2014

Tak pięknie kłamał o miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV