głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikulina21 Jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć. Wiedz że musi to do Ciebie wrócić. Może w innej osobie innym miejscu czasie.. Ale wróci. Bo wiesz ni

pikulina21

pikulina21.moblo.pl
Jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć. Wiedz że musi to do Ciebie wrócić. Może w innej osobie innym miejscu czasie.. Ale wróci.
Jeśli coś było na tyle ważne  że... teksty

pikulina21 dodano: 7 stycznia 2012

Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć. Wiedz, że musi to do Ciebie wrócić. Może w innej osobie, innym miejscu, czasie.. Ale wróci.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

pikulina21 dodano: 7 stycznia 2012

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

Pytasz się czemu? To ci powiem: bo... teksty

pikulina21 dodano: 7 stycznia 2012

Pytasz się czemu? To ci powiem: bo twoja moralność upadła niżej, niż majtki dziwki opuszczone do kostek. / monroewiecznamonroe

Wspomnienia są fajne  ale jedynie... teksty

pikulina21 dodano: 7 stycznia 2012

Wspomnienia są fajne, ale jedynie wtedy ,gdy nie doprowadzają nas do płaczu.Właśnie te, które doprowadzają nas do łez są najpiękniejsze. Łzy są piękne. Zwłaszcza te szczęścia i wzruszenia...Gorzej ze wspomnieniami, które przypominają nam o chwilach, które już dawno chcielibyśmy wymazać z pamięci. Które sprawiają nam wiele bólu i cierpienia...Nie tylko przykre wspomnienia ranią. Te miłe są równie bolesne, jeśli są już nieaktualne...Wychodzi na to, że czasami musimy pogodzić się z przeszłością, z uśmiechem witać nowy dzień i pewnie iść przed siebie, pokonując przeszkody, które spotkamy na swojej drodze.

Umiera się na wiele sposobów: z... teksty

pikulina21 dodano: 6 stycznia 2012

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.

Lubię spacery  bo wtedy najlepiej... teksty

pikulina21 dodano: 6 stycznia 2012

Lubię spacery, bo wtedy najlepiej sklejają się myśli.

W jednej chwili możesz dostrzec jak... teksty

pikulina21 dodano: 5 stycznia 2012

W jednej chwili możesz dostrzec jak wielkie szczęście masz w życiu. Jednak ta jedna chwila może również odebrać ci to wszystko w ułamku sekundy.

Ludzie odchodzą każdego dnia. Ale... teksty

pikulina21 dodano: 5 stycznia 2012

Ludzie odchodzą każdego dnia. Ale rodzina... przyjaciele... Oni opuszczają nas w najmniej spodziewanym momencie w naszym życiu. Czasem rzeczywistość jest tak okrutna, że nie pozwala nam żyć wiecznie ze świadomością, że życie trwa wiecznie. Ta pustka która wypełnia nasze serce po stracie bliskiej nam osoby. Myśli, które błądzą w naszych głowach. Echo ich głosu... wszystkie wspomnienia... na zawsze pozostaniesz w moim sercu, braciszku. - Dawidek [*] zmarł zaraz po urodzeniu.

Pamiętam kiedy płakałam przy Tobie... teksty

pikulina21 dodano: 1 stycznia 2012

Pamiętam kiedy płakałam przy Tobie po raz tysięczny. Mówiłam Ci wszystko, znałeś moje uczucia. Nigdy nie przeszło mi przez myśl, że kiedykolwiek przyjdzie czas na pożegnanie. Co za ogromna niespodzianka, ale nie zagubiłam się. Nie odeszłam. Nie zapomniałam...

No i tak pięknie wkraczając w nowy... teksty

pikulina21 dodano: 1 stycznia 2012

No i tak pięknie wkraczając w nowy rok, straciliśmy coś naprawdę ważnego.

Patrzę przez okno a wszystko co... teksty

pikulina21 dodano: 29 grudnia 2011

Patrzę przez okno,a wszystko co widzę to ludzie płaczący za rzeczami,które przemineły.

Jak możesz patrzeć w moje oczy jak... teksty

pikulina21 dodano: 29 grudnia 2011

Jak możesz patrzeć w moje oczy jak w otwarte drzwi, prowadzące Cię do mego wnętrza. Gdzie stałam się tak skostniała, bez duszy... Mój duch śpi, gdzieś w zimnie, dopóki nie znajdziesz go i nie poprowadzisz do domu... Przebudź mnie od środka, wołaj mnie i ocal mnie przed ciemnością. Każ mej krwi płynąć zanim stracę panowanie nad sobą. Ocal mnie przed nicością, którą się stałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV