głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz To wszystko znowu wraca. Powoli małymi kroczkami dostaje się do mojego poukładanego świata a ja dopiero teraz to zauważyłam. Staram się to pohamować ale mi nie

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
To wszystko znowu wraca. Powoli małymi kroczkami dostaje się do mojego poukładanego świata a ja dopiero teraz to zauważyłam. Staram się to pohamować ale mi nie wychodz
To wszystko znowu wraca. Powoli... teksty

pierdolisz dodano: 5 luty 2012

To wszystko znowu wraca. Powoli, małymi kroczkami dostaje się do mojego poukładanego świata, a ja dopiero teraz to zauważyłam. Staram się to pohamować, ale mi nie wychodzi. Nie mam siły walczyć ze samą sobą. Boję się, że tym razem przegram. /pierdolisz.

Hajs i dragi okazały się być... teksty

pierdolisz dodano: 5 luty 2012

Hajs i dragi okazały się być ważniejsze niż ja. /pierdolisz.

Szczęście jest ulotne. W jednej... teksty

pierdolisz dodano: 5 luty 2012

Szczęście jest ulotne. W jednej chwili z uśmiechu przechodzisz w pesymizm. Każdy szczęśliwy moment w końcu mija i ustępuje miejsca łzą. To całe szczęście, o które wieczorem ze łzami w oczach prosisz, to o które tak długo walczysz, trwa znacznie krócej niż to sobie wyobrażasz. Jest kruche, delikatne, ulotne. W gruncie rzeczy, 'szczęście' to tylko rzeczownik. Więc dlaczego tak bardzo go pożądamy? I dlaczego tak szybko tracimy? /pierdolisz.

Wchodzę do pokoju. Śpisz. Nie mam... teksty

pierdolisz dodano: 5 luty 2012

Wchodzę do pokoju. Śpisz. Nie mam sumienia by Cię budzić, więc wsuwam się szybko pod kołdrę. Chyba Cię przebudziłam i chyba coś do mnie mówisz. Obracasz głowę, patrzysz na mnie zaspanymi oczami i uśmiechasz się. Nie wiem czemu, ale to właśnie robisz. Życzę Ci dobrej nocy, składając kolejne pocałunki. Ponownie zasypiasz, a ja siedzę, obserwuję Cię i nie dowierzam, że przy mnie spoczywa cały mój świat. Powiedz mi, jak możesz być tak doskonała? Nie mogę tego pojąć. Sunę dłońmi po Twoim ciele, aż w końcu zasypiam. Kiedy wstaję rano, Ty jeszcze śpisz. Napawam się jeszcze przez chwilę Twoim zapachem i już wiem, że poranek mogę zaliczyć do udanych. Chcę, żeby jutro też tak wyglądało. I każdy kolejny dzień również. Jak najdłużej. /pierdolisz.

Czy patrząc na mnie widzisz we mnie... teksty

pierdolisz dodano: 5 luty 2012

Czy patrząc na mnie widzisz we mnie swój ideał?
Autor cytatu: mrs_porazka

Czwarta  a może piąta już zielona... teksty

pierdolisz dodano: 4 luty 2012

Czwarta, a może piąta już zielona herbata, którą próbuję wypić, trzymając kubek w drżących dłoniach. Staram się uspokoić, ale nie potrafię. Krztuszę się łzami, gryzę wargi, nie umiem inaczej. Nie daję rady, bez Ciebie. /pierdolisz.

 No i co ja mam z Tobą zrobić?... teksty

pierdolisz dodano: 3 luty 2012

-No i co ja mam z Tobą zrobić? -Kochaj mnie, karm mnie i nie opuszczaj. /Garfield.

Pierdolić to  że rano będzie... teksty

pierdolisz dodano: 2 luty 2012

Pierdolić to, że rano będzie dobrze. To właśnie teraz zalewam się łzami, nie mogąc złapać powietrza. /pierdolisz.

Jeśli muszę i wybrać będę mógł... teksty

pierdolisz dodano: 2 luty 2012

Jeśli muszę i wybrać będę mógł, jak odejść, to przecież dobrze, dobrze o tym wiem, chciałbym umrzeć przy Tobie. Jeśli kiedyś wybrać będę mógł, jak to zrobić, to przecież dobrze, dobrze o tym wiem, chciałbym umrzeć z miłości. /Myslovitz

Udowadniasz mi  ze nic nie znaczę... teksty

pierdolisz dodano: 2 luty 2012

Udowadniasz mi, ze nic nie znaczę, że moje czyny nic nie zmienią. Przepadną gdzieś niezauważone. Są takie małe, słabe, bezsilne. Nie dają rady w zderzeniu z rzeczywistością. /pierdolisz.

Kolejny dzień przynosi kolejne łzy.... teksty

pierdolisz dodano: 2 luty 2012

Kolejny dzień przynosi kolejne łzy. Ale te są inne. W tym momencie beczę ze szczęścia, dosłownie jak bóbr, bo uświadomiłam sobie, jak cholernie potrzebujemy swojej obecności. Splecionych dłoni, podczas podróży samochodem. Mocnego uścisku, kiedy po raz kolejny film okazał się być bardziej przerażający. Delikatnego pocałunku, takiego nieuzasadnionego, znienacka. Wyszeptanych wyznań i obietnic, gdy ogarnia nas strach przed dniem jutrzejszym. Czasu, jaki poświęcamy na pomoc sobie, lub po prostu na bycie razem. A nawet te kłótnie i spory. Ich też potrzebujemy. To one pozwalają nam raz na jakiś czas przypomnieć sobie, że osobno, cały ten świat nie byłby już taki sam. /pierdolisz.

Każdy poranek to nowa historia. Co... teksty

pierdolisz dodano: 31 stycznia 2012

Każdy poranek to nowa historia. Co 24 godziny jest nowy początek, na nowo poznajemy siebie, zakochujemy się w sobie, odnajdujemy 'to coś' w drugiej osobie. Codziennie przeżywamy wszystko od nowa, żeby móc się upewnić, że to co czujemy jest trwałe. /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV