głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz To niszczy centymetr po centymetrze. Lecz skoro dalej chcesz umierać dążąc do niemożliwego po prostu rób swoje. pierdolisz. Now and then I think of all the time

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
To niszczy centymetr po centymetrze. Lecz skoro dalej chcesz umierać dążąc do niemożliwego po prostu rób swoje. pierdolisz.
To niszczy  centymetr po centymetrze.... teksty

pierdolisz dodano: 12 luty 2012

To niszczy, centymetr po centymetrze. Lecz skoro dalej chcesz umierać, dążąc do niemożliwego, po prostu rób swoje. /pierdolisz.

Now and then I think of all the times... teksty

pierdolisz dodano: 12 luty 2012

Now and then I think of all the times you screwed me over, but had me believing it was always something that I'd done.

Cała drogę samochodem zastanawiasz... teksty

pierdolisz dodano: 12 luty 2012

Cała drogę samochodem zastanawiasz się, co znowu zrobiłaś źle. Analizujesz każde ze swoich słów i zachowań, od poprzedniego postoju, zanosząc się nieustannie łzami. Wracasz do domu i znosisz miliony pytań, które powodują, że wpadasz w letarg. Matka siedzi nad Tobą, głaszcząc Cię po włosach, kiedy Ty wręcz krzyczysz, jak bardzo beznadziejna jesteś. Po raz pierwszy ukazujesz się jej w takim stanie. Kolejny raz umiera Twoje serce, kolejny raz 'w imię miłości'. Ale to wcale nie jest koniec kolejnego lawstory. To tylko cisza. Rozsadzająca Twoją czaszkę i rozrywająca serce cisza. Może następnym razem nie będziesz miała siły, by to pozbierać i odejdziesz płacząc cichutko. Zrobisz to mało efektownie, tak jak zaplanowałaś parę lat temu, po prostu przestaniesz oddychać. /pierdolisz.

Podobno chciał mnie lepiej poznać.... teksty

pierdolisz dodano: 11 luty 2012

Podobno chciał mnie lepiej poznać. Podobno miał bywać częściej. Ponoć dzisiaj też miał się zjawić. Tak, to tylko kolejne słowa i obietnice. Mało kto ich dotrzymuje, więc się przyzwyczajam. /pierdolisz.

To wszystko powinno wyglądać... teksty

pierdolisz dodano: 11 luty 2012

To wszystko powinno wyglądać inaczej, ale wolimy jebać wszystko, niż rozmawiać. /pierdolisz.

Przecież bez Niej nie dam sobie rady... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

Przecież bez Niej nie dam sobie rady, jeżeli Ona odejdzie moje życie straci sens, a każda codzienna czynność przestanie mieć najmniejsze znaczenie. Dlatego Ona musi zostać.
Autor cytatu: nie.bylbym.tu.soba

Potrzebuję go teraz  musi wybić mi... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

Potrzebuję go teraz, musi wybić mi z głowy te chore pomysły. Nikt inny dzisiaj tego nie zrobi. /pierdolisz.

Dla miłości znosimy wiele. Zdrady... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

Dla miłości znosimy wiele. Zdrady, upokorzenia, ból fizyczne, kolejne rany na ciele, kłótnie, kolejne rozstania i powroty. Tak, znosimy, bo kochamy. Ważne, żeby nie popełniać po raz kolejny tych samych błędów i naprawiać co się da, bo cierpliwość ma swoje granice. I nie, to nie prawda, że miłość nie rani, bo to właśnie ona krzywdzi najbardziej, bo to ona jest dla nas wszystkim. /pierdolisz.

To wszystko czego chcę  to wszystko... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

To wszystko czego chcę, to wszystko czego mi brak. To wszystko czego ja, nigdy nie będę miał.

W głośnikach  zamiast dobrego rapu... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

W głośnikach, zamiast dobrego rapu lecą stare hity Meslovitz. W przeglądarce otwarte miliony kart, ze zdjęciami, artykułami, blogami. Obok stoi zimna już zielona herbata, a ja? Leżę i oglądam sufit. Właściwie, oglądałabym, gdyby nie łzy, przysłaniające mi wszystko. Zewnętrzne kąciki oczu szczypią już od słonych kropelek, ale nie potrafię przestać. Nic nie potrafię. Swojego życia i tego co mam w głowie również poukładać nie umiem. /pierdolisz.

To znowu wróciło  ale przyjebało... teksty

pierdolisz dodano: 10 luty 2012

To znowu wróciło, ale przyjebało mi w mordę dużo mocniej niż zazwyczaj. /pierdolisz.

Ludzie tam  ryją mi banie.... teksty

pierdolisz dodano: 9 luty 2012

Ludzie tam, ryją mi banie. Pozytywnie? Nie, absolutnie nie. Działają na nas ze swoją potężną, złą siłą, a my się nie bronimy, przez swoją naiwność. Przecież jesteśmy mądrzejsze niż tamci. Nie mamy tak chorych wizji, nie szukamy śmierci. Masz rację, jeszcze nie. Jeszcze żyjemy normalnie, ale to tylko kwestia czasu, gdy dołączymy do reszty. /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV