głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz They think we're in heaven but we're living in hell. Oni myślą że jesteśmy w niebie ale naprawdę żyjemy w piekle Skins A gdy Ci powiem że jestem zwykłym szarym

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
They think we're in heaven but we're living in hell. Oni myślą że jesteśmy w niebie ale naprawdę żyjemy w piekle Skins
They think we're in heaven  but we're... teksty

pierdolisz dodano: 30 sierpnia 2011

They think we're in heaven, but we're living in hell. [Oni myślą, że jesteśmy w niebie, ale naprawdę żyjemy w piekle] /Skins

A gdy Ci powiem  że jestem zwykłym... teksty

pierdolisz dodano: 28 sierpnia 2011

A gdy Ci powiem, że jestem zwykłym, szarym, nic nie znaczącym dla świata człowiekiem, a jedyne co mogę Ci dać to miłość. Zostaniesz przy mnie? / pozytywniepierdolniety

Jak tak dalej pójdzie  to nikt nie... teksty

pierdolisz dodano: 28 sierpnia 2011

Jak tak dalej pójdzie, to nikt nie będzie wierzył w słowa 'kocham Cię'. Są one wypowiadane zbyt często, zbyt wcześnie, zbyt niepewnie, zbyt kłamliwie. Wiele osób umieszcza je wśród zwrotów zbyt często używanych. To coś na kształt półki, która wygląda mniej więcej tak: Dzień Dobry, Przepraszam, Kocham Cię, Dobranoc, Miłego dnia. Proszę, nie używaj nigdy przy mnie tego sztucznego, nieprzemyślanego 'kocham Cię', bo z czasem przestanę wierzyć, że istnieje jeszcze ta prawdziwa miłość. /pierdolisz.

Przyjaźń w naszym wykonaniu? Wieża... teksty

pierdolisz dodano: 28 sierpnia 2011

Przyjaźń w naszym wykonaniu? Wieża, której fundamenty są trwałe i stabilne. Jak na razie, nie jest ona jakoś imponująco wysoka, bo nie tworzymy jej zbyt długo. W każdym bądź razie zaczęłyśmy ją budować w bardzo szybkim tempie, przez co wynikły drobne nieporozumienia. Każda kłótnia powoduje, że coś szwankuje. Wtedy musimy zniszczyć jakiś fragment wieży, żeby w przyszłości nie runęła. Na szczęście szybko odbudowujemy ją z powrotem. Staramy się, aby budowla nie runęła, bo później ciężko będzie ją odbudować, a jeszcze trudniej będzie, jak fundamenty zostaną naruszone. Dlatego trzeba się ogarnąć, aby wieża była jak najwyższa i jak najtrwalsza, żeby żaden huragan, powódź, inne zjawiska, a nawet najazd kosmitów nie mogły jej zniszczyć. /pierdolisz.

nie liczę na nic więcej  po prostu... teksty

pierdolisz dodano: 27 sierpnia 2011

nie liczę na nic więcej, po prostu żyj, bądź, trwaj przy mnie jak najbliżej. /pierdolisz.

Jeszcze kilka dni i zacznie się... teksty

pierdolisz dodano: 27 sierpnia 2011

Jeszcze kilka dni i zacznie się śpiewanie Słonia na religii, śmianie się z wychowawczyni i jej głupoty, ciśnięcie po nauczycielu od matmy, zbiorowe ucieczki, wchodzenie po 15 minutach lekcji z bananem na ryju, i słodkim 'przepraszam', jedzenie paluszków na lekcji, przepychanie na korytarzach, bicie z chłopakami, wpychanie do męskich toalet, żarciki, klepanie po tyłkach, uciekanie przed zirytowanymi kumplami, zabieranie bluz, bo nam jest niby zimno, granie w berka na szkolnym boisku, uciekanie za salę na fajkę, stanie na czatach, czy nauczyciel nie idzie, rysowanie znajomym po zeszytach, pożyczanie długopisów, dzielenie się śniadaniem, żulenie kasy, wieczny zaciesz i wiele innych. W końcu to ostatnia klasa, którą trzeba wykorzystać na całego. /improwizacyjna
Autor cytatu: improwizacyjna

Wychodząc od przyjaciółki miałam... teksty

pierdolisz dodano: 26 sierpnia 2011

Wychodząc od przyjaciółki miałam nadzieję, że spotkam go jak zwykle gdzieś po drodze, chcącego mnie odwieźć, lub odprowadzić do domu. W tym momencie olśniło mnie, że nie zobaczę go jeszcze przez najbliższe parę miesięcy. /pierdolisz.

czas nie leczy ran  ale pozwala nam... teksty

pierdolisz dodano: 26 sierpnia 2011

czas nie leczy ran, ale pozwala nam zakopać je pod warstwą bieżących spraw. /pierdolisz.

Każdy człowiek się zmienia i... teksty

pierdolisz dodano: 24 sierpnia 2011

Każdy człowiek się zmienia i każdy człowiek zmienia zdanie, podejście, decyzje. Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i każdy człowiek jest w stanie dawać tą drugą szansę, mimo, że często nie chce tego robić. Każdy człowiek dostrzega w pewnym momencie swoje błędy i po jakimś czasie zaczyna się zmieniać. Każdy człowiek chce, aby ktokolwiek zauważył jego zmianę. Niestety nie każdy człowiek jest w stanie je zauważyć, nie każdy jest w stanie je docenić, nie każdy jest w stanie ponownie kogoś poznać od tej lepszej strony, nie każdy jest na tyle dobrym człowiekiem, żeby dawać kolejną szansę. /pierdolisz.

A kiedy masz największą wenę na... teksty

pierdolisz dodano: 24 sierpnia 2011

A kiedy masz największą wenę na moblo? Kiedy coś Ci w życiu nie wychodzi, kiedy coś się jebie, kiedy w Twoim życiu wydarzy się coś, co Cię przerasta. Wpisy przepełnione bólem tworzy się łatwiej niż te o szczęściu. /pierdolisz.

Boję się o tego gnojka  no. Wiem... teksty

pierdolisz dodano: 22 sierpnia 2011

Boję się o tego gnojka, no. Wiem, że przeżyje, jest silny, zawsze dawał sobie radę, mimo wszystko, coś może pójść nie tak. Zawsze to on bał się o moją dupę, dziś jest inaczej. /pierdolisz.

Nadzieja jest zawsze  ale nie zawsze... teksty

pierdolisz dodano: 22 sierpnia 2011

Nadzieja jest zawsze, ale nie zawsze jest potrzebna. /Damian.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV