głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa Boję się spróbować bo jeśli mi się nie uda to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń niż ryzykować popełnienie bł

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
Boję się spróbować bo jeśli mi się nie uda to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń niż ryzykować popełnienie błędu.
Boję się spróbować  bo jeśli mi... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Boję się spróbować, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. Bezpieczniej jest pozostawać w sferze marzeń, niż ryzykować popełnienie błędu.

Szybkim ruchem odwraca dziewczynę... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Szybkim ruchem odwraca dziewczynę tyłem do siebie. Obejmuje ją w pasie, obiema rękoma i przybliża się do niej, na odległość mniejszą niż zalecałoby bezpieczeństwo osobiste. Dziewczyna czuje jego oddech na swej szyi. Chwile później wije się w jego ramionach, pod jego krótkimi, lecz bardzo zmysłowymi pocałunkami składanymi na całym jej ciele..

  Jesteś zakochany?    Zakochany to... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę Ci ją na biurku.

Potrzebuję  kogoś  do kogo będę... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Potrzebuję, kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić, o czwartej nad ranem i zacząć, przeklinać, na życie, płacząc z bezsilności, a on, nie rzuci słuchawką, tylko wyciągnie, mnie na spacer, w piżdżamie, boso, po śniegu, w ramach pocieszenia.

  Kocham Cię  powiedział... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

- Kocham Cię- powiedział chłopczyk. - Ja Ciebie też kocham - odpowiedziała dziewczynka. Złapali się za ręce i pobiegli na piaskownice, w przedszkolu wszystko było łatwiejsze..

Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść - to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

Ona nie chciała się narzucać. On... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko

pamiętam jak na ławce w parku... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

pamiętam jak na ławce w parku obiecałeś mi ze już zawsze bedziemy razem dałeś mi buzi w usta byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie nic juz dla mnie sie nie liczyło tylko ta chwila ty i ja

siedziałam na religi z kumpelą w... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

siedziałam na religi z kumpelą w ławce. ksiądz zaczął temat o miłości. przyjaciółka akurat trzy dni temu rozstała się z chłopakiem. pech chciał , że ksiądz zapytał jej co sądzi o miłości. wstała i ze wściekłością w oczach odpowiedziała: ' wie ksiądz co ? jebać miłość, tak własnie jebać!' , po czym udała się w stronę drzwi i wyszła. bez zastanowienia wzięłam swoją torbę wychodząc za Nią, mówiąc księdzu;' ah, ta dzisiejsza młodzież ' i zamykając za sobą drzwi. nie minęła sekunda otworzyłam je spowrotem i z miną aniołka dodałam: ' a i tam jeszcze , nieobecność dla mnie bo nie wracam' - wskazując dziennik. to nic , że później odbyłyśmy godzinną rozmowę z wychowawczynią - ważne , że wiemy iż jedna może liczyć na drugą w każdej sytuacji

uwielbiam mieć świadomość  że... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

uwielbiam mieć świadomość, że nieważne, co za głupotę bym zrobiła, Ty nie będziesz uważać tego za obciach, bo jesteś taka sama jak ja i masz takie same pomysły. po prostu za dużo czasu spędzasz ze mną i głupiejesz przez to..

Najwyraźniej nie był zainteresowany... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Najwyraźniej nie był zainteresowany Jej uczuciami. Dlaczego kiedykolwiek wydawało Jej się, że tak jest? Był zainteresowany przeleceniem Jej. Gdyby chciał przeżyć przygodę psychologicznej natury, szukałby zapewne kogoś mniej skomplikowanego i bardziej zrównoważonego

Chciała nieustannie gubić się w... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 10 luty 2011

Chciała nieustannie gubić się w jego kołdrze, wchłaniać jego zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chciała wiedzieć, że cokolwiek by się działo, może tam zostać.. Bo tam było jej miejsce - przy jego sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV