głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna kiedy przyjdę do was pewnego dnia bez rąk i bez nóg bez oczu i bez języka co wtedy mi powiecie? Kiedy człowiek się zakochuje to nie kalkuluje tak na zimno jakie

pesymistyczna

pesymistyczna.moblo.pl
kiedy przyjdę do was pewnego dnia bez rąk i bez nóg bez oczu i bez języka co wtedy mi powiecie?
kiedy przyjdę do was pewnego dnia... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

kiedy przyjdę do was pewnego dnia bez rąk i bez nóg, bez oczu i bez języka co wtedy mi powiecie?

Kiedy człowiek się zakochuje  to... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Kiedy człowiek się zakochuje, to nie kalkuluje tak na zimno, jakie ten ktoś ma wady albo czy coś z tego będzie. To… to się po prostu dzieje.

Kłopot z życiem polega na tym  że... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.

Wiedza jest wtedy  gdy o czymś nie... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Wiedza jest wtedy, gdy o czymś nie tylko wiesz, lecz możesz to zobaczyć, opisać, zdefiniować, a nawet dotknąć. A wiara, gdy nie widzisz, nie zobaczysz, nie dotkniesz, a mimo to jesteś pewien, że jest.

 Są różne rodzaje map. Nie tylko... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

-Są różne rodzaje map. Nie tylko te na kartkach zwykłego papieru...ale jest jedna taka, która nigdy nie zawiedzie, taka, która zawsze prowadzi... - Co to za mapa..? - Mapa serca.

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu.. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście.. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo.. Powiedzieć coś, cokolwiek.. bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim.. Spojrzeć w Twe oczy.. gładzić dłoń.. dotykać Twej twarzy.. ust.. pocałować.. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna dziewczynka.. bezpieczna w Twych ramionach.. Chciałabym zapomnieć o tym, co było.. żyć chwilą obecną.. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie.. obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię.. Czuć, że jestem Ci potrzebna.. wiedzieć, że jestem jedyną... Chcę się z Tobą drażnić.. pokłócić.. tylko po to, by później się czule pogodzić.. I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

Miłość zaczyna się wtedy kiedy... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Miłość zaczyna się wtedy kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje... Miłość to też przyzwyczajenie, które z czasem i tak się nudzi, to takie coś co sprawia, że nie mamy litości... Miłość może jest wtedy kiedy do 40-letniej kobiety wciąż mówisz moja maleńka, kiedy patrzysz jak ona je a sam nie możesz nic przełknąć...Miłość jest wtedy kiedy twoje serce cieszy się razem z sercem drugiej osoby, tam gdzie się kocha nigdy nie zapada noc...Miłość jest wtedy kiedy w oddaleniu zawsze jesteśmy sobie bliscy, Miłość to jedno serce pomiędzy dwoma osobami, Miłość jest wtedy kiedy się razem wędruje przez życie w miłości... Miłość to chyba człowiek na którego możemy patrzeć bez końca, któś kto rozumie bez słów i kogo wady stają się dla nas zaletą, ktoś kto pięknieje w naszym sercu z każdym dniem...Tylko ten kto kocha twoją duszę kocha Ciebie naprawde, więc jak to jest możliwe, że tak trudno kogoś kochać, jeżeli potem wydaje nam się niemożliwym życie bez miłości...

A potem nastrój nieco mi sie... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami.

  Nie rozumiem czemu tak na niego... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

- Nie rozumiem czemu tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie ma wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

Ja wcale nie upadam! Czasem tylko... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Ja wcale nie upadam! Czasem tylko jestem trochę słaba... Ja wcale nie czekam!Czasem tylko lubię usiąść przy oknie... Ja wcale nie kłamię!Czasem tylko próbuję zmienić prawdę... Ja wcale nie wspominam!Czasem tylko myśli biegną w złą stronę...Ja wcale nie myślę!Czasem tylko nie mogę zasnąć... Ja wcale nie tęsknie! Czasem tylko czuję się samotna.

Głupim nazywa się człowiek  który... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. Robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV