głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna a jeżeli nie piłeś ze mną wódki to nic o mnie nie wiesz. A gdy zrobię oczy najsmutniejszego psiaka... pokochasz mnie? Mówiłem że Cię kocham i to nie były żarty.

pesymistyczna

pesymistyczna.moblo.pl
a jeżeli nie piłeś ze mną wódki to nic o mnie nie wiesz.
a jeżeli nie piłeś ze mną wódki... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

a jeżeli nie piłeś ze mną wódki to nic o mnie nie wiesz.

A gdy zrobię oczy najsmutniejszego... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

A gdy zrobię oczy najsmutniejszego psiaka... pokochasz mnie?

 Mówiłem że Cię kocham i to nie... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

-Mówiłem,że Cię kocham i to nie były żarty. -Jasne.

dał jej 6 róż.. jedna z nich była... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

dał jej 6 róż.. jedna z nich była sztuczna.. powiedział, że kiedy ostatnia róża zwiędnie - przestanie ją kochać

Poczułam jego usta na moim uchu.... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Poczułam jego usta na moim uchu. - Kocham cię - szepnął. - Ja też cię kocham. - Wiem - znów zaśmiał się cichutko. Odwróciłam głowę w stronę jego twarzy. Zgadł o co mi chodzi, pocałował mnie w usta. - Dzięki - westchnęłam. - Do usług. - wyszeptał.

Gdy wypuścił mnie z objęć  nie... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Gdy wypuścił mnie z objęć, nie miałam jeszcze dosyć. Bił od niego spokój. -Następnym razem nie będzie już to takie trudne - oświadczył z satysfakcją w głosie. -Bardzo musiałeś ze sobą walczyć? -Myślałem, że będzie gorzej. A jak ty się czułaś? -Nie było źle. To znaczy, mnie nie było źle. Uśmiechnął się, słysząc to sprostowanie. -Wiesz, co mam na myśli. Teraz ja się uśmiechnęłam. - Zobacz. - Chwycił moją dłoń i przyłożył sobie do policzka. - Czujesz, jaki ciepły? Trudno mi jednak było skoncentrować się na temperaturze, bo właśnie po raz pierwszy dotykałam jego twarzy. Było to coś, o czym marzyłam, odkąd go poznałam.

  Zrobiłabyś dla mnie wszystko ?... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

- Zrobiłabyś dla mnie wszystko ? - Nie wszystko . - Nie ? To czego byś nie zrobiła ? - W przyszłości , nawet gdybyś nie wiem jak mnie prosił , abym przestała Cię kochać . Nigdy bym tego nie potrafiła zrobić .

Miłość jest wtedy  gdy On ledwie... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Miłość jest wtedy, gdy On ledwie wyszedł, a Ty już chcesz do Niego dzwonić i wtedy gdy, na dworze burza, a on mokry punktualnie przychodzi... I gdy wyjeżdża gdzieś na trzy dni, a Ty za Nim tak strasznie tęsknisz i choć jesteście daleko od siebie to nucicie te same piosenki... Miłość jest wtedy, gdy On Cię całuje, ale to Ty proponujesz mu więcej... I wtedy, gdy On jest smutny, Zgaszony to Tobie tez pęka serce... I gdy On chce po prostu Pomilczeć to Ty tez się wtedy wyciszasz... A gdy On tylko spojrzy na Ciebie Ty wszystko mu z oczu wyczytasz.

Miłość jest wtedy  gdy On wyczuwa... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Miłość jest wtedy, gdy On wyczuwa czy masz dziś Nastrój na śmiech... I wtedy, gdy patrząc na innych facetów uważasz, ze czynisz grzech... I gdy On wciąż ma ten błysk w oku chociaż ostatnio sporo przytyłaś... A gdy trochę podetniesz włosy On widzi, ze cos zmieniłaś... Miłość jest wtedy, gdy On, choć nie umie, na rocznice pisze Ci wiersze... I wtedy, gdy pijecie szampana choć zajął gdzieś siódme miejsce... I wtedy, gdy On dawno Zasnął a Ty nadal na Niego patrzysz.

Aby docenić wartoś jednego roku... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

Aby docenić wartoś jednego roku, zapytaj studenta, który oblał egazminy końcowe. Aby docenić wartość miesiąca, zapytaj matki, której dziecko urodziło się za wcześnie. Aby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, by się zobaczyć. Aby docenić wartość minuty, zapytaj tego, kto spóźnił się na pociąg lub autobus. Aby docenić wartość sekundy, zapytaj osoby, która przeżyła wypadek . Aby doceniż wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebro... Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który Ci pozostał, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.

 Kłapousiu   rzekł uroczyście.... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

-Kłapousiu - rzekł uroczyście.- Przyrzekam Ci,że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon. A na to Kłapouhy: -Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.

  Wierzysz w przeznaczenie?   Nie.... teksty

pesymistyczna dodano: 25 maja 2009

- Wierzysz w przeznaczenie? - Nie. - Dlaczego? - Bo nie podoba mi się pomysł, że coś rządzi moim życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV