głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna Wynoś się. Nie. Wynocha! Nie. Dlaczego chociaż raz nie zrobisz tego o co cię proszę? Czy to takie trudne wyjść i zamknąć za sobą drzwi? Nie odejdę. Bo? Kocham

pesymistyczna

pesymistyczna.moblo.pl
Wynoś się. Nie. Wynocha! Nie. Dlaczego chociaż raz nie zrobisz tego o co cię proszę? Czy to takie trudne wyjść i zamknąć za sobą drzwi? Nie odejdę.
 Wynoś się.  Nie.  Wynocha!... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

- Wynoś się. - Nie. - Wynocha! - Nie. - Dlaczego chociaż raz nie zrobisz tego, o co cię proszę? Czy to takie trudne wyjść i zamknąć za sobą drzwi? - Nie odejdę. - Bo? - Kocham cie.

 Kocham Cię.  A właśnie skoro... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-Kocham Cię. -A właśnie, skoro szczerze rozmawiamy, odejdź! -Co? -Wypier*alaj!

Był wieczór. Jak co dzień... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

Był wieczór. Jak co dzień dzwoniłeś, żeby dowiedzieć się co u mnie. Jednak rozmowa zeszła na zły tor. Przypadkiem przyznałam się, że cię zdradziłam. Zareagowałeś okropnie. Wyłączyłeś telefon, myślałam że to koniec. Gdy wreszcie odebrałeś, myślałam że zrozumiałeś. Że to był tylko przypadek, że on mnie zmusił, że ja nie chciałam, że ja nigdy! Potem od twojego przyjaciela dowiedziałam się, że przeze mnie pierwszy raz w życiu płakałeś.

 Nie ufasz mi.?  A sądzisz że... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-Nie ufasz mi.? -A sądzisz, że można ufać osobie, której prawie się nie zna.? -Ja Ci zaufałem.

 Umiem wszystko powiedział do... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-Umiem wszystko- powiedział do dziewczyny chłopak. -Zaraz sprawdzimy- odpowiedziała. -Powiedz co zrobić a zrobię to. -Włóż ogień do wody, zaczaruj pogodę, skocz aż do księżyca. -Jak mam to zrobić tego nikt nie umie. -Wreszcie się przyznałeś, że nie umiesz wszystkiego. Niektórym tylko się wydaje że wszystko potrafią, lecz człowiek nie umie nawet podstawowych czynności Boga. Tylko Bóg umie zrobić wszystkko, chyba, że da komuś taką moc.-Skąd to wiesz! Nie jesteś Bogiem. Lecz ona się tylko do niego uśmiechnęła i odeszła bez odpowiedzi.

 Boję się  To dowód na to że... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-Boję się -To dowód na to że kochasz

 Chciałbym Cię pocałować a... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

- Chciałbym Cię pocałować, a potem zaparzyć cherbatę licząc na to, że pocałunek się powtórzy.. - ehh.. cześć! - ej ! co się stało? coś źle powiedziałem? przepraszam... - napisałeś herbata przez ch ... :/

Ale serce nie było komputerem nie... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete, wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku

 jak się czujesz dziś już lepiej?... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-jak się czujesz, dziś już lepiej? -jakby Ci to powiedzieć… Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie warlających się zdjęć i wspomnień – wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję czuję się wyśmienicie.

 tęsknię za Tobą.  ja też.... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

- tęsknię za Tobą. - ja też. nawet bardzo. ale to niczego nie zmienia.

 Pamiętam jak byłeś ubrany.  Jak... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

-Pamiętam jak byłeś ubrany. -Jak byłem ubrany? -Miałeś szarą, sztruksową marynarkę. -Pamiętasz tę marynarkę? Już z niej wyrosłem. -Była mięciutka, lubiłam się do niej przytulać. Pierwszy raz przytuliłam się do tej marynarki. -Do mnie w tej marynarce-uściślił.

 Mogę cie o coś zapytać?... teksty

pesymistyczna dodano: 26 maja 2009

- Mogę cie o coś zapytać?- powiedziała z wahaniem - Strzelaj. - Dlaczego? To znaczy dlaczego chcesz czekać do ślubu? - A znasz jakiś piękniejszy dar dla osoby , z która zamierzasz spędzić resztę życia? Piękniejszy niz to , że czekałaś właśnie na nią?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV