głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pedru Może i czasem się kłócimy jednak pomimo tego się wielbimy. Lubie Cię za to że mną wytrzymujesz Uwielbiam za to że się mną przejmujesz. Ubóstwiam za to że zawsze

pedru

pedru.moblo.pl
Może i czasem się kłócimy jednak pomimo tego się wielbimy. Lubie Cię za to że mną wytrzymujesz Uwielbiam za to że się mną przejmujesz. Ubóstwiam za to że zawsze jeste
Może i czasem się kłócimy  jednak... teksty

pedru dodano: 7 grudnia 2014

Może i czasem się kłócimy, jednak pomimo tego się wielbimy. Lubie Cię za to że mną wytrzymujesz, Uwielbiam za to że się mną przejmujesz. Ubóstwiam za to że zawsze jesteś blisko, nawet gdy czasem upadam nisko. Kocham Cię od samego początku, posłuchaj tego szczerego wątku. Mimo że czasem się ranimy i smucimy, proszę cię wybacz wszystkie moje winy.

Masz wielkie serce i bogatą... teksty

pedru dodano: 7 grudnia 2014

Masz wielkie serce i bogatą osobowość, z każdym dniem odkrywam jej nowość. Pomagasz w najgorszej godzinie, niech ta miłość nigdy nie zginie. Niektórzy Oceniają nas próżnie, czasem naprawdę bardzo różnie. Zazdroszczą nam wszystkiego, tego złego i dobrego. Nie zaznam spokoju dopóki nie przestaną, w końcu prosto w oczy z prawdą staną. I się kurwa przekonają, że za złe słowa za nas skonają. To jest moje proste założenie, wsród wszystkich kobiet widzę tylko Ciebie!

Chciałbym tak godzinami tylko... teksty

pedru dodano: 7 grudnia 2014

Chciałbym tak godzinami tylko patrzeć na nią, zatrzymać ją na dłużej bo jest jak prywatny anioł dla mnie!

Trzeba iść wciąż drogą  choć... teksty

pedru dodano: 7 grudnia 2014

Trzeba iść wciąż drogą, choć stopy zaczęły krwawić

2. Tak mieli się ku sobie  mówiła... teksty

pedru dodano: 3 grudnia 2014

2. Tak mieli się ku sobie, mówiła, że go kocha, on zrobi dla niej wszystko, było widać w jego oczach, zabiła smutek w oczach, który nosił od lat, on nie mógł wyobrazić, jak bez niej wyglądał świat, lecz przyszedł czas, kiedy on czekał jak zawsze, ona nie przyszła. zostawiła list na ławce, "nie możemy być razem" - nieokreślony powód, on cały zapłakany, zmierza do swojego domu, po drodze spotkał ją, wtuloną w te ramiona, nieznanego chłopaka - widać ustawiony chłopak, bmka Compact, a na sobie miał garnitur, przeszedł tak obok, w oczach płacz, ale w ukryciu, zmierzał do strychu, gdzie pisał ostatni list,"nie umiem nienawidzić, nie byłem dla niej zły, też kocham ją tak mocno, jak nie pokocha nikt", stanął przy oknie, czuł jak spada, więcej nic..

1. Był sobie chłopak  który zawsze... teksty

pedru dodano: 3 grudnia 2014

1. Był sobie chłopak, który zawsze o czymś marzył, marzył by kochać i też zawsze być kochanym, chciał być jak każdy, by nie wyróżniać się z tłumu, lecz w ciszy myślał, że to życie pełne brudu, miał skrytkę wśród kurzu, w rodzinnym domu na strychu, pisał w niej listy, co ważnego spotkał w życiu, przekazał myśli w atramencie z długopisu, chciał zostać innym, źle chowany przez rodziców, Poznał dziewczynę, która miała lat szesnaście, on troszkę starszy, bo miał prawie osiemnaście, poznali się na ławce, park nad ponurym stawem, on nie wie czy go stać, ale chciałby zjeść kolację, ona z dobrego domu, powiedziała "chodź na spacer", tak dni spędzali razem, codziennie o tej porze, on czekał o 15, tak po skończonej szkole, ona się nie spóźniała, zawsze przychodziła w porę.

Shrek to jedna z najlepszych bajek bo... teksty

pedru dodano: 3 grudnia 2014

Shrek to jedna z najlepszych bajek bo uczy, że nikt nie musi być idealny by żyć długo i szczęśliwie ; )

Każdy z nas ma kilka żyć  prócz... teksty

pedru dodano: 3 grudnia 2014

Każdy z nas ma kilka żyć, prócz prywatnego, kilka udawanych, uciekamy w nie pchamy się w syf, w którym na końcu zostajemy sami.

Nie zatrzymamy czasu  gdy zatrzymują... teksty

pedru dodano: 3 grudnia 2014

Nie zatrzymamy czasu, gdy zatrzymują nam serce.

Taka miłość to co coś co czułem... teksty

pedru dodano: 25 listopada 2014

Taka miłość to co coś co czułem pierwszy raz, poznałem wczoraj, dzisiaj ofiarowałbym Ci cały świat, nie widziałem w Tobie żadnych wad niestety amor zachował się jak kat, odbierając szczęście na kilka długich lat.

I znów Ty  jesteś. jesteś tą... teksty

pedru dodano: 25 listopada 2014

I znów Ty, jesteś. jesteś tą malutką iskierką w blasku moich oczu. jesteś każdym uśmiechem. jesteś... jesteś znów wszystkim

Na pewno znasz te noce  ten... teksty

pedru dodano: 25 listopada 2014

Na pewno znasz te noce, ten destrukcyjny moment kiedy każda myśl waży grubo ponad tonę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV