głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 czekoladę jem bo lubię. na ciebie się patrzę bo lubię. nie oglądam smerfów bo lubię tabalugę. nie czytam romansideł bo lubię horrory. nie lubię ciebie bo ciebie

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
czekoladę jem bo lubię. na ciebie się patrzę bo lubię. nie oglądam smerfów bo lubię tabalugę. nie czytam romansideł bo lubię horrory. nie lubię ciebie bo ciebie to j
czekoladę jem  bo lubię. na ciebie... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

czekoladę jem, bo lubię. na ciebie się patrzę, bo lubię. nie oglądam smerfów bo lubię tabalugę. nie czytam romansideł, bo lubię horrory. nie lubię ciebie, bo ciebie to ja kocham.

wystarczy kawa  bluza i to... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

wystarczy kawa, bluza i to światełko w Twoich oczach. ♥

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

przestań tak przeżywać  do... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

przestań tak przeżywać, do cholery. to był tylko kolejny palant w twoim życiu. nie pierwszy i nie ostatni, przywyknij.

a najbardziej tęsknie za zapachem... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

a najbardziej tęsknie za zapachem Twojej bluzy...

Usiadła na krawężniku w swoim... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Usiadła na krawężniku w swoim ulubionym za dużym swetrze, w ręku trzymając kubek z winem. Zdjęła swoje ulubione baleriny i skuliła się, opierając głową o kolana. W głowie kłębiło jej się wiele pytań, jedno szczególnie nie dawało jej spokoju, a mianowicie : czy w dzisiejszych czasach istnieje sprawiedliwość? Jak to jest, że niektórzy mają życie usłane różami i dostają szczęście jak na złotej tacy, gdy wówczas inni wciąż dostają po dupie? Odpowiedzi nie otrzymała.

Uwielbiam drogi  którymi... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Uwielbiam drogi, którymi chodziliśmy razem - a nie było ich dużo, bo przecież to były przypadki i nienawidzę czasem i Ciebie i siebie za to, że jestem w pieprzonym martwym punkcie i żadne z nas nic z tym nie zrobi. Będziemy tak tkwić. Ja będę dla Ciebie koleżanką ze szkoły, a Ty będziesz sprawiał, że szybciej oddycham, gdy mówisz mi ?cześć?, ale mimo wszystko warto mieć nadzieję, nie? ..

Pora była późna. Napisał:... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Pora była późna. Napisał: Kochanie, musimy się zobaczyć. To pilne. Czekam na dole :*. Nie zastanawiając się chwili dłużej, zeszła w różowej piżamie w miejscu, gdzie on już czekał. -Co się stało?- zapytała. Odpowiedział: -Nic. Tylko nie widziałem Cię już jakieś pięć godzin, i się stęskniłem. - Ty wariacie.

Odzywał sie?    Nie.    Widziałaś... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Odzywał sie? - Nie. - Widziałaś go ? - Nie. - Jesteś smutna ? - Nie. - Jasne. - Do czego dążysz ? -Bo widzisz, nienawidzę tego, jak dusisz te uczucia w sobie. złap go wreszcie za szmaty, zaciągnij w kąt i wykrzycz mu w twarz co czujesz. - Nic nie czuje. -Oj już przestań. Gdybyś nic nie czuła, to nie sprawdzałabyś po kryjomu co 5min telefonu i nie krzyczała już na wejściu do szkoły że masz wyjebane i nic cie nie rusza .

 Dzień dobry! Poprosze 1kg   a co mi... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

-Dzień dobry! Poprosze 1kg , a co mi tam 2kg szczęścia, 3kg miłości i może trochę uśmiechu. -Tsaaa...A może frytki do tego?

bo teraz należymy do siebie  jesteś... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

bo teraz należymy do siebie, jesteś częścią mnie i serio, życie bez Ciebie byłoby beznadziejne.

opętani wielkim uczuciem. teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

opętani wielkim uczuciem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV