głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 słuchaj proszę Cię posłuchaj mnie raz nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć że są ludzie na świecie którzy Cię zrozumieją i

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
słuchaj proszę Cię posłuchaj mnie raz nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć że są ludzie na świecie którzy Cię zrozumieją i tac
słuchaj  proszę Cię posłuchaj... teksty

paulinka.123 dodano: 27 lipca 2011

słuchaj, proszę Cię posłuchaj mnie raz, nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z twoimi zaletami ... jeśli nie chcesz mnie to wybierz taką.

Co ranek wstaję  siadam na brzegu... teksty

paulinka.123 dodano: 27 lipca 2011

Co ranek wstaję, siadam na brzegu łózka patrze w ścianę, naprzeciwko i mówię do siebie - ogarnij się, on nie jest tego wart.

to i to   o ! teksty paulinka.123 dodał komentarz: to i to , o ! do wpisu 26 lipca 2011
ja mam ciepłe :D teksty paulinka.123 dodał komentarz: ja mam ciepłe :D do wpisu 26 lipca 2011
przzepraszam cie za niepotrzebne ściągania cię do mnie . przeepraszaam zaa pisanie ess wieczorem . przepraszam za krzyk przez fona   a najbardziej za to ze cie nie pokochałam. teksty paulinka.123 dodał komentarz: przzepraszam cie za niepotrzebne ściągania cię do mnie . przeepraszaam zaa pisanie ess wieczorem . przepraszam za krzyk przez fona , a najbardziej za to,ze cie nie pokochałam. do wpisu 26 lipca 2011
no jacha  a wiec imie  ? teksty paulinka.123 dodał komentarz: no jacha, a wiec imie ? do wpisu 26 lipca 2011
heee   ciekawe kto to jest  ta KRÓLEWNA...? teksty paulinka.123 dodał komentarz: heee , ciekawe kto to jest ta KRÓLEWNA...? do wpisu 25 lipca 2011
Pierdol to. nie bądź dziewczyną... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Pierdol to. nie bądź dziewczyną która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną której mężczyźni potrzebują.”

ale naprawdę chuj obchodzi mnie to... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

ale naprawdę chuj obchodzi mnie to, że on jest twój i cię kocha. za co kurwa? za twoją piękną mordę albo język? wiesz, noł problem. w morde mogę ci wyjebać tak, że żadna operacja plastyczna ci nie pomoże, a język w każdej chwili mogę obciąć. no i wtedy automatycznie jego uczucie zniknie.

“najpierw Ci się podoba   tylko... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

“najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba.W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną...”

“W dniu dzisiejszym uświadomiłam... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

“W dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy trwałych. Prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na sexie, przedstawiciele JP, którzy jak sądzą 'są jak bracia' wożą się po ulicach w szerokich bluzach, czują się ważni, ale gdy ci 'bracia' są potrzebni leczą kaca. Puste tapeciary kręcą dupą, by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego, że olewają gości, którzy ślinią się na ich widok. Więc lepiej zastanów się kogo nazywasz bratem, przyjacielem czy swoją miłością.”

czekoladę jem  bo lubię. na ciebie... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

czekoladę jem, bo lubię. na ciebie się patrzę, bo lubię. nie oglądam smerfów bo lubię tabalugę. nie czytam romansideł, bo lubię horrory. nie lubię ciebie, bo ciebie to ja kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV