głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 powiedz koniec i uwolnij się od smutków . ♥ słuchaj proszę Cię posłuchaj mnie raz nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć że s

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
powiedz koniec i uwolnij się od smutków . ♥
powiedz koniec i uwolnij się od... teksty

paulinka.123 dodano: 27 lipca 2011

powiedz koniec i uwolnij się od smutków . ♥

słuchaj  proszę Cię posłuchaj... teksty

paulinka.123 dodano: 27 lipca 2011

słuchaj, proszę Cię posłuchaj mnie raz, nie musisz nic mówić tylko posłuchaj mnie. chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z twoimi zaletami ... jeśli nie chcesz mnie to wybierz taką.

Co ranek wstaję  siadam na brzegu... teksty

paulinka.123 dodano: 27 lipca 2011

Co ranek wstaję, siadam na brzegu łózka patrze w ścianę, naprzeciwko i mówię do siebie - ogarnij się, on nie jest tego wart.

to i to   o ! teksty paulinka.123 dodał komentarz: to i to , o ! do wpisu 26 lipca 2011
ja mam ciepłe :D teksty paulinka.123 dodał komentarz: ja mam ciepłe :D do wpisu 26 lipca 2011
przzepraszam cie za niepotrzebne ściągania cię do mnie . przeepraszaam zaa pisanie ess wieczorem . przepraszam za krzyk przez fona   a najbardziej za to ze cie nie pokochałam. teksty paulinka.123 dodał komentarz: przzepraszam cie za niepotrzebne ściągania cię do mnie . przeepraszaam zaa pisanie ess wieczorem . przepraszam za krzyk przez fona , a najbardziej za to,ze cie nie pokochałam. do wpisu 26 lipca 2011
no jacha  a wiec imie  ? teksty paulinka.123 dodał komentarz: no jacha, a wiec imie ? do wpisu 26 lipca 2011
heee   ciekawe kto to jest  ta KRÓLEWNA...? teksty paulinka.123 dodał komentarz: heee , ciekawe kto to jest ta KRÓLEWNA...? do wpisu 25 lipca 2011
Pierdol to. nie bądź dziewczyną... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

Pierdol to. nie bądź dziewczyną która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną której mężczyźni potrzebują.”

ale naprawdę chuj obchodzi mnie to... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

ale naprawdę chuj obchodzi mnie to, że on jest twój i cię kocha. za co kurwa? za twoją piękną mordę albo język? wiesz, noł problem. w morde mogę ci wyjebać tak, że żadna operacja plastyczna ci nie pomoże, a język w każdej chwili mogę obciąć. no i wtedy automatycznie jego uczucie zniknie.

“najpierw Ci się podoba   tylko... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

“najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba.W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną...”

“W dniu dzisiejszym uświadomiłam... teksty

paulinka.123 dodano: 24 lipca 2011

“W dniu dzisiejszym uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy trwałych. Prawdziwa miłość w tych czasach opiera się na sexie, przedstawiciele JP, którzy jak sądzą 'są jak bracia' wożą się po ulicach w szerokich bluzach, czują się ważni, ale gdy ci 'bracia' są potrzebni leczą kaca. Puste tapeciary kręcą dupą, by zawrócić w głowie facetowi i czują satysfakcję z tego, że olewają gości, którzy ślinią się na ich widok. Więc lepiej zastanów się kogo nazywasz bratem, przyjacielem czy swoją miłością.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV