głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paulinka.123 daj mi to czego nie dałeś tamtej . Tylko z nim mogę liczyć pestki w arbuzie chmury na niebie ziarenka piasku na plaży . kocham cię więcej grzechów nie pamiętam

paulinka.123

paulinka.123.moblo.pl
daj mi to czego nie dałeś tamtej .
daj mi to   czego nie dałeś tamtej . teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

daj mi to , czego nie dałeś tamtej .

Tylko z nim mogę liczyć pestki w... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

Tylko z nim mogę liczyć pestki w arbuzie, chmury na niebie, ziarenka piasku na plaży . ; *

kocham cię  więcej grzechów nie... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

kocham cię- więcej grzechów nie pamiętam .

Nigdy nie okażę ci  jak wiele dla... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

Nigdy nie okażę ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Tylko dlatego, że nie potrafię i boję się twojego odtrącenia. Nie pozwolę ci zauważyć, że mnie skrzywdziłeś. Nie okażę ci wdzięczności za to, co dla mnie robisz. Będę blisko ciebie, będę twoją podporą dotąd, aż zaufasz mi głęboko. A ty szybko uwierzysz, że również posiadasz moje zaufanie. Ale ja nie ufam nikomu. Nie będę ci patrzeć w oczy, boję się, ze mnie zdemaskujesz. Nigdy nie powiem ci w twarz, ze cię kocham. Nigdy. Będę ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. Bezwiednie będę tobą manipulować. Nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt. Ale przysięgam, że nigdy nie chciałam cię skrzywdzić. Przysięgam! Będę twarda, zimna, obojętna i chamska, a ty będziesz przekonany, ze mnie znasz. Aż w końcu mnie znienawidzisz, a ja... ...ja wciąż będę cię kochać, bojąc się ci to powiedzieć.

Mówiła: Nie chcę Cię widzieć! A... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

Mówiła: Nie chcę Cię widzieć! A szukała Go wzrokiem na ulicy... Mówiła: Nie myślę o Tobie! A nie było chwili, by tego nie robiła... Mówiła: Nie odbiorę! A z nadzieją czekała na kolejny telefon... Mówiła: Nie tęsknię! A co dzień przeglądała wspólne zdjęcia... Mówiła: Nie kocham Cię!... I tak stała się oszustem dla własnego serca.

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

A pamiętasz jak skaleczyłam się... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

A pamiętasz jak skaleczyłam się szkłem, krew lała mi się z dłoni i nie mieliśmy chusteczek? Kurde no pamiętasz jak wtedy wyciągnąłeś z kieszeni 50 zł obwinąłeś nim mojego palca i powiedziałeś że jestem więcej warta niż ta cholerna kasa.

na drodze do miłości powinni... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

na drodze do miłości powinni stawiać znaki : " Uwaga idiota " .

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku , na którym spędzali razem mnóstwo czasu . przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce . wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu .. robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię . - tęsknię

I siedziała tak. sama.... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

I siedziała tak. sama. zastanawiając się dlaczego jej życie sypie się w niewyobrażalnie szybkim tempie.

Potrzebuję Ciebie   a nie wspomnień... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

Potrzebuję Ciebie , a nie wspomnień po Tobie .

Gdy ktoś mnie spyta  co o tobie... teksty

paulinka.123 dodano: 22 lipca 2011

Gdy ktoś mnie spyta, co o tobie myślę, mówię że jesteś głupi, że mnie nie obchodzisz, że mam cię w dupie, że nie jesteś mnie wart, ale gdybym stała twarzą w twarz z tobą, powiedziałabym ci jak bardzo cię kocham i chciałabym cię mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV