głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paula204 chciałabym do Ciebie zadzwonić powiedzieć tak po prostu że tęsknię wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami.? jak to jest gdy możesz liczy

paula204

paula204.moblo.pl
chciałabym do Ciebie zadzwonić powiedzieć tak po prostu że tęsknię
chciałabym do Ciebie zadzwonić... teksty

paula204 dodano: 14 stycznia 2010

chciałabym do Ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię

wiesz jak to jest nie spać po nocach... teksty

paula204 dodano: 11 stycznia 2010

wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami.? jak to jest gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną.? gdy nie nadążasz za otwieraniem paczek chusteczek.? gdy przez łzy niemal ślepniesz.? kiedy palisz tyle papierosów że częstszym gościem w twoich płucach jest dym nikotynowy niż tlen.? nie wiesz! więc przestań mi wmawiać że życie jest piękne do cholery!

jestem tak żałosna  że aż samej... teksty

paula204 dodano: 11 stycznia 2010

jestem tak żałosna, że aż samej nie chcę mi się w to wierzyć. za każdym razem, gdy usłyszę dźwięk telefonu, oczami wyobraźni, widzę, że to ty napisałeś. wciąż żyję przeszłością. a naiwność, to moje drugie imię.

na twoje pytanie 'co u mnie'  zawsze... teksty

paula204 dodano: 11 stycznia 2010

na twoje pytanie 'co u mnie', zawsze odpowiem, że znakomicie, z uśmiechem na twarzy. nawet, gdybym chwilę później miała płakać, jak nigdy wcześniej. nie chcę dać, ci satysfakcji, że bez ciebie, jest mi źle, że bez ciebie, nie mogę żyć.

nocami płakała w poduszkę  chcąc... teksty

paula204 dodano: 11 stycznia 2010

nocami płakała w poduszkę, chcąc stłumić swój krzyk. było jej lepiej. uwalniała zbędne emocje. jednak wszystkie znów powracały, a łzy znów napływały do oczu, gdy tylko ponownie go zobaczyła.

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

paula204 dodano: 11 stycznia 2010

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

Bałam się tęsknić. Tęsknota... teksty

paula204 dodano: 6 stycznia 2010

Bałam się tęsknić. Tęsknota oznaczałaby że pogodziłam się z Tym że już nigdy nie będziemy razem..

Tak długo można kogoś szukać  a... teksty

paula204 dodano: 6 stycznia 2010

Tak długo można kogoś szukać, a tak szybko stracić... Tak łatwo jest błędy popełniać, a tak trudno naprawić... Stracona wiara w lepsze jutro, kiedy sumienie nie daje zasnąć, nagle to, w co wierzyłeś, może pewnego dnia zgasnąć...

  i co mam ci napisać ? . że tak... teksty

paula204 dodano: 4 stycznia 2010

` i co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?

on znów ją ranił. a ona znów... teksty

paula204 dodano: 3 stycznia 2010

on znów ją ranił. a ona znów była rozdarta. - daj mu w twarz.! - krzyczał rozum. - przeproś, że żyjesz - szeptało serce.

Czas zapomnieć  że był. Zniszczyć... teksty

paula204 dodano: 3 stycznia 2010

Czas zapomnieć, że był. Zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. Wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty, najsłodsze pocałunki i najpiękniejsze spojrzenia. Pozbyć się widocznych śladów jego obecności. Czas żyć życiem. Nie nim.

Kolejna noc nieprzespana.. Czyzbys... teksty

paula204 dodano: 3 stycznia 2010

Kolejna noc nieprzespana.. Czyzbys bala sie spac? Boisz sie ze on znow przyjdzie w Twoim snie? Nie bój sie. On nie jest wart Twojego strachu nie jest wart Twoich lez! Nic co nalezy do Ciebie nie jest warte jego. Pózna godzina juz nie sadzisz? Cale miasto zasnelo tylko Ty zostalas. Wtulasz sie w poduszke.. Czujesz sie zalosnie poniewaz znowu myslisz o nim.. I znowu bladzisz.. To bez sensu! Sama wiesz doskonale o tym wiesz. Znowu postanawiasz ze to ostatni raz. Jak dlugo mozna tak?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV