głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paula204 Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przes

paula204

paula204.moblo.pl
Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być d
Każda chwila ma swój koniec.... teksty

paula204 dodano: 20 luty 2015

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

Poznajesz człowieka  który z dnia... teksty

paula204 dodano: 20 luty 2015

Poznajesz człowieka, który z dnia na dzień staje Ci się tak nieprawdopodobnie bliski. Tak niebezpiecznie ważny, potrzebny.

Podejdź tu i przysiądź się obok... teksty

paula204 dodano: 7 sierpnia 2013

Podejdź tu i przysiądź się obok mnie, porozmawiajmy o tym, jak ciężko jest zapomnieć. Przedyskutujmy uczucia, omawiając dogłębnie każde z nich, na koniec i tak stwierdzając, że to nie ma sensu. Chcę patrząc Ci w oczy, czuć, że bariera między nami pęka. Chcę ufać. Chcę żebyś dał mi tą pewność, że już nigdy mnie nie zawiedziesz.

Często w nerwach wypowiadamy o parę... teksty

paula204 dodano: 7 sierpnia 2013

Często w nerwach wypowiadamy o parę słów za dużo. Często jesteśmy zbyt szczerzy. Szczerze mówimy o tym co czujemy, o tym co nas boli. Ale czy nie wystarczy wtedy nas zrozumieć? Przestać oskarżać. Denerwować się o to, że znów krzyczymy. I przytulić? Przytulić najmocniej jak tylko się potrafi, byśmy poczuli wsparcie w tym momencie i każdym następnym? Nie narzucać nam nieodpowiedzialności za wypowiedziane słowa, tylko po prostu zrozumieć je, a w tym nas. To wystarczy.

Wciąż wiele nas łączy. Wciąż... teksty

paula204 dodano: 7 sierpnia 2013

Wciąż wiele nas łączy. Wciąż posiadamy te swoje małe marzenia, które odkąd pamiętam podtrzymywały to co mieliśmy. Wciąż tuż przed zaśnięciem analizujemy każdy pusty dzień i zastanawiamy się co by było gdyby. Wciąż tracimy sens, by chwilę później uśmiechać się na niby. Wciąż myślimy o sobie. Chyba jednak wciąż tęskniąc, żałujemy.

To  że czasem się nie... teksty

paula204 dodano: 7 sierpnia 2013

To, że czasem się nie dogadywaliśmy, że krzyczeliśmy na siebie, wyrzucając z siebie wszystko to co niepotrzebne, wcale nie oznaczało, że nam na sobie nie zależało

Czas to w sobie zakończyć. Czas... teksty

paula204 dodano: 27 kwietnia 2013

Czas to w sobie zakończyć. Czas iść przed siebie i zapomnieć o wszystkim co było. Podziękować tym, którzy są mimo wszystko i tym, którzy byli na chwilę. Najwyższy czas zacząć wszystko od nowa i się nie cofać. Życie jest długie. Jeszcze wiele będzie pięknych wspomnień, wylanych łez, dni szczęścia. Wierzę, że idę przez ten świat w jakimś celu. Wierzę, że kiedyś spotkam kogoś kto chciał spotkać właśnie mnie.

W pewnym momencie zdajesz sobie... teksty

paula204 dodano: 27 kwietnia 2013

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie, odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy.

Cierpimy  bo czujemy  że dajemy... teksty

paula204 dodano: 11 luty 2013

Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian.

Okłamałam Cię mówiąc  że... teksty

paula204 dodano: 29 listopada 2012

Okłamałam Cię mówiąc, że niczego od Ciebie nie oczekuję.

nie żałuję żadnej znajomości  bo... teksty

paula204 dodano: 29 listopada 2012

nie żałuję żadnej znajomości, bo nawet fałszywe mordy mnie czegoś nauczyły.

Zostałeś we mnie bardziej niż... teksty

paula204 dodano: 29 listopada 2012

Zostałeś we mnie bardziej niż myślałam. Dopiero teraz to do mnie dociera.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 56 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV