głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paula204 brak mi Twojego dotyku słów spojrzenia. brak mi całego Ciebie. ale to wcale nie oznacza że tęsknię. zawsze potrafiłam perfekcyjnie okłamywać samą siebie. ręce t

paula204

paula204.moblo.pl
brak mi Twojego dotyku słów spojrzenia. brak mi całego Ciebie. ale to wcale nie oznacza że tęsknię. zawsze potrafiłam perfekcyjnie okłamywać samą siebie.
brak  mi Twojego dotyku  słów... teksty

paula204 dodano: 22 marca 2010

brak, mi Twojego dotyku, słów, spojrzenia. brak, mi całego Ciebie. ale to wcale, nie oznacza, że tęsknię. - zawsze, potrafiłam, perfekcyjnie okłamywać, samą siebie.

ręce trzęsły mi się tak bardzo... teksty

paula204 dodano: 21 marca 2010

ręce trzęsły mi się tak bardzo, że nie byłam w stanie utrzymać kubka z herbatą. podstawowe czynności, stały się dla mnie niemożliwymi do wykonania

i ta cholerna potrzeba wtulenia się... teksty

paula204 dodano: 21 marca 2010

i ta cholerna potrzeba wtulenia się w Twoje ramiona i zaciągania się Twoim zapachem..

Wróciłam do domu mając wciąż... teksty

paula204 dodano: 21 marca 2010

Wróciłam do domu mając wciąż ogromny mętlik w głowie, mimo że już od jakiegoś czasu powtarzałam sobie, że to się tak skończy, że MY się skończymy. Skąd więc ten zawód..?! W ustach smak gorzkiego wina pomieszanego z niemniej gorzkimi łzami, przywoływał setki nieważnych teraz wspomnień. Zaczęłam się cała trząść, w końcu runęłam na podłogę i zacisnęłam mocno pięści, czując jak paznokcie wbijają mi się w nadgarstek. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że on wciąż był ważny, że był nawet ważniejszy niż ja. W zasadzie całe swoje życie podporządkowałam jemu, a teraz? Czy to znaczy, że moje życie się wykoleiło, bo nie było nikogo, kto mógłby mu nadać dawny tor i kierunek? Najżałośniejszy ryk rozpaczy przeciął moją duszę wzdłuż i wszerz. To właśnie wtedy obiecałam sobie, że nikogo więcej nie pokocham..

cierpiałam. któregoś dnia o wiele... teksty

paula204 dodano: 10 marca 2010

cierpiałam. któregoś dnia o wiele bardziej niż zwykle.

' Najpierw chcieliśmy być   się... teksty

paula204 dodano: 10 marca 2010

' Najpierw chcieliśmy być - się nie udało. Zatem później postanowiliśmy odejść - to też nam nie wyszło. A teraz stoimy gdzieś pomiędzy i z braku pomysłu co dalej, bawimy się w uczucia... '

Wiem  że czeka mnie dziś kolejna... teksty

paula204 dodano: 7 marca 2010

Wiem, że czeka mnie dziś kolejna bezsenna noc, tylko problem polega na tym, że jestem niesamowicie wykończona zarówno psychicznie, jak i fizycznie... Cała ta chora sytuacja wymknęła się spod kontroli. Nie kontroluję już swoich emocji, w ciągu jednego dnia 3/4 czasu spędzam na niepochamowanym płaczu i histerycznym zachowaniu... Stałam się popierdoloną wariatką, a to wszytsko za sprawą twojej osoby. Niewiarygodne jak ludzie potrafią na siebie wpływać.

 Każdego dnia udowadniasz jak bardzo... teksty

paula204 dodano: 27 luty 2010

"Każdego dnia udowadniasz jak bardzo mnie kochasz. Każdego dnia twój pocałunek daje mi siłę do życia. Każdego dnia czy jest dobrze czy źle Ty jesteś ze mną... Każdego dnia pokazujesz mi że jesteś moim najlepszym przyjacielem... Każdego dnia utwierdzasz mnie w tym, że zawsze będziesz obok... a ja każdego dnia Kocham Cię jeszcze mocniej... i każdego dnia przekonuję się, że nie jestem już w stanie żyć bez Twojej miłości..."

  tęsknie? to za mało  by wyrazić... teksty

paula204 dodano: 27 luty 2010

` tęsknie? to za mało, by wyrazić jak mi Cię cholernie brakuje!

ale ja nie dopuszczam  do siebie... teksty

paula204 dodano: 22 luty 2010

ale ja nie dopuszczam, do siebie myśli, że mógłbyś przestać, mnie kochać. pomimo, tego, że wykrzykujesz, mi to co dnia.

człowiek może i uczy się na... teksty

paula204 dodano: 18 luty 2010

człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.

 ...czasami warto wybaczyć  czasami... teksty

paula204 dodano: 16 luty 2010

"...czasami warto wybaczyć, czasami warto wrócić, czasami warto zapomnieć co było..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV