głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patunia67673 Nie kocham Cię za to że masz piękne spojrzenie czy za Twój zniewalający uśmiech.Kocham Cię pomimo tego że jesteś wrednym kretynem bez uczuć. Bo przecieć nie ko

patunia67673

patunia67673.moblo.pl
Nie kocham Cię za to że masz piękne spojrzenie czy za Twój zniewalający uśmiech.Kocham Cię pomimo tego że jesteś wrednym kretynem bez uczuć. Bo przecieć nie kocha
 Nie kocham Cię za to że masz... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

` Nie kocham Cię za to, że masz piękne spojrzenie czy za Twój zniewalający uśmiech.Kocham Cię pomimo tego, że jesteś wrednym kretynem bez uczuć. Bo przecieć nie kocha się za coś, lecz pomimo czegoś.

Wiesz co powiedziałabym że Ci... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Wiesz co, powiedziałabym, że Ci przejdzie. Ale Ty to wiesz. Powiedziałabym, że nie był Ciebie wart, ale Ty to wiesz. Powiedziałabym, że jeszcze się zakochasz i będziesz szczęśliwa, ale Ty to wiesz. Cokolwiek powiem, nie pomoże Ci to, bo wiesz to wszystko, a jednak Ci to nie pomaga, bo nie zmienisz swojego myślenia. I choć czas nie zna się na bliznach, Tobie właśnie potrzeba czasu

Jestem wredna arogancka niemiła?... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych.Trzeba się dostosować.

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

serca nie oszukasz. Patrycja .: Jej... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

serca nie oszukasz. Patrycja .: Jej życie jest dla niej serią wzlotów i upadków, z przewaga tych ostatnich.Ale co z tego, że jej życie nie układa się tak, jak to sobie wyobrażała, tworząc w głowie własny film?To nie ona, tylko pozostali aktorzy okazali sie dupkami.

 To dziwne... On w ogóle nie jest w... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę..

 wtedy kiedy najgłośniej... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

` wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam ' pierdolić miłość ' pojawiłeś się właśnie Ty.

tamtej nocy pod gwiazdami obiecałam... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

tamtej nocy pod gwiazdami obiecałam sobie, że kiedyś zdobędę świat. Teraz się z siebie śmieję, bo w tym momencie pragnę zdobyć tylko ciebie. Ponieważ teraz TY jesteś moim światem.

Zawsze miałam ogromną ochotę cię... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Zawsze miałam ogromną ochotę cię pocałować. Jedyne co mnie blokowało, to myśl, że kiedyś mogę za tym zatęsknić. :)

Całował jej mokre od płaczu... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Całował jej mokre od płaczu policzki, patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy, gładził po nieułożonych włosach ... i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie ...

 W ogóle Ty jesteś jakaś dziwna.... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

`-W ogóle Ty jesteś jakaś dziwna.-Dziękuję.-I wredna i niemiła.-Zapomniałeś o podła.-Właśnie. Jeszcze podła.

Pozostanę tu przy tobie dopóki... teksty

patunia67673 dodano: 5 maja 2011

Pozostanę tu przy tobie, dopóki przychodzić będziesz na brzeg tej rzeki. A gdy pójdziesz spać, ułożę się do snu u drzwi twojego pokoju. A kiedy odjedziesz, podążę twoim śladem. Aż powiesz mi: Zostaw mnie!, a wtedy odejdę. Ale do końca moich dni nie przestanę Cię kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV