 |
patunia67673.moblo.pl
Za szybko wypowiedziane kocham .Za długo zwlekane żegnaj .
|
|
 |
Za szybko wypowiedziane `kocham`.Za długo zwlekane `żegnaj`.
|
|
 |
Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiania Cię jeszcze mocniej, za to,że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała coraz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.
|
|
 |
Którejś nocy, nie spodziewając się, spojrzysz w gwieździste niebo, i lekko zatęsknisz za mną. Poczujesz, że czegoś Ci brakuje, że jednak coś do mnie czujesz.
|
|
 |
-nikt nie mógł pojąc , czemu kochała Go nawet wtedy , gdy już wiedziała jakim jest skurwielem
|
|
 |
nie odpisuje? miej go w dupie, kiedyś i tak na pewno napisze do ciebie sam.
|
|
 |
I nagle dostrzegałam Twoje spojrzenie skierowane w moje odbicie w szybie. Zmieszany szybko odwróciłeś wzrok, nie zdając sobie nawet sprawy jak głośno zaczęło bić moje serce.
|
|
 |
Siedząc dziś ze słuchawkami w uszach w wannie pełniej piany , stwierdziłam, że to najsamotniejszy dzień w moim życiu .
|
|
 |
`a "cześć" na ulicy będzie szczytem Twoich marzeń związanych ze mną.!
|
|
 |
To takie zalosne kiedy nie moge zasnac tylko dlatego, ze powiedziales mi " czesc ".
|
|
 |
Mam wielką ochotę na melanż. Wielki, ostry melanż, po którym chociaż na tydzień przez kaca zapomnę o życiu .
|
|
 |
Nigdy nikomu nie ufaj, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany.
|
|
 |
Jeśli jesteś aniołem,pamiętaj,że ja czekam na ciebie.Zabierz mnie stąd
|
|
|
|