głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patunia67673 owszem. lubię Ciebie Twoje nawyki Twoje wady Twoje oczy i usta.. Twoje ciało także i wiem doskonale że masz tak samo ze mną. Chcę nieustannie gubić się pod Twoj

patunia67673

patunia67673.moblo.pl
owszem. lubię Ciebie Twoje nawyki Twoje wady Twoje oczy i usta.. Twoje ciało także i wiem doskonale że masz tak samo ze mną.
owszem. lubię Ciebie  Twoje nawyki... teksty

patunia67673 dodano: 24 listopada 2011

owszem. lubię Ciebie, Twoje nawyki, Twoje wady, Twoje oczy i usta.. Twoje ciało także, i wiem doskonale, że masz tak samo ze mną.

Chcę nieustannie gubić się  pod... teksty

patunia67673 dodano: 24 listopada 2011

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu.

chciałabym móc czytać w jego... teksty

patunia67673 dodano: 24 listopada 2011

chciałabym móc czytać w jego myślach, wiedzieć czego naprawdę ode mnie oczekuje.

To nie Twoja wina. Skądże. Sama... teksty

patunia67673 dodano: 24 listopada 2011

To nie Twoja wina. Skądże. Sama przecież całowałam swoje usta. Sama dotykałam. Tuliłam. Sama spędzałąm wieczory pod gwiazdami. Sama tęskniłam i martwiłam się o siebie. Ja sama. Nie Ty.

Decydując się na znajomość z... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

Największe życiowe błędy... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

Największe życiowe błędy popełniamy w pełni świadomie. bo to nie tak, że byłaś młoda i głupia, lub zaślepiona. doskonale wiedziałaś, że to co dobre nigdy nie trwa wiecznie. i On nie trwał - jak każda z tych rzeczy, które tworzą szczęście, a potem z dnia na dzień znikają. także On zniknął. wiedziałaś przecież, nie wypieraj się. sama sobie jesteś winna, że oddałaś serce w cudze ręce. stworzyłaś miłości dom tam, gdzie nie powinno istnieć żadne głębsze uczucie. i mówisz, że teraz już wiesz? trochę na to za późno. bo błędów z przeszłości nie wymazuje się z pamięci. nie wyprasza się z serca. one są. już zawsze będą.

to prawda   zmieniła się ale to... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

to prawda , zmieniła się ale to tylko dlatego , że straciła kogoś ważnego i obiecała sobie , że więcej takiego błędu nie popełni .

Cała jestem ubrana w twój zapach... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

Cała jestem ubrana w twój zapach; na ciele mam odciski twoich palców. Lubię twoje dłonie, gdy je kładziesz na mnie i tulisz do siebie wszystkie moje kompleksy, niedoskonałości, troski, manie... Zabije mnie kiedyś ta odległość, ale później zmartwychwstanę w twoich ramionach. Mogę tak umierać setki razy, jeśli za każdym mam zmartwychwstawać przy tobie. Cudowna jedność, gdy mój wydech, a twój wdech .

i zrobię tak   że kiedyś... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

i zrobię tak , że kiedyś przejdziesz obok mnie i pomyślisz sobie `kurwa co ja straciłem` .

Dlaczego miłości nie można... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

Dlaczego miłości nie można zaplanować ? Tak jak się planuje wakacje, zakupy czy sobotni wieczór .. Dlaczego miłość, zawsze musi przyjść w nieodpowiednim momencie, zazwyczaj wtedy, gdy starannie uporządkowałaś swoje plany na przyszłość. Plany w których nie było słowa o miłości.. Dlaczego zakochujemy się w nieodpowiednich osobach ? w ludziach którzy gardzą naszym uczuciem. Do cholery, dlaczego miłość musi być tak skomplikowana ?

Kiedyś powiem Ci   jak trudno mi... teksty

patunia67673 dodano: 23 listopada 2011

Kiedyś powiem Ci , jak trudno mi było udawać , że nic do Ciebie nie czuję . powiem Ci ile razy miałam ochotę rzucić się na Ciebie i zacząć bezwstydnie całować . opowiem Ci , jak puste były te wieczory , kiedy z utęsknieniem czekałam na wiadomość od Ciebie . opowiem Ci jak cholernie zazdrosna byłam na imprezach , kiedy nawiązywałeś kontakt wzrokowy z tymi pustymi panienkami lecącymi za każdym facetem . opowiem Ci , o tym jak planowałam złamać Ci serce . powiem Ci jak chciałam się tobą zabawić , żebyś w końcu zrozumiał , że my , dziewczyny też mamy uczucia . opowiem Ci o tym , jak powoli zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w silną miłość . opowiem Ci jak działa na mnie Twój dotyk i magnetycznie spojrzenie . opowiem Ci ile znieść musiałam , żebyśmy byli razem . opowiem Ci ile łez wypłakałam przejmując się tym , co inni mówią na nasz temat . opowiem Ci wszystko kochanie , więc teraz proszę .. posłuchaj .

Tylko z Tobą chciałam tak po prostu... teksty

patunia67673 dodano: 22 listopada 2011

Tylko z Tobą chciałam tak po prostu dognić marzenia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV