głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
patunia67673 Myślałam że to minęło. przecież to ja go wyrzuciłam ze swojego życia. a jednak on w nim pozostał.. Zepchnięty gdzieś w głąb mojego serca czekał na lepsze czasy.

patunia67673

patunia67673.moblo.pl
Myślałam że to minęło. przecież to ja go wyrzuciłam ze swojego życia. a jednak on w nim pozostał.. Zepchnięty gdzieś w głąb mojego serca czekał na lepsze czasy. I tera
Myślałam  że to minęło.... teksty

patunia67673 dodano: 27 listopada 2011

Myślałam, że to minęło. przecież to ja go wyrzuciłam ze swojego życia. a jednak on w nim pozostał.. Zepchnięty gdzieś w głąb mojego serca czekał na lepsze czasy. I teraz one chyba nadeszły.. Teraz znów nasze drogi splótł zaskakujący los.

Kochaj mnie  znów. teksty

patunia67673 dodano: 27 listopada 2011

Kochaj mnie, znów.

  jak kocha to wróci ?   jak kocha... teksty

patunia67673 dodano: 26 listopada 2011

- jak kocha to wróci ? - jak kocha to nie zostawi .

To nie tak  że jestem bezuczuciowa.... teksty

patunia67673 dodano: 26 listopada 2011

To nie tak, że jestem bezuczuciowa. ja kiedyś czułam, kochałam i płakałam nocami wlepiając swe gałki oczne w ekran telefonu, ale zostawił mnie... A ja zostawiłam serce w nim.

Nie ma dosłownie nic co sprawiałoby... teksty

patunia67673 dodano: 26 listopada 2011

Nie ma dosłownie nic co sprawiałoby, że jestem szczęśliwa. Choć jestes Ty. Sprawiasz, że przynajmniej na chwilę zapominam o prawie wszystkich problemach. Ale wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że nigdy nie będziesz mój. Kiedyś ta myśl bardzo mnie przerażała, ale teraz oswoiłam się z nią. Muszę być i tacy, którzy nie będą szczęśliwi, aby inni mogli cieszyć się tym szczęściem, ich szczęściem.

pamiętam te słowa  które zabolały... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

pamiętam te słowa, które zabolały mnie tak strasznie . co czułam ? nie pytaj , nie ważne ../gazowana

ścisnął Moje ramiona przylegając... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

ścisnął Moje ramiona przylegając ciało do ściany. jedną ręką oparł się o budynek, drugą natomiast próbował Mnie zatrzymać, gdy chciałam wyrwać się z Jego objęcia. patrzyłam w Jego oczy ironicznie się śmiejąc.- chcesz się na Mnie wyżyć?-syknęłam.-za to, że nie powodzi Ci się z Nią? że w domu nie jest tak, jak powinno być? że w szkole ciężko Ci z nauką? że nie masz już kasy na prochy? że kumple zaczęli Cię zlewać?no uderz, proszę. - powiedziałam odbierając dotkliwie Jego milczenie. ujął jedną dłonią Moją twarz próbując zbliżyć się wargami. instynktownie odwróciłam się w drugą stronę. wtedy mocno ścisnął Mój nadgarstek przytrzymując dłonią twarz, tak abym patrzyła Mu w oczy. - Auu. - pisnęłam . - Już wiesz, jak bardzo Cię kocham?Jak tęsknię? Jak cholernie mi Ciebie brakuje? - krzyczał potrząsając Mną. wtedy z Jego zielonych tęczówek wypłynęła łza. przykucnął obok i próbując się wtulić szepnął jakże istotne ' kocham ' .

to takie banalne   kochać czyjeś... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

to takie banalne , kochać czyjeś oczy .

Nie ma Cię tak długo. Zniknąłeś... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

Nie ma Cię tak długo. Zniknąłeś tak szybko, jak szybko wszedłeś do mojego życia. Ból jest troszkę mniejszy, podświadomość powolutku wraca do swojej wcześniejszej formy, dłonie zaczynają przyzwyczajać się do zimna, usta zapomnają już o wszystkich pocałunkach, ale jesteś jeszcze w moim sercu, choć już Cię nie czuję. Wiem, że nie istniejesz.

on ? jeden mały nic nieznaczący... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

on ? jeden mały nic nieznaczący element , bez którego kiedyś świat nie mógł funkcjonować .

Mógłbym Ci opowiedzieć te... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

Mógłbym Ci opowiedzieć te wszystkie chwile, kiedy leżałaś obok mnie z dłonią na mojej klatce piersiowej, szepcząc, że mogłabyś już tak zawsze - wcale nie wstawać, by tylko mój uśmiech był jak najbliżej Ciebie. Nie mówię tutaj o niczym więcej. Mówię o tym, jak leżałaś razem ze mną, a świat przestawał powoli istnieć, bo cały świat był tylko i wyłącznie w Twoich oczach.

pamiętam jak się wstydziłam... teksty

patunia67673 dodano: 25 listopada 2011

pamiętam jak się wstydziłam, peszyłam, chowałam wzrok na pierwszym spotkaniu. pamietam jak robiłeś z siebie głupka Tylko po to żebym się do Ciebie przekonała. pamiętam jak pierwszy raz wziąłeś mnie za rekę, na ręcę, kolana. pamiętam pierwszy pocałunek, taki delikatny. pamiętam też jak zamilkłeś, jak się przestałeś odzywać ... odszedłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV