głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pati19r20 Nic nie jest warte życie bez nich 3 Patrząc jej w oczy . . . Nie kłam mówiąc że Ci na niej zależy . Ona ślepa nie jest i każdego dnia widzi jak szukasz innych .

pati19r20

pati19r20.moblo.pl
Nic nie jest warte życie bez nich 3
Nic nie jest warte życie bez nich   3 teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

Nic nie jest warte życie bez nich < 3

Patrząc jej w oczy . . . Nie kłam... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

Patrząc jej w oczy . . . Nie kłam , mówiąc , że Ci na niej zależy . Ona ślepa nie jest i każdego dnia widzi jak szukasz innych .

  mam charakter zaczepno obronny:... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

` mam charakter zaczepno-obronny: zaczepiam, a potem trzeba mnie bronić`

Chciałabym Cię spotkać.. Nie... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

Chciałabym Cię spotkać.. Nie liczę na to, że będzie Cię stać na rozmowę, ale chciałabym przynajmniej popatrzeć...

' ej  Ty nadal go kochasz!     skąd... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

'-ej, Ty nadal go kochasz! -skąd ten pomysł? -minęło 5 tygodni, odkąd zerwaliście ze sobą, a Ty wciąż na jego widok krztusisz się powietrzem'

była żałosna  dobrze o tym... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

była żałosna, dobrze o tym wiedziała. jednak nie przejmowała się tym. była tak zrozpaczona tym, że on chce odejść, że nie obchodziło jej zdania innych. nawet jej własne. usiadła na ziemi, rozmazana prosiła, żeby wrócił. a on ? miał ją w dupie. poszedł znaleźć sobie nową zabawkę.

  koooooochaj mnie   bo ja już nie... teksty

pati19r20 dodano: 10 sierpnia 2011

` koooooochaj mnie , bo ja już nie mogę bez Ciebie. cieerpię , jak Ciebie nie ma obok mnie . ` [ pati19r20 ]

znów leżałam zwinięta na łóżku... teksty

pati19r20 dodano: 8 sierpnia 2011

znów leżałam zwinięta na łóżku i gapiłam się w okno . - chcesz czegoś ? - zapytała przyjaciółka , przytulając mnie do siebie . - .. żeby tu był . - szepnęłam przez łzy .

  Rachunek wyślę ci pocztą .... teksty

pati19r20 dodano: 3 sierpnia 2011

- Rachunek wyślę ci pocztą . * Jaki rachunek ? - No ten: 456 kłamstw , 35 zdrad , i 639 dni koło twojego boku .

    i wiecie co? mam dość tej... teksty

pati19r20 dodano: 3 sierpnia 2011

` - i wiecie co? mam dość tej pieprzonej monotoni, bo nie potrafie tak codziennie, wstawać rano z nadzieją że może tym razem ten dzień będzie bardziej kolorowy od poprzedniego.. Nie będe patrzeć jak moje życie skupia się do jedzenia, szkoły i spania. Od dziś zaczynam żyć od nowa będe pić, palić imprezować , śmiać się tak by kiedyś w przyszłości móc sobie powiedzieć, że przynajmniej się nie nudziłam. Wkońcu wszystkiego w życiu trzeba spróbować ` .

  byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

pati19r20 dodano: 3 sierpnia 2011

` byłam pijana, ledwo stałam na nogach, na prawie nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że Cię ku*wa kocham. Na to zawsze mam siłę.`

  wiesz co jest piękne ? kiedy... teksty

pati19r20 dodano: 3 sierpnia 2011

` wiesz co jest piękne ? kiedy czuję, że go kocham idąc z nim za rękę.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć