głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paramorelove Pytam gdzie jest puls może gdzieś się chowa albo razem z Kedim pobiegli po browar . nie moja w ty głowa bo to nie moja chata a co do mojej chaty to nie chce mi

paramorelove

paramorelove.moblo.pl
Pytam gdzie jest puls może gdzieś się chowa albo razem z Kedim pobiegli po browar . nie moja w ty głowa bo to nie moja chata a co do mojej chaty to nie chce mi się
Pytam gdzie jest puls może gdzieś... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Pytam gdzie jest puls może gdzieś się chowa albo razem z Kedim pobiegli po browar . nie moja w ty głowa bo to nie moja chata , a co do mojej chaty to nie chce mi się wracać . Typ wyrwał pannę ładną , bez kitu więc pyta lokatora o sypialnie rodziców . najpierw zagadał , a nastepnie ją upił potem biegl na stacje wiadomo co kupić .

Lubimy ten stan kiedy leje się alko... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Lubimy ten stan kiedy leje się alko , a najebany typ znowu rzyga przez balkon

Kocham melanże takie jak ten... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Kocham melanże takie jak ten , wiesz jesteśmy młodzi więc po co nam sen ? po co nam stres ej ? po co nam tlen ? My żyjemy w nocy a odsypiamy w dzień .

Za pochodzenie  ten pierdolony blok... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Za pochodzenie, ten pierdolony blok Może zrozumiesz tą miłość, tylko jeśli jesteś stąd. Oaza dzieciństwa, na moim boisku był tłok, Tutaj każdy miał ambicje, żeby przejąć życia tron. Za talent, choć dalej szlifuję ten diament, W moich żyłach atrament i w klimat wjebany na amen, Kiedyś rapu kadet, a dzisiaj jestem generałem, To nie walka o sławę choć na playlistach na stałe. Za każdą porażkę, która wprowadziła przełom Ci co odeszli w biedzie, mogą polerować berło, Daje wam kroplówkę z szambem przez zabrudzony wenflon, To i tak bardzo dużo, jak na takie marne ścierwo, Za cierpliwość, w myślach jestem seryjnym mordercą, Te myśli męczą chyba trochę zbyt często. Szybko przechodzą bo myśli ciągle pędzą, Ja chwytam te najlepsze i wyrzucam je na zewnątrz.

Za wychowanie  za ojca i mamę... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Za wychowanie, za ojca i mamę, Wers numer jeden dla was, życie jest największym darem. Nie zawsze było normalnie, ten wymarzony dom, Nie ważne czego brakowało, zawsze miałem własny kąt. Za Ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu, Za co? Dobrze wiesz, za nadanie życiu sensu. Wiem, że we mnie wierzysz i pójdziesz za mną w ogień, Ja będę o was dbał, obiecuję nie zawiodę. Za przyjaźń, bo bez tego nie doszedłbym nigdzie, Choć z roku na rok, co raz mniej nas na tej liście. Z każdej sytuacji wspólnie znajdziemy wyjście, Jeszcze parę zwycięstw, razem będziemy na szczycie. Za siłę, energię i nadludzką motywację, Kiedy wszystko się sypie ja znajduję mokry piasek. I buduję z niego zamek, który przetrwa każdą burzę, Zawsze na powierzchni wbrew logice i naturze.

moją historię znasz doskonale... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

moją historię znasz doskonale wiesz kim jestem nie raz z tobą rozmawiałem znasz to miejsce na pamięć za często tu byłem w powietrzu od emocji za gęsto - tak żyję i śpiewam swoje pieśni samotności, pieśni o wolności, myślę jak mógłbym stać się lepszy brudne serce brudne ręce trzeba się godzić że chcesz mówić ale nikogo nic to nie obchodzi albo nie umiesz albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość

rób co chcesz byle nie pójść na... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

rób co chcesz byle nie pójść na dno, rób co chcesz i nie żałuj

ja   ty   oni   bloki   browary   rap... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

ja , ty , oni , bloki , browary , rap w głośnikach . to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz pod słowem ' my ' .

 ...Raz to nie wina twa   A dwa to... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

"...Raz to nie wina twa A dwa to pułapka Może głupia dupa ta od trzech tygodni w ciąży Lata, na tatę faceta szuka taka szmata Ja tam Co chcę mam Nie chcę więcej niż chcę sam..."

Piję za każde niepowtarzalne jutro... teksty

paramorelove dodano: 20 listopada 2012

Piję za każde niepowtarzalne jutro , przerażające wczoraj i beznamiętne dzisiaj .

na barykadach niepodległości... teksty

paramorelove dodano: 17 listopada 2012

na barykadach niepodległości sztandar, wolność, godność, honor tego nic nie zastąpi, Powstańcom chwała, Warszawa nie zapomni.

Ceną była śmierć za wolności... teksty

paramorelove dodano: 17 listopada 2012

Ceną była śmierć za wolności smak, choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat, ceną była śmierć, życie oddał dziad, 63 dni chwały, nie przeliczając strat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV