głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
panielosie Powiedziałem ''oczaruj'' nie ''rozczaruj''. W końcu kiedy pada deszcz najlepsze co można zrobić to nie robić nic – niech sobie pada. H.W.L. Nie ma nic świętszeg

panielosie

panielosie.moblo.pl
Powiedziałem ''oczaruj'' nie ''rozczaruj''.
Powiedziałem ''oczaruj''  nie... teksty

panielosie dodano: 24 marca 2016

Powiedziałem ''oczaruj'', nie ''rozczaruj''.

W końcu kiedy pada deszcz  najlepsze... teksty

panielosie dodano: 24 marca 2016

W końcu kiedy pada deszcz, najlepsze, co można zrobić, to nie robić nic – niech sobie pada. / H.W.L.

Nie ma nic świętszego w tym naszym... teksty

panielosie dodano: 24 marca 2016

Nie ma nic świętszego w tym naszym życiu niż pierwsze dotknięcie miłości, pierwszy trzepot jej jedwabnych skrzydeł. / H.W.L.

Mnie boli najbardziej w tym miejscu... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Mnie boli najbardziej w tym miejscu, gdzie kończy się moja dłoń i nie zaczyna Twoja. / R.K.

Ty nie wiesz  ile razy przez całą... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce. / M.H.

Kocham Ciebie tak samo  jak kochałem... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Kocham Ciebie tak samo, jak kochałem, lecz mi przykro, że wolisz obcego człowieka niż mnie. Nie dziw się, że uciekłem. / M.H.

Melancholia  tęsknota  smutek... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Melancholia, tęsknota, smutek, zniechęcenie są treścią mojej duszy. / K.P-T

Kiedyś pytałaś  co to znaczy... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Kiedyś pytałaś, co to znaczy „tęsknić za Tobą”. W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca. / J.L.W.

Jak wygląda świat  kiedy życie... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie – to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie? / O.T.

Dla niego tęsknota oznaczała... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Dla niego tęsknota oznaczała dotkliwy brak kogoś – nigdy „czegoś” – związany z tym niepokój, niespełnienie, nerwowość, czasami bezsenność i ogólne poczucie niepełności w życiu. / J.L.W.

Gdy nie wiadomo z czym się ma do... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Gdy nie wiadomo z czym się ma do czynienia, to przeważnie to się wącha, potem liże a następnie z nieznacznym lękiem nadgryza. Tak właśnie było ze mną. Nadgryzłem siebie, kawałek siebie. / M.L.B.

Zakochałem się jak jasna cholera. W... teksty

panielosie dodano: 23 marca 2016

Zakochałem się jak jasna cholera. W sumie niby nic takiego, każdy to przechodził, podobnie jak przeziębienie albo nawet zapalenie migdałków. Jednak za każdym razem człowiek jest zdziwiony, gdy widzi objawy. Mam szmery w sercu, byłem u lekarza, powiedział, że szemrze mi tam miłość. Mam też podwyższoną temperaturę, trochę ściska mnie w gardle, trochę w żołądku i w okolicy podbrzusza. Nigdy nie sądziłem, że miłość to coś na kształt grypy jelitowej w połączeniu z zapaleniem wyrostka robaczkowego lub cewki moczowej. / P.A.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV