głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Przecież wiedziałam że tak będzie. Kładę się kilka minut wcześniej i przymykam powieki starając się usnąć.Słyszę cichuteńkie kroki tak to On wchodzi do pokoju i

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Przecież wiedziałam że tak będzie.
Przecież wiedziałam  że tak będzie. teksty

our_new_life dodano: 14 października 2013

Przecież wiedziałam, że tak będzie.

Kładę się kilka minut wcześniej i... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2013

Kładę się kilka minut wcześniej i przymykam powieki starając się usnąć.Słyszę cichuteńkie kroki, tak, to On wchodzi do pokoju i po kilku sekundach leży przy mnie sądząc,że śpię. Delikatnie całuje mnie w czoło, a wtedy otwieram oczy i znów zarzuca mi,że nie śpię. Przyciąga mnie do swojego boku i opieram głowę o Jego klatkę piersiową. Jest zmęczony, po chwili od złapania mojej dłoni zasypia. Wiem, że przez sen czuje delikatne muśnięcia opuszków moich palców na swoim brzuchu i przytknięcie moich warg do Jego obojczyków, spokojnie oddycha, niewinnie się uśmiecha. Słyszę bicie Jego serca i czuję, gdy co kilka chwil mocniej ściska moją dłoń i przyciska mnie bliżej siebie, jeszcze bardziej chcąc mnie czuć. Kolejny raz sięga wargami moich ust i delikatnie całuję, uśmiechając się. Przykładam policzek do Jego ciała. I dopiero teraz spokojna mogę zasnąć, czując Go całego przy mnie tak bardzo blisko, czując się bezpieczna, mając obok Jego.

Nic nie daje mi więcej siły  niż... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2013

Nic nie daje mi więcej siły, niż Jego miłość.

Pytasz mnie o szczęście? Ma ono... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2013

Pytasz mnie o szczęście? Ma ono wielkie serce, bo moje i Jego stało się jednością.

Trzymając Jego dłoń mam... teksty

our_new_life dodano: 10 października 2013

Trzymając Jego dłoń mam świadomość, że wszystko co jest w tym momencie dla mnie najcenniejsze, właśnie trzymam blisko czując, jak co kilka sekund Jego palce mocniej zaciskają moje. Kiedy wpatruje się w moje oczy momentalnie na Jego twarzy pojawia się idealnie piękny uśmiech, poprzedzony kapryśną miną, abym napięła swoje policzki i uniosła kąciki ust w górę, by znów mógł ujrzeć uśmiech dedykowany Jego źrenicom. Opiera moją głowę o swoją klatkę piersiową zaraz przy sercu, bym mogła dokładnie słyszeć jak powolutku bije, gdy jestem obok Niego.Nic nie mogę porównać z chwilą, gdy przykładając swoje usta do mojego czoła oddaje delikatny pocałunek,aby chwilę później szepnął, że nie ma nic idealniejszego niż moja obecność.

Chwytasz mnie mocno za dłoń  ramię... teksty

our_new_life dodano: 9 października 2013

Chwytasz mnie mocno za dłoń, ramię, talię, ściskasz tak mocno, że z wrażenia na chwilę tracę oddech i już jest dobrze.

Budzę się obok Ciebie  a Ty z... teksty

our_new_life dodano: 9 października 2013

Budzę się obok Ciebie, a Ty z podkrążonymi oczami mówisz, że mało spałeś, bo wolałeś czekać, aż ja usnę, a potem czuwać. To jest takie słodkie, że aż miewam łzy w oczach, a potem podaję Ci szklankę soku, a Ty mówisz, że jestem najseksowniejszą kobietą na ziemi i ciągle mnie całujesz. Och chyba nie ma miejsca na moim ciele, którego nie całowałeś. Wiecznie zapewniasz, że jestem Twoja, a Ty tylko mój i w sumie to jebać przeciwności, bo mamy siebie.

I ten moment  kiedy czuję Twój... teksty

our_new_life dodano: 9 października 2013

I ten moment, kiedy czuję Twój uśmiech na swoich ustach.

Są tajemnice  którymi trudno się... teksty

our_new_life dodano: 8 października 2013

Są tajemnice, którymi trudno się podzielić. Są chwile, które zmieniają wszystko.

Cudownie jest czuć wsparcie od osoby... teksty

our_new_life dodano: 4 października 2013

Cudownie jest czuć wsparcie od osoby, która wie o Tobie więcej niż Ty sam. Od osoby, która ogarnia Twoje życie kiedy Ty już dawno straciłeś wątek. Osoba, która mimo, że wpakowujesz się w niezłe bagno zamyka mordę, żeby Cię nie wkurwiać i idzie za Tobą jak Twój cień. Nie powstrzymuje Cię bo doskonale wie, że i tak zrobisz po swojemu. Po prostu daje poczuć, że ona mimo wszystko jest. Czujesz obecność, wsparcie i miłość.

Niektórych uczuć nie chce się... teksty

our_new_life dodano: 4 października 2013

Niektórych uczuć nie chce się opisywać, bo przez ujmowanie je w słowa tracą na wartości. Nie da się miłości opisać tak,aby ktoś inny poczuł jej ciepło, jaką wartość ma wtedy dla nas uśmiech drugiego człowieka, co czujemy gdy nas obejmuje,całuje. Jak również to co Cię rozpierdala staje się nic nie warte kiedy o tym mówimy, rozpierdala Cię od środka, a w uszach innych jest to tylko drobnostka, która " z biegiem czasu się ułoży", a Tobie tak naprawdę nie starcza powietrza żeby to wszystko przejść.

dawanie sobie rady nigdy nie było... teksty

our_new_life dodano: 29 września 2013

dawanie sobie rady nigdy nie było tak trudne

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV