głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Ile może być krzyku w milczeniu? Ile może być rozpaczy w śmiechu? Planet ANM x Luka Chce tylko... SzUsty Blend “You can spend minutes hours days weeks or even m

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Ile może być krzyku w milczeniu? Ile może być rozpaczy w śmiechu?
Ile może być krzyku w milczeniu?... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

Ile może być krzyku w milczeniu? Ile może być rozpaczy w śmiechu?

Planet ANM x Luka   Chce tylko...... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

Planet ANM x Luka - Chce tylko... (SzUsty Blend)

“You can spend minutes  hours  days... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened.. or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on.” Tupac.

Prawdopodobnie? Straciłam sens  a... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

Prawdopodobnie? Straciłam sens, a wraz z nim straciłam chęć do życia, do tej monotonności, której przeważająca część to teren bólu, nie bólu głowy czy żołądka, bo to nic takiego, a ból serca. Wewnętrzny ścisk, kłucie jakby wbijano Ci kolejny tysiąc tępych ostrzy. Wiesz, czasami naprawdę nie wiem czego jeszcze mogę spodziewać się od życia, co jeszcze mnie czeka, i jedyne nad czym się zastanawiam, to to czy chcę w ogóle się tego dowiedzieć, czy chcę przeżyć przyszłość.

A kiedy już choć raz naprawdę... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

A kiedy już choć raz naprawdę przegrasz, bądź wstrzymasz grę, stracisz coś na zawsze. Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół. Będziesz taki jak ja, wrak człowieka, już nigdy do końca nie odzyskasz tego, co choć raz w życiu straciłeś.

Zamykam się w swoich czterech... teksty

our_new_life dodano: 29 kwietnia 2014

Zamykam się w swoich czterech ścianach, ja i muzyka. Chwilę później do moich oczu napływają łzy, delikatnie spływając po policzkach są dowodem mojej bezradności. Płaczę, kiedy tego potrzebuję. Płaczę, kiedy słowa stają się zbyt ciężkie by je udźwignąć. Kiedyś twarda psychika, nie do zdarcia, a dziś? Czymkolwiek jest, jest za słaba. Upada tuż przy powstaniu i leży w bezruchu, a ja razem z nią. W tle kolejny bit uderza w głośniki, słowa i oddawane emocje stają się tak idealnie znane. Mam wrażenie, że ktoś czyta w moich myślach i przelewa je, jedną po drugiej na puste kartki. Nagle przerywa, odkłada na bok długopis i spogląda na mnie, nie uśmiecha się, a jego źrenice przepełnia pustka. Coś co może nigdy nie powinno się wydarzyć kończy się w połowie zdania. Bez zakończenia, urywa się jak gdyby nigdy nic. Stoję w miejscu i naprawdę nie mam pojęcia co dalej, a on patrzy na mnie i czeka. Dłoń nie odrywa się od blatu, wciąż nic nie pisze, a może po prostu nie chce już dalej pisać.

W głośnikach leci nasz ulubiony... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

W głośnikach leci nasz ulubiony kawałek, jest dość ciemno, a ja siedzę tu sama, i wiesz co? Pod klatką piersiową, tak tu - po lewej stronie, coś boli i chyba znów coś jest nie tak i chyba znów tęsknię. Chciałam napisać do Ciebie list. List, którego nigdy nie przeczytasz. W którego zakończeniu napisałabym, że byłeś najpiękniejszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła, a następnie wsadziłabym go gdzieś pomiędzy inne kartki. Zapewne kiedyś przez przypadek bym go znalazła i może to wszystko by wróciło, może by zabolało, a może uśmiechnęłabym się i odłożyła go z powrotem na swoje miejsce. Nigdy byś nie wiedział. Nigdy byś się nie domyślił, że ja, że Ty, że to wszystko było dla mnie tak bardzo ważne, że kiedyś tak bardzo chciałam być.

Moja dusza krzyczy  a serce łaknie... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

Moja dusza krzyczy, a serce łaknie pomocnej dłoni. Dłoni, która je przytrzyma, choć na chwilę, byle by nie upadło z hukiem na bruk. Czuję rozszarpywanie organów. Coś właśnie pociąga za żyły, grając na nich niczym na strunach. Powoli wyszarpuje żebra, każdej po kolei ze skruchą i nadzwyczajną delikatnością. Coś obchodzi się ze mną łagodnie. Chce mi dać nadzieję, po czym kruszy kości. Miażdży je z fascynacją i patrzy jak cierpię. Chyba uwielbia, gdy cierpię, gdy w moich źrenicach tkwi już tylko sama pustka.

Niektórzy wypluwają emocje na... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

Niektórzy wypluwają emocje na bitach, inni zatrzymują je gdzieś głęboko w sobie, a ja jestem z tych, którzy kształtują je między słowami zapisanymi nieraz nawet na dłoniach.

To niewyobrażalne  że on mógł... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

To niewyobrażalne, że on mógł mnie zabić.

Miłość? Wyświechtany frazes... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

Miłość? Wyświechtany frazes, mówiący o tym, że jedna osoba na samym końcu i tak musi zginąć.

Kocham Cię  wybaczyłam Ci już... teksty

our_new_life dodano: 28 kwietnia 2014

Kocham Cię, wybaczyłam Ci już bardzo dużo, dałam Ci jeszcze więcej, a Ty z każdym kolejnym miesiącem zabijałeś mnie coraz dosłowniej. Dziś, kiedy jestem już silniejsza na całe gardło potrafię wykrzyczeć: nie jesteś mnie wart! nie zasłużyłam na to!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV