głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life mnie tak wszyscy poniszczyli że nawet nie umiem się przejmować – to jest stan takiego zniszczenia i wewnętrznego rozpierdolu że w gruncie rzeczy już Ci wszystko

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
mnie tak wszyscy poniszczyli że nawet nie umiem się przejmować – to jest stan takiego zniszczenia i wewnętrznego rozpierdolu że w gruncie rzeczy już Ci wszystko jedno i
mnie tak wszyscy poniszczyli  że... teksty

our_new_life dodano: 3 marca 2015

mnie tak wszyscy poniszczyli, że nawet nie umiem się przejmować – to jest stan takiego zniszczenia i wewnętrznego rozpierdolu, że w gruncie rzeczy już Ci wszystko jedno i zamiast płakać, zaczynasz się śmiać

Są rzeczy których nie mówi się... teksty

our_new_life dodano: 3 marca 2015

Są rzeczy których nie mówi się nikomu — może tylko gołym ścianom, w zimnym łóżku, pustym domu. Później nocy. Kiedy oczy na świat otwierają się bardziej. Pryzmat nijakości rozwiewa obawy. Marzenia gniją w obojętności potrzeb. A my przewracając je z boku na bok, istniejemy w słabej iluzji ich znaczeń.

rozkurwia mnie  nie daję rady... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

rozkurwia mnie, nie daję rady, słabnę.

Podobno niebezpiecznie jest... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

Podobno niebezpiecznie jest pokazywać ludziom ukochane miejsca, słuchać wspólnie ulubionych piosenek, bo gdy ludzie odchodzą, ów rzeczy tracą bezpowrotnie piękno i za każdym razem, kiedy próbujemy do nich powrócić, wywołują masę cierpienia. A ja pokazałam Ci wszystko. Zabrałam Cię we wszystkie moje ukochane miejsca, znałeś każdą melodię, która przyprawia moje serce o drżenie. Wpuściłam Cię do mojego świata, chociaż później zabrałeś mi duszę.

duszę się. po prostu mi ciąży.... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

duszę się. po prostu mi ciąży. klatka piersiowa jakby zaraz miała wybuchnąć. walczę. ze sobą. z Tobą. z nami. z przeszłością. jesteś już tak blisko dna, możesz poczuć jak pachnie... DLACZEGO CHCESZ UPAŚĆ JESZCZE NIŻEJ? przecież wiesz, że to nic nie da, przecież wiesz, już jutro I TAK się obudzisz.

walka teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

walka

Wzdrygam się na myśl  ile... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

Wzdrygam się na myśl, ile mężczyzn byłoby gotowych zadowolić się małą cząstką mnie, biorąc ją za całość.

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać.

gdybyś nie był fundamentem mojego... teksty

our_new_life dodano: 1 marca 2015

gdybyś nie był fundamentem mojego świata – nigdy by się on nie zawalił

blizny pozostaną teksty

our_new_life dodano: 28 luty 2015

blizny pozostaną

Być jak Robin dla Barney’a  jak... teksty

our_new_life dodano: 28 luty 2015

Być jak Robin dla Barney’a, jak Blair dla Chucka, jak Bonnie dla Clyde’a, być dla kogoś najlepszą przyjaciółką i kochanką, tą jedną, wybraną, tą, która zawsze będzie najlepsza, tą, o którą walczy się do końca i która rzuca cień na wszystkie inne, być pierwsza opcją i jednocześnie być ostatnią, ostatnią dziewczyną, ostatnim podrywem, ostatecznym wyznaniem miłości.

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

our_new_life dodano: 28 luty 2015

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV