głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu kochała go. cholera.. tak strasznie go kochała. nie potrafiła bez niego żyć. i obiecała mu pewnego wieczoru na spacerze że jeżeli kiedyś od niej odejdzie to się

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
kochała go. cholera.. tak strasznie go kochała. nie potrafiła bez niego żyć. i obiecała mu pewnego wieczoru na spacerze że jeżeli kiedyś od niej odejdzie to się zabije.
kochała go. cholera.. tak strasznie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

kochała go. cholera.. tak strasznie go kochała. nie potrafiła bez niego żyć. i obiecała mu pewnego wieczoru na spacerze, że jeżeli kiedyś od niej odejdzie to się zabije. po jakimś czasie on odszedł. a ona.. zawsze dotrzymywała obietnic. przynajmniej miała tą satysfakcję, że umarła z miłości.

uwielbiał się nią bawić.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

uwielbiał się nią bawić. wystawiać na próbę jej uczucia. miał na to wszystko kompletnie wyjebane. nie obchodziło go, że ją zrani, że to będzie bolało. nie.. on to uwielbiam. ba, kochał to.

niby Cię nie kocham.. ale.. ale... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam, no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłeś mi prosto w oczy. i powiedziałeś tylko dwa słowa. a tak wiele znaczyły. cholera! powiedziałeś mi, że mnie kochasz. za dwa miesiące jak już długo nie byliśmy razem zapytałam Cię.. czy mnie kochałeś. powiedziałeś, że nie.. że nigdy nic poważniejszego do mnie nie czułeś. że nie zależało Ci na mnie. że już nigdy nie będziemy razem i mam się z tym pogodzić. więc powiedz, kotku.. co to było dwa tygodnie temu? perfekcyjny kłamca, frajer i sukinsyn. nawet nie wiesz jak się cieszę, że mnie zraniłeś. że otworzyłeś mi oczy na swoje prawdziwe ja.. szkoda tylko, że tak późno. żal mi tych pięciu zmarnowanych miesięcy.

wystawię miłość w aukcji na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

wystawię miłość w aukcji na allegro. napiszę w opisie jaka jest piękna, cudowna i nieziemska. o nieprzespanych nocach, przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu nic nie dodam.. bo zależy mi na sprzedaży.

leżałam na łóżku z laptopem.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

leżałam na łóżku z laptopem. pojawiła się wiadomość od Ciebie o treści. 'przemyślałem wszystko, dam Ci szansę, nie zmarnuj jej, kocham Cię.' zbliżyłam palce do klawiatury w celu odpisania jak bardzo się cieszę i że też Cię kocham.. a wtedy Ty napisałeś drugą wiadomość. 'kurde, sorry, to nie do Ciebie.'

ale przecież pytała co by zrobił... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

ale przecież pytała co by zrobił gdyby mu wyznała miłość.. mówił, żeby się uśmiechnął. więc czemu wybuchnął szyderczym śmiechem i powiedział 'spierdalaj, niunia'? przynajmniej 'niunia' było miłe..

potrzebowała kogoś kto będzie ją... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

potrzebowała kogoś kto będzie ją chronił.. przed jej kolosalną naiwnością. kogoś kto uderzy ją w twarz gdy będzie znów chciała zaufać temu skurwielowi. ona nie była silna.. bała się, owszem. ale tak strasznie go kochała. nie wyobrażała sobie życia bez niego. a on to wykorzystywał. non stop wzbudzał w niej nadzieję. ufała mu. on w odpowiedzi ją coraz bardziej ranił.

  jak się skończyła ich historia?... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

- jak się skończyła ich historia? - odeszła. - pewnie tęsknił. - naiwna jesteś, wiesz? uważasz, że taki kretyn potrafi tęsknić?

popatrzył na Jej przekrwione białka... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

popatrzył na Jej przekrwione białka, smugi tuszu na policzku, blizny na nadgarstkach. - coś się stało? - zapytał niepewnie. - miłość, to się stało. - odparła cicho.

od Naszego rozstania wieczór... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

od Naszego rozstania wieczór przestał służyć pożegnaniu dnia. stał się początkiem męki. noce uruchomiły funkcję 'bezsenne'. to właśnie wtedy, kiedy kładę się pod ciepłą kołdrą w mojej pidżamce w żabki, łzy same napływają do oczu. nie ma kontroli. każda cząstka ciała prosi o choć delikatnie muśnięcie Twojej dłoni.

'kocham Cię'   dobry żart. teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

'kocham Cię' - dobry żart.

płakała   krzyczała . złapał ją... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 15 grudnia 2010

płakała , krzyczała . złapał ją za ręce i wyszeptał , że mu zależy , że tamte go nie interesują . wyrwała się i odeszła . w jego oczach było widać , tą zajebiście wielką obojętność . zbyt bolesną do zniesienia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV