głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu “ załóż słuchawki i wyluzuj nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało. ” Dzisiaj w końcu zrozumiałam. Nie ja nie tęsknię za Nim ale za tym jak się czułam gd

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
“ załóż słuchawki i wyluzuj nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało. ”
“ załóż słuchawki i wyluzuj... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

“ załóż słuchawki i wyluzuj, nie Ty jedna straciłaś to na czym Ci zależało. ”

Dzisiaj w końcu zrozumiałam. Nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

Dzisiaj w końcu zrozumiałam. Nie, ja nie tęsknię za Nim, ale za tym, jak się czułam, gdy był blisko mnie. Za tym szczęściem, które wniósł w moje szare życie, za tym wpełzającym uśmiechem na usta, gdy tylko spojrzałam w lustro, za tym błyskiem w moich oczach i za tym poczuciem bycia piękną.

“    Każdego ranka po... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

“ Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie. ”

I chuj mnie obchodzi jakie masz do... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

I chuj mnie obchodzi jakie masz do mnie podejście. Chcesz wiedzieć ? Powoli zapominam, że jesteś

“ Nie nie płaczę za Tobą.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

“ Nie, nie płaczę za Tobą. Płaczę z powodu mojej głupoty, której szczytem było dopuszczenie Cie tak blisko mnie i posiadanie bezwarunkowej nadziei, że ze mną to nie to samo co z tamtymi. ”

“ Życie to czekanie. Czekanie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

“ Życie to czekanie. Czekanie podzielone na małe czekania, na duże czekania, na czekanie ważne i mniej ważne, na czekanie warunkujące rzekomo komfort życia, szczęście, uśmiech na twarzy, a czekanie dostarczające samych strapień, smutku, czarnowictwa. Czekamy chcąc nie chcąc, czekamy, bo chcemy. Czekamy na miłość, na szczęście, spełnienie zawodowe, czekamy na dziecko, na jego pierwszy ząb, krok, słowo na pierwszy dzień w przedszkolu, szkole, w liceum, na studiach, czekamy na swoją pierwszą wypłatę, potem każdą kolejną, na spłatę pożyczki, kredytu, na to aż będzie lepiej, dobrze, bardzo dobrze, rewelacyjnie ... , na uśmiech losu itd. Notorycznie czegoś wypatrujemy, jedynie poprzez palce spoglądając na świat. A tak pomiędzy, na poboczu? Cóż wnosi do życia pogodny wieczór, uśmiech własnego dziecka znad gazety, premia, która jest tylko kroplą w morzu potrzeb, przyjazna pogadanka z panią z przystanku, rodzinne spotkanie z kuzynami, których się nie lubi? Nieważne jest nazbyt wiele rzecz

Możesz żyć smutkiem albo przeżyć... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

Możesz żyć smutkiem albo przeżyć smutek. Możesz się pogrążać, lecz jaki będzie skutek? Piję zdrowie tych, którzy nie mają szczęścia. Piję za to by przestali się zadręczać

Nie mam podstaw żeby za Nim... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

Nie mam podstaw żeby za Nim tęsknić, tylko czasem przed snem wracają wspomnienia.. Tego że był, że mogłam czuć Jego zapach, dotyk, widzieć ten uśmiech, słyszeć Jego głos, wpatrywać się w te przejebanie zielone oczy..

nie chodziło o powrót o chodzenie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 sierpnia 2011

nie chodziło o powrót, o chodzenie w Jego wielgachnej bluzie, wdychanie do nozdrzy Jego intensywnego zapachu, o czułe pocałunki każdego wieczoru, czy nawet te przesłodzone wiadomości na dobranoc i dzień dobry. zwyczajnie chciałam czasem zamienić z Nim słówko, przekonać się, że sobie radzi i może trochę, troszeczkę, znieczulić tęsknotę, która zatruwała każdą część mojego organizmu.

“ podobno wszystko będzie dobrze... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 10 sierpnia 2011

“ podobno wszystko będzie dobrze, ale jeszcze nie dziś. ”

nie wiem jeszcze jak ale chcę... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 10 sierpnia 2011

nie wiem jeszcze, jak, ale chcę zmienić swoje życie. Właśnie dziś, właśnie teraz

Jeśli dziewczyna nadal cię kocha po... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 10 sierpnia 2011

Jeśli dziewczyna nadal cię kocha po tym jak złamałeś jej serce, to znaczy, że jest tą jedyną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV