głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Siedząc zapłakana przed komputerem patrzyłam na Jego zdjęcie na pulpicie. W pewnym momencie otarłam łzy i pomyślałam że chwile które kiedyś były dla mnie wszyst

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Siedząc zapłakana przed komputerem patrzyłam na Jego zdjęcie na pulpicie. W pewnym momencie otarłam łzy i pomyślałam że chwile które kiedyś były dla mnie wszystkim
Siedząc zapłakana przed komputerem... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

Siedząc zapłakana przed komputerem, patrzyłam na Jego zdjęcie na pulpicie. W pewnym momencie otarłam łzy i pomyślałam, że chwile, które kiedyś były dla mnie wszystkim, stały się złym koszmarem, który wraca do mnie, co jakiś czas i psuję wszystko, co postarałam się ułożyć. "To koniec" odparłam. "To koniec, już nigdy bez uczuciowy dupku nie będę przez Ciebie cierpiała" - wykrztusiła patrząc się na monitor komputra. Już dość czasu minęło, a ja dalej o Tobie pamiętam. Zniknij, zniknij raz na zawsze z mojego życia, rozumiesz? Teraz jestem silna i nie pozwolę sobie płakać już nigdy. Zaczyna się nowy roździał mojego życia.

No przecież nie napiszę Ci:  hej... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

No przecież nie napiszę Ci: "hej, smutno mi bez Ciebie strasznie".

Już spokojna zgniotłam papierosa.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

Już spokojna zgniotłam papierosa. Właściwie to nie lubiłam palić, ale nosiłam w kieszeni fajki by czasem ukoić sumienie cienką smużką ulotnego dymu.

W zasadzie chciałabym żebyś mnie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

W zasadzie chciałabym żebyś mnie potrzebował, wiesz?

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

Jednego nauczył mnie perfekcyjnie.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

Jednego nauczył mnie perfekcyjnie. Tęsknić.

Czy kiedykolwiek nie spałaś w nocy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

Czy kiedykolwiek nie spałaś w nocy, bo myślałaś o Nim? Czy kiedykolwiek przed snem wyobrażałaś sobie, jak to by było, gdyby on był Twój, a Ty byłabyś Jego? Czy kiedykolwiek nie mogłaś skupić się na lekcji, bo tkwił w Twojej głowie i nie chciał wyjść nawet na chwilę? Czy kiedykolwiek miałaś ochotę do Niego napisać, ale się powstrzymywałaś, bo bałaś się, że weźmie Cię za idiotkę? Czy kiedykolwiek płakałaś z Jego powodu? Tak, wiem, że tak było. Nie martw się - ja też.

wziął Ją za rękę i prowadził ku... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 września 2011

wziął Ją za rękę i prowadził ku słońcu rytmem przyspieszonego bicia swojego serca.

postanowiłam sobie odpuścić.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 21 września 2011

postanowiłam sobie odpuścić. wmawiam sobie, że jestem warta kogoś więcej. że nie jesteśmy sobie przeznaczeni. że po prostu nam nie wyjdzie. wystarczy, że tylko Cię zobaczę, a wszystko wraca. znowu ciągle o Tobie myślę i nie umiem zapomnieć.

chłopaku pamiętaj  że dziewczyna... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 21 września 2011

chłopaku pamiętaj, że dziewczyna nie zakochuje się dla zabawy. ona wie , że Twoje cudne oczy będą prześladować ją każdej nocy. wie, że Ty będziesz obojętny jak głaz, ale mimo to będzie do Ciebie wzdychać. pamiętaj, że dziewczyna wie, ile bólu kryje w sobie nieodwzajemniona miłość, a i tak Cię kocha.

Bycie singlem teoretycznie jest... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 21 września 2011

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, i przede wszystkim tej głupiej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

Myślisz  że będę za Tobą... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 21 września 2011

Myślisz, że będę za Tobą rozpaczać? Będę płakać po nocach przypominając sobie chwile, kiedy byłam taka szczęśliwa. Takie jest życie, wszystko się kończy, ale życie toczy się dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV