głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu powiedz mi na czym to wszystko polega? na olewaniu siebie i czekaniu na to kto pierwszy się odezwie? na kilku smsach i paru spotkaniach? na samych słowach? nie

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
powiedz mi na czym to wszystko polega? na olewaniu siebie i czekaniu na to kto pierwszy się odezwie? na kilku smsach i paru spotkaniach? na samych słowach? nie masz c
powiedz mi  na czym to wszystko... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 października 2011

powiedz mi, na czym to wszystko polega? na olewaniu siebie i czekaniu na to, kto pierwszy się odezwie? na kilku smsach i paru spotkaniach? na samych słowach? nie masz czasu? ciągle jesteś gdzieś, dla kogoś. ale nie dla mnie. zrezygnuj z czegoś. nawet jeśli tym czymś miałabym być ja. nie chcę kolejnej fikcji. to czyny świadczą o nas, kocie. więc zastanów się czym jest dla Ciebie, ten pożal się Boże, związek. decyduj.

I nagle się budzisz  odczuwasz... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 października 2011

I nagle się budzisz, odczuwasz paraliżujący ból wszystkich mięśni Twojego ciała, a do tego kac rozsadza Ci głowę. W pokoju panuje ciemność i choć nie wiesz, która jest godzina, to jesteś pewna, że gdyby nie żaluzję, to słońce już dawno wdarłoby się do środka z impetem. Zaczynasz zastanawiać się, jak właściwie znalazłaś się we własnym łóżku, jednak szybko porzucasz te myśli, które są tutaj jak syzyfowe prace, bo przecież tak na dobrą sprawę nie pamiętasz nic a nic z poprzedniego wieczoru. Chwilę później w Twojej psychice pojawia się kolejne słowo 'szkoła' - jesteś ciekawa czy twoja klasa skończyła już lekcję, czy może są gdzieś w połowie. W końcu odpuszczasz, przewracasz się na bok i zasypiasz. Tym samym po raz kolejny pokazując, że nie masz dość siły na walkę z tym całym bagnem..

uśmiech wpełzał na twarz  oczy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 października 2011

uśmiech wpełzał na twarz, oczy iskrzyły się tajemniczo budząc przypuszczenia, że coś biorę, a w piersi dziwnie szumiało - te awarie serca przez Jego.

Chciałam Ciebie mieć  dostałam... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 26 października 2011

Chciałam Ciebie mieć, dostałam wspomnienia o Tobie.

Boje się  że już nigdy nie będzie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 października 2011

Boje się, że już nigdy nie będzie jak wcześniej. Chciałabym wiedzieć, co zrobiłam źle. Nie wiem, kurwa, i to doprowadza mnie do szału, bo czuję, że Cię tracę, a nie wiem nawet z jakiego powodu.

I jebać to  że czasem scenariusz... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 października 2011

I jebać to, że czasem scenariusz naszego życia zmienia się zbyt szybko.

Kolejny monotonny dzień poskładany... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 24 października 2011

Kolejny monotonny dzień poskładany z ironicznych wydarzeń bez braku emocji.

Some days I sit  starin out the... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 23 października 2011

Some days I sit, starin out the window Watchin this world pass me by Sometimes I think theres nothin to live for I almost break down and cry. / eminem

Najsmutniejsze są oczy  w których... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 23 października 2011

Najsmutniejsze są oczy, w których zgasła nadzieja, ludzie, którzy by chcieli, lecz nie mogą nic pozmieniać.. Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po, co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić, lecz najlepiej nie robić już nic

  Ona nie chciała się narzucać. On... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 23 października 2011

" Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał Jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej niż wszystko. ♥ "

przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 23 października 2011

przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. zwyczajnie się poddajesz, tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro. wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie, że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. zaczynasz nienawidzić samego siebie za to kim jesteś, za to ile popełniłeś błędów. nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu..

Wyobraź sobie idealne wspomnienia... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 23 października 2011

Wyobraź sobie idealne wspomnienia rozrzucone po całej podłodze. Sięgam po telefon, bo nie potrafię już dłużej z tym walczyć i zastanawiam się czy w ogóle o mnie myślisz. Mi zdarza się to cały czas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV