głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
orbittek Zawsze muszę coś spierdolić ! : zawsze gdy myślę że szczęście wreszcie łaskawie do mnie przyszło musi się zjebać. byłoby mi łatwiej gdybyś wprost powiedział że

orbittek

orbittek.moblo.pl
Zawsze muszę coś spierdolić ! :
 Zawsze muszę coś spierdolić ! :  teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

`Zawsze muszę coś spierdolić ! :/

zawsze  gdy myślę  że szczęście... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

zawsze, gdy myślę, że szczęście wreszcie łaskawie do mnie przyszło musi się zjebać.

byłoby mi łatwiej gdybyś wprost... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

byłoby mi łatwiej gdybyś wprost powiedział, że niczego ode mnie nie oczekujesz. że mnie nie chcesz.. nie jestem egoistką, zrozumiałabym.

bycie singlem teoretycznie jest... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą...

nie miałam nigdy swojego ideału... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

nie miałam nigdy swojego ideału faceta, później poznałam ciebie i zrozumiałam, że właśnie tak wygląda mój ideał..

serce ma swoje racje  których nie... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

serce ma swoje racje, których nie widzi rozum.

Życie jest piękne! Nawet jak... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Życie jest piękne! Nawet jak wszystko wydaje się takie smutne i ponure, jak się płacze i jak wszystko boli, jest tyle piękna i radości na tym świecie.

Siedząc na balkonie w za dużej... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Siedząc na balkonie w za dużej bluzie i podartych rajtuzach, patrzyła jak krople deszczu wpadają do jej kubka z kawą. Z kuchni dobiegał głos mamy, która zdenerwowana krzyczała, że znów spaliła ciasto, z salonu słyszała pisk brata, który cieszył się z wygranej na PS3, ale to wszystko było jak szept. W głowie wciąż miała obraz sprzed roku. Bo właśnie wtedy jej wymarzony chłopak spojrzał na nią tak jak jeszcze żaden i uśmiechnął się pokazując szereg zdrowych zębów. To właśnie wtedy w 2010 roku czuła, że jest dla Niego ważna. Teraz wylewając nienadającą się już kawę do kwiatków, zastanawiała się co takiego zrobiła, że wszystko między nimi popsuła. Trzask...! Kubek spadł na chodnik- rozbił się na milion kawałków. Wybranek jej serca szedł niedaleko jej balkonu z dziewczyną. Uśmiechnięty i pełen życia. Nie zauważył jej. A ona jedyne czego teraz chciała to wyskoczyć przez balkon, z trzeciego piętra, i rozbić się tak jak ten kubek...

Tak  boję się. Cholernie się boję... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Tak, boję się. Cholernie się boję, że znowu dam się nabrac, że uwierzę, zaufam, że będę cierpiała, że zostanę skrzywdzona. Zdrada boli i mimo, że chciałabym wymazać przeszłość z pamięci nie potrafię zapomnieć. Jego już nie ma, ale pozostały rany, które niestety jeszcze krwawią. Najgorsze jest to, że naprawdę chciałabym ustabilizować sobie zycie, ale nie potrafię. Przez ten głupi strach zamiast ułożyć sobie życie robię z siebie idiotkę!

Jest dziwnie  a więc zrobię to  co... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Jest dziwnie, a więc zrobię to, co powinnam zrobić, wyjdę najlepszymi drzwiami. Podniosę wysoko czoło do góry, wyprostuję się, uśmiechnę, i tak spokojnie przejdę sobie przez najbliższy rozdział mojego życia. Dumnie. Niepogardliwie, dumnie. Po prostu. No i...nie będę przestawać się uśmiechać...tak, zdecydowanie.

Człowiek martwi się tylko o kogoś... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Człowiek martwi się tylko o kogoś, kto jest dla niego ważny. A złości się, gdy ktoś jest bardzo ważny.

Żaden z jej romantycznych porywów... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Żaden z jej romantycznych porywów nie trwał zbyt długo. Sprawiała wrażenie kobiety wyzwolonej, lecz w rzeczywistości była niepoprawną romantyczką, która szukała jedynej, wielkiej miłości i mimo, że wciąż zabiegali o nią różni faceci, raz za razem ponosiła emocjonalne porażki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV