głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
orbittek Tak naprawdę to możliwe że wcale nie chcę być taka szczęśliwa ani usatysfakcjonowana. Bo wtedy co dalej? Chyba lubię samo poszukiwanie dążenie. To jest to. Im b

orbittek

orbittek.moblo.pl
Tak naprawdę to możliwe że wcale nie chcę być taka szczęśliwa ani usatysfakcjonowana. Bo wtedy co dalej? Chyba lubię samo poszukiwanie dążenie. To jest to. Im bardzi
Tak naprawdę to możliwe  że wcale... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Tak naprawdę to możliwe, że wcale nie chcę być taka szczęśliwa, ani usatysfakcjonowana. Bo wtedy, co dalej? Chyba lubię samo poszukiwanie, dążenie. To jest to. Im bardziej się zagubisz, z tym większą radością docierasz do celu. A to dopiero. Mam wspaniałe życie, a nawet o tym nie wiem...

Szła chodnikiem przez osiedle i... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Szła chodnikiem przez osiedle i zastanawiała się co kupić tacie na urodziny. Zostało już tak mało czasu. Po chwili zaczął padać śnieg. Delikatnie muskał jej nos i policzki. Idąc tak zamyślona nagle poślizgnęła się na lodzie. Upadła. Zakręciło jej się w głowie i nie umiała wstać. Podszedł chłopak, kojażyła Go ze szkoły, pomógł wstać dziewczynie. Podziękowała mu, a On uśmiechnął się do niej tak, że z jej ust wypłynęło zaproszenie na gorącą czekoladę- w ramach podziękowań. Zgodził się. Nie mogąc pojąć szczęścia, które teraz czuła, dziękowała swoim śliskim butom za ten upadek. Inaczej nie poznała by swojego przyszłego chłopaka.

O to co ważne i wartościowe należy... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

O to co ważne i wartościowe należy walczyć ale tylko do momentu gdy ma się szanse wygranej i nie traci się własnej godności.

kiedy rzęsy z górnej powieki... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

kiedy rzęsy z górnej powieki uwodzicielsko stykają się na ułamek sekundy z tymi z dolnej, to znaczy, że Cię podrywam, idioto!

Mam świadomość własnej... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Mam świadomość własnej niedoskonałości, jestem pełna dziur, braków i luk. Mówiąc zwięźle - straszliwie nieudana. W dziwny jednak sposób, zdecydowanie wolę pozostać sobą.

myśl  że 'nie warto' dochodzi do... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

myśl, że 'nie warto' dochodzi do nas, zdecydowani za późno. zbyt daleko się zagalopowaliśmy, aby teraz się wycofać. brniemy w coś, w co nie powinniśmy. dążymy do celów, które nie są warte poświęcenia. kochamy ludzi, którzy na to nie zasługują. zbyt późno nasza podświadomość wysyła nam sygnały, że popełniamy jeden z życiowych błędów. w dodatku, tych których już nie zdołamy cofnąć.

Każdy człowiek rodzi się aniołem... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Każdy człowiek rodzi się aniołem, ale tylko z jednym skrzydłem, a do lotu są potrzebne dwa, i dlatego życie jest to szukanie tego drugiego skrzydła, identycznego z naszym, żeby unieść się wysoko i szybować przez życie, bez żadnych problemów, upadków, tylko latać w szczęściu, miłości, zaufaniu, odpowiedzialności za siebie nawzajem.

Zabijasz moje uczucia. Dziękuję za... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Zabijasz moje uczucia. Dziękuję za pomoc. ;c

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, że to On/Ona, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Niedokończone myśli  urywki rozmów... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Niedokończone myśli, urywki rozmów, strzępki wspomnień... wszystko rzucone w kąt... bez znaczenia.

łza to 1   wody i 99   uczuć . teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

łza to 1 % wody i 99 % uczuć .

bo chcę ci powiedzieć jak bardzo...... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

bo chcę ci powiedzieć jak bardzo... jak dobre mi... bez ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV