głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oorchidee14 Cause I don't wanna lose you now..! You are you are the love of my life.. Wczoraj jest historią Jutro jest tajemnicą Widzę że się na mnie patrzysz. Patrzysz na

oorchidee14

oorchidee14.moblo.pl
Cause I don't wanna lose you now..!
Cause I don't wanna lose you now..! teksty

oorchidee14 dodano: 25 sierpnia 2013

Cause I don't wanna lose you now..!

You are  you are the love of my life.. teksty

oorchidee14 dodano: 25 sierpnia 2013

You are, you are the love of my life..

Wczoraj jest historią   Jutro jest... teksty

oorchidee14 dodano: 25 sierpnia 2013

Wczoraj jest historią, Jutro jest tajemnicą Widzę, że się na mnie patrzysz. Patrzysz na mnie Kochanie, patrz się na mnie

Mogliśmy by razem  po parku za... teksty

oorchidee14 dodano: 21 czerwca 2013

Mogliśmy by razem, po parku za rękę chodzić. Być na zawsze, kochać sie wiecznie. Kto by pomyślał, że to wszystko ucieknie?

Już mam dosyć  ciebie i twoich... teksty

oorchidee14 dodano: 21 czerwca 2013

Już mam dosyć, ciebie i twoich kłamstw. Przykro mi ale, przepadł nasz czas.

I czym były tamte dni  które... teksty

oorchidee14 dodano: 21 czerwca 2013

I czym były tamte dni, które zostawiły nam tylko łzy. Wspólne fotografie, spal je, już nie pozwól by wracały wspomnienia..

Dziś zamknę oczy  policzę do... teksty

oorchidee14 dodano: 22 maja 2013

Dziś zamknę oczy, policzę do dziesięciu Pstryczek, nim otworzę je, życie nabierze sensu..

Na szczęście pracujesz całe życie... teksty

oorchidee14 dodano: 22 maja 2013

Na szczęście pracujesz całe życie, A na nieszczęście sekundę..

CZ.5 Ola dobiegła do starego tunelu... teksty

oorchidee14 dodano: 19 maja 2013

CZ.5 Ola dobiegła do starego tunelu nad rzeką. Już czuła w sobie, że coś jest nie tak, zobaczyła leżącą Paule całą we krwi. Po prostu znowu to zrobiła tylko, że teraz nie zdążyłam na czas. Zadzwoniła po pogotowie, choć i tak wydawało się że jest już za późno. Jednak nie Paula została uratowana. Trafiła do szpitala nikt oprócz Oli jej nie odwiedzał nawet Paweł, był z niego aż taki skurwysyn. No cóż tacy są chłopcy, Paula długo się zbierała by przebaczyć Oli. Ale pamiętała słowa ich przysięgi " Nigdy, przenigdy chłopak nie stanie na drodze naszej przyjaźni." Dziewczyny pogodziły się, i po mału naprawiały to co było w nich złe. KONIEC

CZ.4 Ola bała się cholernie  że... teksty

oorchidee14 dodano: 19 maja 2013

CZ.4 Ola bała się cholernie, że Paula nie wytrzyma tego co się stała. Bo już kilka razy ledwo uszła z życiem, pobiegła więc szybko do jej domu. Tam jak zwykle zastała pijanych rodziców, którzy mieli w dupie Paule, nie wiedzieli nawet kiedy ostatni raz ją widzieli. Ola pobiegła więc do miejsca w którym Paula często spędzała nocki gdy starzy ją pobili i wyrzucili z domu. Ola w głowie miała tysiąc myśli wiedziała, że to było w chuj nie fair wobec swojej jedynej i najlepszej przyjaciółki, były jak siostry..

CZ.3  Ale ona miała już wszystkiego... teksty

oorchidee14 dodano: 19 maja 2013

CZ.3 Ale ona miała już wszystkiego dosyć, nie chciała słuchać ich kłamstw przecież widziała wszystko. Uciekła z tamtego miejsca, biegła przed siebie, w Oli nagle coś pękło czyżby poczucie winy. Wiedziała przecież ile znaczy dla niej Paweł, obawiała się ,że Pauli przyjdzie do głowy coś głupiego więc zaczeła jej szukać. Paweł zachowywał się jak ostatni cham, miał na wszystko wyj*bane, poszedł po prostu do domu wtedy Ola zrozumiał co tak na prawdę zrobiła. Straciła przyjaciółkę którą kochała dla takiego śmiecia jak on..

CZ.2  Dziewczyna nie mogła uwierzyć... teksty

oorchidee14 dodano: 19 maja 2013

CZ.2 Dziewczyna nie mogła uwierzyć w to co widzi, jej przyjaciółka Ola siedziała i całowała się z jej chłopakiem. W tej jednej chwile jej świat stał się niczym, dwie najbliższe jej osoby zabijały ją od środka. Paula bo tak właśnie miała na imię dziewczyna, wiedziała że Oli podobał się zawsze Paweł, ale od chwili gdy była z nim Ola powtarzała jej że nigdy by jej tego nie zrobiła bo jest jej przyjaciółką i kocha ją mocniej niż jego ale widocznie kłamała.. Gdy oni zobaczyli, że Paula to wszystko widzi zaczeli się tłumaczyć ale ona..

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV