głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna To że nie możemy być razem nie oznacza że nie będę Cię kochać. Blair Waldor “ Nie ufam Ci ale lubię Twoje włosy glany cienkie papierosy małą bliznę na kolanie ż

onna

onna.moblo.pl
To że nie możemy być razem nie oznacza że nie będę Cię kochać. Blair Waldor
To  że nie możemy być razem  nie... teksty

onna dodano: 6 sierpnia 2012

To, że nie możemy być razem, nie oznacza, że nie będę Cię kochać./Blair Waldor

“ Nie ufam Ci  ale lubię Twoje... teksty

onna dodano: 1 sierpnia 2012

“ Nie ufam Ci, ale lubię Twoje włosy, glany, cienkie papierosy, małą bliznę na kolanie, że nie o wszystkim mówisz mamie. Lubię, gdy jesteś zawzięta, kiedy walczysz o zwierzęta, że masz dziary w dziwnych miejscach, że się kochasz przy Beatlesach.. ”

“Po pierwsze  w mieście jest wiele... teksty

onna dodano: 1 sierpnia 2012

“Po pierwsze, w mieście jest wiele cudownie pięknych kobiet... ale po pewnym czasie, chcesz być z kims, dzięki komu się śmiejesz..”

ona w szcześciu  witała Go zalana... teksty

onna dodano: 1 sierpnia 2012

ona w szcześciu, witała Go zalana łzami.

Nie chciałam Cię do niczego... teksty

onna dodano: 1 sierpnia 2012

Nie chciałam Cię do niczego zmuszać, chciałam tylko dać nam szanse.

Kiedy przychodzi co do czego  wszyscy... teksty

onna dodano: 26 lipca 2012

Kiedy przychodzi co do czego, wszyscy chcemy mieć kogoś bliskiego. Udajemy, że trzymamy dystans i że nie zależy nam na nikim. Kupa bzdur. Sami wybieramy sobie swoich bliskich, a kiedy już wybierzemy (...), trzymamy się w pobliżu. Bez względu na to, jak skrzywdziliśmy te osoby, warto dbać o tych, którzy z nami zostają, tylko o tych. Choć niektórzy są za blisko. Zdarza się jednak, że potrzebujemy, by ktoś naruszył naszą prywatność.

Kiedy ktoś nas krzywdzi  mimo... teksty

onna dodano: 25 lipca 2012

Kiedy ktoś nas krzywdzi, mimo wszystko trzeba być w porządku. Bez przebaczenia, stare porachunki nigdy nie będą załatwione. Stare rany się nie zagoją. Jedyne na co możemy mieć nadzieję jest to, że pewnego dnia będziemy mieć to szczęście, żeby wybaczyć.

Ponieważ bez względu na to jak... teksty

onna dodano: 25 lipca 2012

Ponieważ bez względu na to,jak bardzo ta rzecz nas rani... czasami odpuszczanie jej sobie,boli nas jeszcze bardziej.

Ludzie potrzebują wielu rzeczy  aby... teksty

onna dodano: 25 lipca 2012

Ludzie potrzebują wielu rzeczy, aby poczuć, że żyją. Rodziny, miłości, seksu. Ale tak naprawdę potrzebujemy tylko jednej rzeczy by rzeczywiście żyć.Potrzebujemy bijącego serca, bo kiedy jest ono zagrożone działamy w dwojaki sposób uciekamy albo atakujemy. Jest na to naukowe określenie. Walcz albo uciekaj. To instynkt. Nie możemy go kontrolować.Czy możemy?

nie mów tak. teksty onna dodał komentarz: nie mów tak. do wpisu 20 lipca 2012
dziękuje. :  teksty onna dodał komentarz: dziękuje. :) do wpisu 18 lipca 2012
spisz. pogrążasz się w snach  gdy... teksty

onna dodano: 18 lipca 2012

spisz. pogrążasz się w snach, gdy naglę twoim oczom ukazują się świeczki. zwykłe palące się światełka. budzisz się nagle i widzisz czarną łunę. czujesz ucisk na swoim gardle, jakby ktoś zaczynał cię dusić. jakaś straszna siła wgniata Cię w łóżko. nie możesz nawet sięgnąć po telefon który leży obok. chcesz zawołać kogoś do pomocy, ale jedyne co możesz z siebie wydusic to cichutki płacz. słyszysz straszny huk w swoim pokoju jakby ktoś tłukł o siebie drewniane deski i odgłos zamykania drzwi na klucz. jesteś sama w ciemnym pokoju. zaczynasz się modlić, prosić Boga żeby Ci pomógł. nagle ustaje, otwierasz swoje zapłakane oczy i widzisz czarną łunę a za nią coś przypominającego ogon. wchodzi do lustra. łapiesz za telefon i dzwonisz po siostrę śpiącą na dole. wybiega do góry wpadając do pokoju i widzi ciebie, leżącą na łóżku, zapłakaną i wystraszoną./m.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV