głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna mam dokładnie tak samo dokładnie teraz. Otuliła ramiona wokół niego tak jak tylko potrafiła i zanurzyła się w jego cieple sile… i oddaniu. To to ostatnie ją zdu

onna

onna.moblo.pl
mam dokładnie tak samo dokładnie teraz.
mam dokładnie tak samo  dokładnie teraz. teksty onna dodał komentarz: mam dokładnie tak samo, dokładnie teraz. do wpisu 5 marca 2013
Otuliła ramiona wokół niego tak... teksty

onna dodano: 4 marca 2013

Otuliła ramiona wokół niego tak jak tylko potrafiła i zanurzyła się w jego cieple, sile… i oddaniu. To, to ostatnie ją zdumiewało. Ten mężczyzna, ten piękny, silny, potężny mężczyzna uwielbiał ją ponad wszelki rozsądek, ponad przytomność umysłu, ponad wszystko czego kiedykolwiek się spodziewała.

Może czasami po prostu trzeba... teksty

onna dodano: 4 marca 2013

Może czasami po prostu trzeba zamknąć się na parę dni w domu, żeby głównie leżeć i płakać. A później wystartować od nowa, podnieść głowę wysoko i znów powiedzieć światu jestem, wróciłam, jedziemy dalej.

Choćbyś miała przestać spać i... teksty

onna dodano: 4 marca 2013

Choćbyś miała przestać spać i zesrać się żwirem, nigdy, nigdy się nie poddawaj, moja droga. Zapamiętaj to sobie, bo jeszcze nie raz będziesz płakać pod prysznicem i tak samo często będziesz musiała wyjść spod strumienia gorącej wody i żyć dalej. Nie zgub się w tym syfie.

Nie wierzę  że ktokolwiek mógłby... teksty

onna dodano: 3 marca 2013

Nie wierzę, że ktokolwiek mógłby czuć do Ciebie, to co ja w tej chwili.

Jestem w chłopaku zakochana... teksty

onna dodano: 2 marca 2013

Jestem w chłopaku zakochana szaleńczo, na zabój i po same czubki uszu. Chciałam, byśmy już na zawsze pozostali razem i nie potrafiłam wyobrazić sobie dalszego życia bez niego. Gdy spotkasz wreszcie tę jedyną osobę, z którą pragniesz spędzić resztę swoich dni, zaczynasz marzyć o tym, by reszta twoich dni rozpoczęła się jak najszybciej.

Chciałam choć raz poczuć się... teksty

onna dodano: 2 marca 2013

Chciałam choć raz poczuć się kimś lepszym, kimś ważniejszym. Chciałam być kimś, kogo przytula się i do kogo uśmiecha się bez powodu. Chciałam czuć jak moją dłoń delikatnie ściska inna i mieć pewność, że jest naprawdę bezpieczna. Chciałam być kimś potrzebnym.. kimś, kogo się po prostu kocha.

Mnie na niczym nie zależy  wiesz. Na... teksty

onna dodano: 2 marca 2013

Mnie na niczym nie zależy, wiesz. Na niczym. Oprócz Ciebie. Muszę Cię widzieć. Muszę patrzeć na Ciebie. Muszę słyszeć Twój głos. Muszę i nic mnie więcej nie obchodzi. Nigdzie. Jeszcze nie wiem, co będzie z nami. Przypuszczam, że to się źle skończy. Ale mi wszystko jedno. Bo już jest warto. Dlatego, że ja mówię, a Ty słyszysz. Rozumiesz?

Jeszcze nie skończyłem. Jest jedna... teksty

onna dodano: 25 luty 2013

Jeszcze nie skończyłem. Jest jedna rzecz, której nauczyłem się od Blair. Nie rezygnuj z ludzi, których kochasz.

kochaj mnie. teksty

onna dodano: 25 luty 2013

kochaj mnie.

Mam nadzieję  że on kupuje Ci... teksty

onna dodano: 25 luty 2013

Mam nadzieję, że on kupuje Ci kwiaty, mam nadzieję, że trzyma Cię za rękę Poświęca Ci cały swój czas, gdy ma na to okazje Zabiera na każdą imprezę, bo pamiętam jak bardzo kochałaś tańczyć Robi wszystkie te rzeczy, które ja powinienem zrobić, kiedy byłem Twoim mężczyzną.

Bo niektóre związki są oparte na... teksty

onna dodano: 21 luty 2013

Bo niektóre związki są oparte na zaufaniu a niektóre na seksie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV