głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Raz mi się chce żyć a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w te

onna

onna.moblo.pl
Raz mi się chce żyć a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit
Raz mi się chce żyć  a raz po... teksty

onna dodano: 4 października 2016

Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak... Tęskno? Smętnie? Nie wiem.(...) Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie.

Samotność to bycie samemu w sercu i... teksty

onna dodano: 30 września 2016

Samotność to bycie samemu w sercu i w głowie. Samotność jest wtedy, kiedy nie masz komu opowiedzieć o swoim dniu. Kiedy niedziela nie jest jeszcze jednym wolnym dniem, który można fantastycznie wykorzystać, tylko twoim przekleństwem. (…) Samotność jest wtedy, kiedy nie masz do kogo zadzwonić w środku nocy i powiedzieć ‘jest mi źle‘.

ie mówię  że nie powinieneś... teksty

onna dodano: 30 września 2016

ie mówię, że nie powinieneś realizować celów i spełniać marzeń. Po prostu nie rezygnuj z tego, co dzieje się teraz, dla nieznanej przyszłości. Może ominąć cię wiele szczęścia, kiedy będziesz czekał na lata, które mogą nigdy nie nadejść. Nie trać czasu, bo przegapisz chwilę obecną, a przyszłość wcale nie jest taka pewna.

Nie zawiedź siebie. teksty

onna dodano: 30 września 2016

Nie zawiedź siebie.

Czy ludzie w ogóle spodziewają się... teksty

onna dodano: 30 września 2016

Czy ludzie w ogóle spodziewają się, że się w kimś zakochają? Myślę, że to po prostu się dzieje

Czasami ludzie nie zrywają ze sobą... teksty

onna dodano: 30 września 2016

Czasami ludzie nie zrywają ze sobą kontaktu dlatego, że nie zależy im na na drugiej osobie. Kończą relacje dlatego, że ta druga osoba znaczy dla nich o wiele za dużo.

Wypełnił mnie jedną z najbardziej... teksty

onna dodano: 30 września 2016

Wypełnił mnie jedną z najbardziej destrukcyjnych emocji znanych ludzkości - nadzieją.

Nauczyłeś mnie  że dobrze jest... teksty

onna dodano: 30 września 2016

Nauczyłeś mnie, że dobrze jest wyjść ze swojej bezpiecznej skorupy i robić rzeczy, które przerażają i sprawiają, że czuję się niezręcznie. Nauczyłeś mnie, że dobrze jest się wygłupiać i popełniać błędy.

w twoim domu mama zupę gotuje... teksty

onna dodano: 30 września 2016

w twoim domu mama zupę gotuje, ojciec w garażu pracuje a ty żyjesz szczęśliwe. w moim domu nie ma nic.

gdy kogoś kochasz to możesz go... teksty

onna dodano: 30 września 2016

gdy kogoś kochasz to możesz go całować setki razy i za każdym razem czuć to samo co za pierwszym.

Dam wam radę   nigdy nie kończcie... teksty

onna dodano: 26 września 2016

Dam wam radę - nigdy nie kończcie dnia bez pogodzenia się. Wiecie dlaczego? Bo zimna wojna następnego dnia jest bardzo niebezpieczna. A jak to zrobić, ojcze - ktoś może mnie zapytać? Jak się pogodzić? Nie trzeba dużo mówić. Wystarczy jeden gest i już - mówił papież, dotykając dłonią swego policzka. - Godzimy się, jeden gest załatwia wszystko.— Papież Franciszek

Jedyny   sposób na zduszenie ognia... teksty

onna dodano: 26 września 2016

Jedyny sposób na zduszenie ognia to go nie podsycać. Choćby hulał nie wiem jak, to gdy brak nowych wieści, gdy nic go nie rozpala, sam zgaśnie. Ludzie wciąż powtarzają ten sam błąd, sądząc, że zduszą pożar słowami, bo są bardzo sprytni i ich wyjaśnienia podziałają jak woda. (…) Wszystko, nawet najpiękniej sformułowane zaprzeczenia, podtrzymują płomienie, podsycają je.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV