głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Pamiętasz?...Była okropna pogoda a Ty przyszedłeś do mnie jakby nigdy nic bez parasola cały mokry. Chciałeś żebym poszła z Tobą na spacer. Poszłam. Bez parasola

onna

onna.moblo.pl
Pamiętasz?...Była okropna pogoda a Ty przyszedłeś do mnie jakby nigdy nic bez parasola cały mokry. Chciałeś żebym poszła z Tobą na spacer. Poszłam. Bez parasola bez
Pamiętasz?...Była okropna pogoda a... teksty

onna dodano: 28 maja 2010

Pamiętasz?...Była okropna pogoda,a Ty przyszedłeś do mnie jakby nigdy nic, bez parasola, cały mokry. Chciałeś żebym poszła z Tobą na spacer. Poszłam. Bez parasola,bez bluzy. Było cholernie zimno. Dałeś mi swoją bluzę,a potem powiedziałeś,że to koniec. Jakby nigdy nic. I wziąłeś swoją bluzę. I odszedłeś bez słowa,tak po prostu.

Wiesz? Cały czas o tym wszystkim... teksty

onna dodano: 27 maja 2010

Wiesz? Cały czas o tym wszystkim myślę. I może On jest takim aniołem zesłanym do mnie od Boga? Takim wymodlonym, który sprawi, że zapomnę o tamtym? Tylko, że teraz już sama nie wiem. Wiesz? Anioły nie istnieją i On nim nie jest, ale mimo to chciałabym żeby przy mnie był i chronił przed złem tego świata. Bo On jest inny niż wszyscy. Wierzę w to. Chcę wierzyć.

♥ ♥ teksty

onna dodano: 27 maja 2010

♥ ♥

już nie tęsknie   nie myślę .... teksty

onna dodano: 27 maja 2010

już nie tęsknie , nie myślę . tylko czasem wspominam ale to przecież nic takiego.

 o czym ty tak rozmyslasz ?    o tym... teksty

onna dodano: 26 maja 2010

-o czym ty tak rozmyslasz ? - o tym ze mam strasznie zjebane zycie . - dlaczego tak uwazasz ? - bo zawsze gdy znajde szcescie cos musi sie rozpierdolic .

   superrr teksty onna dodał komentarz: ;) superrr do wpisu 24 maja 2010
Usiadłam w parku na 'naszej ławce'... teksty

onna dodano: 23 maja 2010

Usiadłam w parku na 'naszej ławce' i zdałam sobie sprawę, że tylko ona współczuje mi najbardziej. W końcu też nasłuchała się tych wszystkich pustych słów. // onna

Zabrał jej misia i powiedział .... teksty

onna dodano: 23 maja 2010

Zabrał jej misia i powiedział . że od dzisiaj do niego ma przychodzić z każdym problemem i z każdą łzą . Wyobrażasz to sobie ? on zabrał jej ukochanego misia tylko po to by nie wypłakiwała się 'innemu' .. // onna

 uwielbiam Cię.   pff. ja to... teksty

onna dodano: 21 maja 2010

-uwielbiam Cię. -pff. ja to uwielbiam czekoladę, herbatę, rodzynki i żelki. Ciebie kocham.

Czy nie uważasz   że gdyby wtedy... teksty

onna dodano: 21 maja 2010

Czy nie uważasz, że gdyby wtedy choć na chwilę, zwolniło się tempo, sprawy potoczyłyby się inaczej? nie popłynęłyby wówczas łzy, a tamtej nocy spałabym spokojnie. nie byłoby wiecznego strachu i wyrzutów sumienia, ale teraz gdy to wszystko się stało, jest mi to obojętne, czy istniejemy dla siebie czy nie.

wyznam Ci dzisiaj wszystko co czuje .... teksty

onna dodano: 21 maja 2010

wyznam Ci dzisiaj wszystko co czuje . właśnie dzisiaj 1 kwietna . ale nie dlatego, że chce Ci zrobić kawał . po prostu to najlepszy dzień na wyznanie uczuć i obronienie się słowem 'Prima Aprilis' na wypadek twojego wyśmiania mnie .

po co żyć  jak po śmierci i tak... teksty

onna dodano: 21 maja 2010

po co żyć, jak po śmierci i tak zeżrą mnie robale i wrócę do łańcucha pokarmowego jako materia przerobiona przez destruentów..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV