głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna kobiety poza szafami sukien posiadają jeszcze kasetki pełne uśmiechów spojrzeń tonów w które stroją się stosownie do sytuacji. mają zupełnie inną modulację głos

onna

onna.moblo.pl
kobiety poza szafami sukien posiadają jeszcze kasetki pełne uśmiechów spojrzeń tonów w które stroją się stosownie do sytuacji. mają zupełnie inną modulację głosu dla
kobiety poza szafami sukien... teksty

onna dodano: 12 listopada 2010

kobiety poza szafami sukien posiadają jeszcze kasetki, pełne uśmiechów, spojrzeń, tonów, w które stroją się stosownie do sytuacji. mają zupełnie inną modulację głosu dla służby, męża i dzieci. inne uśmiechy dla kochanka. inne spojrzenia dla bratowych i teściowej. w kompletnym negliżu duszy nie pokazują się nikomu

 dzień dawania wszystkim buziaków w... teksty

onna dodano: 12 listopada 2010

"dzień dawania wszystkim buziaków w policzek." ten napis widniał na facebook'u. wezmę udział. czemu nie. ucałuje własnego kota. przecież ja nie mam się nawet do kogo przytulić .

Posumuję Twoje czułe słowa :... teksty

onna dodano: 12 listopada 2010

Posumuję Twoje czułe słowa : " gówno prawda "

Prawdziwy przyjaciel potrafi... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Prawdziwy przyjaciel potrafi milczeć z Tobą godzinami i nie czuje przy tym skrępowania. A na podsumowanie westchnąć i powiedzieć, że życie jest do d*py. ... On doskonale wie o czym myślałaś.

Jego pytania były osobiste  ale nie... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Jego pytania były osobiste, ale nie wścibskie ani niegrzeczne. Zmuszały do refleksji, kazały jej sie dobrze zastanowić nad odpowiedziami, choć dotyczyły przecież jej uczuć, poglądów. Miała wrażenie, jakby spoglądała na siebie w nowym lustrze, które ukazało jej wcześniej przeoczone rysy.

Telefon komórkowy znów zabrzmiał... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Telefon komórkowy znów zabrzmiał dla niej ulubioną melodyjką, oznaczającą przychodzący SMS. Odblokowała i spojrzała na ekran. Jej mordka odzyskała dawny uśmiech, gdy patrzyła na imię, które wysłało jej wiadomość. Mimo, iż pytał się tylko, jak się jej spało, skakała z radości jak głupia. I nazwał ją słoneczkiem. Poczuła, że w żołądku coś jej się kołacze.

Jeśli któregoś dnia masz być... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj ?

Mam tą świadomośc  że gdy... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Mam tą świadomośc, że gdy usłyszę Twoje imię, powiem ; tak to właśnie dzięki niemu zrozumiałam życie .

    teksty onna dodał komentarz: ; * do wpisu 11 listopada 2010
Jak mogła być tak słaba  żeby do... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

Jak mogła być tak słaba, żeby do tego dopuścić? Tak się uzależnić od drugiego człowieka? Przecież zawsze sobie przysięgała, że nigdy nie dopuści, by jej szczęście zależało od kogoś innego.

na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON .

rzucić  to wszystko i uciec.... teksty

onna dodano: 11 listopada 2010

rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV