głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zjebałeś to masz. teksty

onna dodano: 25 stycznia 2011

zjebałeś to masz.

A prawda jest taka że jeżeli... teksty

onna dodano: 23 stycznia 2011

A prawda jest taka że jeżeli będziemy mieli być sami to sami będziemy. I to jest przydzielone odgórnie. To nie nasza wina że Bóg postanowił byśmy zostali samotni na tym świecie. Na pewno nie zrobił tego dlatego żeby ludziom było przykro i szukali winy w samym sobie. Bo to nie na tym polega. Trzeba to przyjąć na barki i iść tym trudnym życiem dalej. Bo sami nie wiem co stanie się dziś, za chwilę, za godzinę, jutro, za tydzień, za miesiąc, za pół roku, za rok. Tego nie przewidzimy. To przyjdzie samo.

wiesz co o Tobie sądze?. jesteś... teksty

onna dodano: 23 stycznia 2011

wiesz co o Tobie sądze?. jesteś kimś z rodzaju faceta moich marzeń. jesteś opiekuńczy. jesteś czuły. jesteś miły. jesteś sympatyczny. jesteś bezprzypałowy. jesteś wysoki. jesteś kochający.jesteś delikatny. jesteś oddany w miłośći. jesteś szczery. jesteś wierny. jesteś inteligentny. jesteś przystojny. jesteś odpowiedzialny. jesteś zabawny. jesteś troskliwy. jesteś ambitny. jesteś pomocny.jesteś przyjacielski. jesteś sympatyczny. jestes romantyczny. jestes otwarty. jestes szalony. jestes nieprzewidywalny. jestes spontaniczny. i KURWA NIE JESTEŚ mój.

Dominika.  hej :DD teksty onna dodał komentarz: Dominika. hej :DD do wpisu 22 stycznia 2011
przykro to kurwa płaczę  proste. teksty

onna dodano: 22 stycznia 2011

przykro to kurwa płaczę, proste.

ja tez. teksty onna dodał komentarz: ja tez. do wpisu 22 stycznia 2011
kochany :   teksty onna dodał komentarz: kochany :)) do wpisu 22 stycznia 2011
dziękuje :DDD starałam się  D :  teksty onna dodał komentarz: dziękuje :DDD starałam się ;D :* do wpisu 22 stycznia 2011
hahah :DD teksty onna dodał komentarz: hahah :DD do wpisu 22 stycznia 2011
zapomniałam. dziś dzień babci i... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2011

zapomniałam. dziś dzień babci i dziadka. wypije za was lampkę białego bianco. tylko tak mogę wam podziękować za to ile dla mnie zrobiliście gdy byłam młodsza. jak goniliście za mną w udręce by przypadkiem nic mi się nie stało, bo tata był na tym punkcie przewrażliwiony.tylko u Ciebie Babciu jadłam tak pyszne pierogi z borówkami. a u Ciebie na kolanach Dziadku czułam się najbezpieczniej na świecie. zapale dzisiaj znicz na waszym grobie. nie zapomnę. bo babcie i dziadków. obydwóch. miałam najwspanialszych.

jest szał. xd no weź. ej zmieniłaś ?     o.o teksty onna dodał komentarz: jest szał. xd no weź. ej zmieniłaś ? -,- o.o do wpisu 21 stycznia 2011
Malowane po chodnikach serca dawno... teksty

onna dodano: 21 stycznia 2011

Malowane po chodnikach serca dawno zmył już deszcz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV