głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Nie pierdol mi że chcieć to móc . a tak ją kochał.. każdej nocy jest ktoś kto myśli o tobie zanim zaśnie. choćby to była pani od matematyki zastanawiająca się j

onna

onna.moblo.pl
Nie pierdol mi że chcieć to móc .
Nie pierdol mi  że chcieć to móc . teksty

onna dodano: 10 marca 2011

Nie pierdol mi, że chcieć to móc .

a tak ją kochał.. teksty

onna dodano: 10 marca 2011

a tak ją kochał..

każdej nocy jest ktoś  kto myśli o... teksty

onna dodano: 10 marca 2011

każdej nocy jest ktoś, kto myśli o tobie, zanim zaśnie. choćby to była pani od matematyki, zastanawiająca się jak można tak źle napisać kartkówkę jak ty, choćby to był facet który pociągnął cię dziś "z bara" i zastanawia się czy bardzo się wkurzyłaś, choćby to była kasjerka zastanawiająca się czy dobrze wydała ci resztę, czy nie za dużo, bo tak jej się wydawało, choćby to była koleżanka która zastanawia się gdzie kupiłaś swoją nową bluzkę, choćby to był ten którego kochasz bez wzajemności, zastanawiając się dlaczego ciągle na niego patrzysz, choćby to był ktokolwiek. ale zawsze ktoś.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

onna dodano: 10 marca 2011

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przymnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

z grzybnią. teksty onna dodał komentarz: z grzybnią. do wpisu 9 marca 2011
lekcja wf. ogromny tłok i huk na... teksty

onna dodano: 9 marca 2011

lekcja wf. ogromny tłok i huk na sali. kolejny raz z rzędu gramy w siatkówkę. sport który daje mi siłę. odwracam się i widzę Ciebie biegnącego szybkim krokiem do wc. na twarzy widzę krew. serce zaczyna bić coraz mocniej. nie pytam nauczycielki czy mogę wyjść. wchodzę do szatni. krew z nosa leje się ciurkiem. "wydawało mi się że byłaś na mnie rano zła, ale teraz widze że się jednak o mnie martwisz." "-Ty głupku, byłam zła. dowiedziałam się parę nie miłych rzeczy. nie spałam pół nocy. ale mniejsza z tym. martwię się? serce mi prawie wyskoczyło jak Cię zobaczyłam". i niezdarnie pobiegłam po mokrą ścierkę żeby przyłożyć Ci ją na czoło. "zaraz przejdzie - powiedziałam. krew momentalnie przestała cieknąć a Ty łapiąc mnie za moje zimne dłonie powiedziałeś "mm ręce które leczą, moje rączki."

chyba aż za gorzko.    teksty onna dodał komentarz: chyba aż za gorzko. ;/ do wpisu 9 marca 2011
20 20 =a ja o Tobie nie.. teksty

onna dodano: 8 marca 2011

20;20 =a ja o Tobie nie..

słodkich snów  Ty egoistyczny... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

słodkich snów, Ty egoistyczny skurwysynie. // net.

dzisiejsza noc zapowiada się... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

dzisiejsza noc zapowiada się cudownie. mam 6 truskawkowych wedel. gorące kakao. paczkę fajek i 2 desperadosy. mam w dupie was wszystkich. pierdole cały świat. w głośnikach będzie leciał pih. a po moich policzkach będa spływać te jebane kryształowe kulki.

18 18 = spierdalaj. teksty

onna dodano: 8 marca 2011

18;18 = spierdalaj.

po jakiego chuja narobiłeś mi tyle... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

po jakiego chuja narobiłeś mi tyle nadzieji?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV