głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed ocz

onna

onna.moblo.pl
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym to dlaczego moje serce przyspiesza kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami?
Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

onna dodano: 10 marca 2011

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przymnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

z grzybnią. teksty onna dodał komentarz: z grzybnią. do wpisu 9 marca 2011
lekcja wf. ogromny tłok i huk na... teksty

onna dodano: 9 marca 2011

lekcja wf. ogromny tłok i huk na sali. kolejny raz z rzędu gramy w siatkówkę. sport który daje mi siłę. odwracam się i widzę Ciebie biegnącego szybkim krokiem do wc. na twarzy widzę krew. serce zaczyna bić coraz mocniej. nie pytam nauczycielki czy mogę wyjść. wchodzę do szatni. krew z nosa leje się ciurkiem. "wydawało mi się że byłaś na mnie rano zła, ale teraz widze że się jednak o mnie martwisz." "-Ty głupku, byłam zła. dowiedziałam się parę nie miłych rzeczy. nie spałam pół nocy. ale mniejsza z tym. martwię się? serce mi prawie wyskoczyło jak Cię zobaczyłam". i niezdarnie pobiegłam po mokrą ścierkę żeby przyłożyć Ci ją na czoło. "zaraz przejdzie - powiedziałam. krew momentalnie przestała cieknąć a Ty łapiąc mnie za moje zimne dłonie powiedziałeś "mm ręce które leczą, moje rączki."

chyba aż za gorzko.    teksty onna dodał komentarz: chyba aż za gorzko. ;/ do wpisu 9 marca 2011
20 20 =a ja o Tobie nie.. teksty

onna dodano: 8 marca 2011

20;20 =a ja o Tobie nie..

słodkich snów  Ty egoistyczny... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

słodkich snów, Ty egoistyczny skurwysynie. // net.

dzisiejsza noc zapowiada się... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

dzisiejsza noc zapowiada się cudownie. mam 6 truskawkowych wedel. gorące kakao. paczkę fajek i 2 desperadosy. mam w dupie was wszystkich. pierdole cały świat. w głośnikach będzie leciał pih. a po moich policzkach będa spływać te jebane kryształowe kulki.

18 18 = spierdalaj. teksty

onna dodano: 8 marca 2011

18;18 = spierdalaj.

po jakiego chuja narobiłeś mi tyle... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

po jakiego chuja narobiłeś mi tyle nadzieji?

nigdy wcześniej nie czułam się tak... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

nigdy wcześniej nie czułam się tak bardzo samotna.

przeżywałam pierwszy taki dzień od... teksty

onna dodano: 8 marca 2011

przeżywałam pierwszy taki dzień od 4 miesięcy. przyszłam ze szkoły. położyłam się na łóżku i płakałam. łkałam. czułam że wszyscy mają mnie w dupie. że nikogo nie obchodzi to czy jeszcze się trzymam po utracie Ciebie. czy jestem w stanie zrobić najprostszą rzecz bez pomocy innych. czy mogę się skupić na czymś innym niż tylko na liczeniu dni i godzin od Twojego odejścia.nie dawałam rady. byłam za słaba. moja psychika nie dawała sobie rady. podświadomie czekałam na chociaż jednego sms. nie zadzwoniłeś. ja nie umarłam.

dziekuje  D to po pierwsze    po drugie  d hahaha  d koledze sie nudzi  d teksty onna dodał komentarz: dziekuje ;D to po pierwsze ;* po drugie ;d hahaha ;d koledze sie nudzi ;d do wpisu 8 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV