głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten gdy wszyscy inni są gdzieś szczęśliwi a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia... gdyby jutra miało nie być gd

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten gdy wszyscy inni są gdzieś szczęśliwi a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...
I gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są gdzieś, szczęśliwi, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...

gdyby jutra miało nie być gdybym... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

gdyby, jutra miało nie być, gdybym, nie musiała ponosić, konsekwencji i byłabym w stanie wyzbyć się sumienia, powiedziałabym, Ci, że Cię kocham.

Najgorsze są chwilę gdy leżąc... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

... ale kiedyś przyjdzie taki dzień... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

... ale kiedyś przyjdzie taki dzień że zbiorę się w garść, że będę dała radę powiedzieć Ci prosto w oczy że już Cię nie kocham! ... zapewne wtedy Ty zrobisz zaskoczona minę i zapytasz czy w ogóle kiedykolwiek Cię kochałam, zapewne właśnie wtedy będziesz chciał budować to coś, na co ja już straciłam nadzieje! ale właśnie wtedy będę w stanie wykrzyczeć Ci w oczy że nienawidzę Cię za to ze Cię kocham! że nie pozwolę się więcej zranić.... szkoda tylko ze to właśnie Tobie oddalam klucz do mojego serca i mojej duszy!

 Jesteś zakochany?  Zakochany to... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

- Jesteś zakochany? - Zakochany to ja byłem tydzień po tym, jak ją zobaczyłem. Teraz... teraz uzależnienie od papierosów, alkoholu i narkotyków na raz jest mało porównywalne z tym, co czuję. Teraz szaleję, kiedy nie widzę jej pół dnia, nie mogę jeść, kiedy ona nie ma apetytu i nie mogę spać, kiedy jest w nocy poza domem. Ożeszkurdę, czy Ty też odnosisz wrażenie, że ją kocham? - Co mógłbyś zrobić dla kobiety z miłości? - Zapytaj ją o najgłupszą, najtrudniejszą do zdobycia i najbardziej nierealną rzecz, jaką kiedykolwiek sobie wymarzyła, powiedz mi jaka to rzecz, a ja na drugi dzień położę jej ją na biurku.

 dźwięk sms'a. Odczytuje... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`dźwięk sms'a. Odczytuje wiadomość,pierwsze dwa słowa,,kocham Cię''. Komórka spada mi natychmiast na podłogę,mój oddech przyśpiesza. Ponownie odczytuje wiadomość. : ,,kocham Cię(bla bla bla) nie masz pomysłu na wyznanie miłości.? ślij sms'a..'' sms od sieci. A wystarczyłyby dwa proste słowa od Ciebie. żadne tam wierszyki.,,kocham Cię'' -tak poprostu. Bez żadnego vat-u.

Miałaś tak kiedyś  Że wracasz... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Miałaś tak kiedyś, Że wracasz byle gdzie, byle jaka, byle nie tam . Że ręce ci się trzęsą. że trzęsiesz się cała. I nie potrafisz powiedzieć, Że ci nie zależy. Bo zależy ci cholernie, A nie umiesz się oszukiwać. A kiedyś umiałaś.

po długich tygodniach pozbierałaś... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

po długich tygodniach pozbierałaś się . ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki .

 reklamy sms owe powinny być... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

`reklamy sms-owe powinny być kategorycznie zakazane dla osób samotnych. Po co darmowe minuty.? Po co darmowy numer.? No po co się pytam.?!

 opowiedz mi coś o sobie...  mam... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

- opowiedz mi coś o sobie... - mam na imię MIŁOŚĆ, moją matką jest POMYŁKA, ojcem PRZYPADEK. urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą NADZIEJĄ. codzienne kłótnie z kuzynką NIENAWIŚCIĄ sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą ZAZDROŚĆ, BÓL, KŁAMSTWO, ZDRADĘ, CIERPIENIE... a ja? SZCZĘŚCIE czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wczyscy już śpią. ZAUFANIE strasznie choruje, CZUŁOŚĆ i OPTYMIZM wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... ROZUM uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. tak więc zostałam sama.. tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. naprawdę się starają..

płakałam z rozpaczy nie spałam po... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

płakałam z rozpaczy, nie spałam po nocach. wiedziałeś, jak mnie bolały, Twoje, słowa, gesty. nie usprawiedliwisz, się, że nie byłeś świadomy, tego co mi robiłeś. piszę, moje ostatnie słowa, trzymając, w jednej ręce długopis, w drugiej pistolet. kochałam, Cię, jak nikogo wcześniej. byłam gotowa oddać, swoje życie, za Ciebie. chciałam Ci oddać, wszystko co miałam. całą siebie. wykorzystałeś, to. zabawiłeś, się moimi uczuciami. niszczyłeś, mnie perfidnie, każdego dnia, dla tej pierdolonej, satysfakcji. udało Ci się. powinieneś, być z siebie dumny. mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany, faktem, że mnie zabiłeś. kocham, Cię. naciskam, spust, z nadzieją, że nie będziesz, mógł, żyć, z wyrzutami sumienia. o ile je posiadasz. idź, do diabła, sukinsynu.

Tak długo można kogoś szukać  a... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Tak długo można kogoś szukać , a tak szybko stracić , tak łatwo błędy popełnić , a jak trudno naprawić. Stracona wiara w lepsze jutro , kiedy sumienie nie daje zasnąć , nagle w to co wierzyłeś może pewnego dnia zgasnąć .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV